Turnieje Wyjazdowe

Pogadanki, plotki i takie tam...
Awatar użytkownika
Grzechu12
Posty: 711
Rejestracja: 01 sie 2015, 18:31
bitewniaki: Kings of War, 9th Age, Age of Sigmar, Malifaux

Re: Turnieje Wyjazdowe

Post autor: Grzechu12 »

No nie ma składu bo nie ma terminu i regu...
A jak szukasz teamu to polecam napisać szukam teamu a nie ,,Ja jadę tylko teamu braknie :cry: '' Bo chętni są tylko nie ma terminu i regu! I nie bardzo rozumiem co ma to ze chcesz jechać do tego ze jeszcze teamu nie ma?
Pozdro!
"Your doom is coming, man-things."
Awatar użytkownika
Grzechu12
Posty: 711
Rejestracja: 01 sie 2015, 18:31
bitewniaki: Kings of War, 9th Age, Age of Sigmar, Malifaux

Re: Turnieje Wyjazdowe

Post autor: Grzechu12 »

Siemka, na DC pierwsza bitwa z Raca (reprezentantem na ETC) rzuciłem challenge, urwałem 6 punktów i nauczyłem sie trików, 2 bitwa pauza a jutro gram z... waszym ulubionym Wiaksonem! :mrgreen: Jade 3 H żeby z Wiakiem-Olsztyniakiem grac :D
"Your doom is coming, man-things."
Awatar użytkownika
Grzechu12
Posty: 711
Rejestracja: 01 sie 2015, 18:31
bitewniaki: Kings of War, 9th Age, Age of Sigmar, Malifaux

Re: Turnieje Wyjazdowe

Post autor: Grzechu12 »

Finalne miejsce to 12/37 osob, jak dla mnie ok no i zagralem z kims z repry wiec sie poduczyłem :mrgreen:
"Your doom is coming, man-things."
MaCa
Posty: 188
Rejestracja: 28 lip 2015, 14:41
bitewniaki:

Re: Turnieje Wyjazdowe

Post autor: MaCa »

Gratsy, battlereport plz
Awatar użytkownika
Grzechu12
Posty: 711
Rejestracja: 01 sie 2015, 18:31
bitewniaki: Kings of War, 9th Age, Age of Sigmar, Malifaux

Re: Turnieje Wyjazdowe

Post autor: Grzechu12 »

"Your doom is coming, man-things."
Awatar użytkownika
Grzechu12
Posty: 711
Rejestracja: 01 sie 2015, 18:31
bitewniaki: Kings of War, 9th Age, Age of Sigmar, Malifaux

Re: Turnieje Wyjazdowe

Post autor: Grzechu12 »

Raporty jutro, dziś mi sie nie chce :mrgreen: Te foty co sie biją 4 demony z cronami to moja bitwa
Link do fotek https://www.facebook.com/groups/3313835 ... p_activity
SPOILER (UWAGA DRASTYCZNE!!!):
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Dadzą zbliżenie na ryj Wiaka :|
"Your doom is coming, man-things."
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Turnieje Wyjazdowe

Post autor: danyboy »

Gratki!! :)
Awatar użytkownika
Janosik
Posty: 393
Rejestracja: 28 lip 2015, 20:27
bitewniaki:

Re: Turnieje Wyjazdowe

Post autor: Janosik »

Gratulacje :D A co do gry z Wiakiem, story of my life...co i rusz jak pojechałem na turniej MtG z ekipą, to z którymś z nich na turnieju wyjazdowym z reguły grałem :D
Awatar użytkownika
Grzechu12
Posty: 711
Rejestracja: 01 sie 2015, 18:31
bitewniaki: Kings of War, 9th Age, Age of Sigmar, Malifaux

Re: Turnieje Wyjazdowe

Post autor: Grzechu12 »

Kurde, wcielo raport, wrzucam jeszcze raz :roll: Dla niewtajemniczonych na Dice Crusherze zamieniamy sie armiami.
Pierwsza giera z Racą(typek z reprezentacji), rzuciłem chellenge, a co! :mrgreen:
Miał 4 DP, każdy innego boga, wykulałem z traita na tzeentchowym warp charge na 3+, z giftów ksiazka, khornowy i nurglowy z giftów 4+ fnp i armourbane+fleshbane, nurglowy mial shrieka i niewidkę, tzentchowy summon lesserów, flamer jakiś, cursed earth i sakryfjas, slanesh fnp 4+ z biomancji, smite, jakis czar co trzeba zdawać toughness. Nie mam niewidki :?
Racuch miał z traita zaelota(?), moja armia ktora grał(overlord z kosa, inv4+, IWND, 5 immortali, 11 warków, pajak, 3xszkraby, 3xwraithy, annihilation barka, lychguardzi z tarczami i deathmarki w rogaliku, 3 destroyery).
Misja-tyle kart ile tur, Big Guns Never Tire, 5 znaczników, kazdy 3 VP, rozstawienie Hammer and Anvil, zaczynałem
Tura pierwsza
DP rozstawiam od lewej: Slanesh, Tzeentch, Khorne, Nurgle
Raca kitra warriorów w ruince, immortali w drugiej, lord+lychguardzi i wraithy wystawiaja sie agresywnie, chrząszcze(jak to epicko brzmi!) i pająk kitraja sie za LOS blockerem, barka w rogu obok warriorów, deski przy LG, deathmarki z rogalem w rezerwach
Raca przejmuje inicjatywę, kur zapiał :roll:
1 TURA RACY
Lord z obstawą i wraithy podchodzą ostroznie w kierunku slanesha, scaraby z pajakiem ktory je produkuje za Los blockerem, reszta na pozycjach. Leci ostrzal po khornowym, dostaje wounda, tzeentch wounda i test lidery albo umrze, zdaję testa na 2 gałach ;)
1 TURA GRZECHA
Rzucam ksiazke na khornowego, podskakuje tzentchowym i slaneshowym w zasieg szarzy do LG, khornowym do wraithów, nurgiel leci na barkę i warriorow w ruince, rzucam cursed earth, fnp4+ na slanesza, niewidke na khorna.
Warp Storm wbija jeszcze wounda slaneszowi :roll: Biegne Khornem, slaneshem i tzeentchem oblewam szarże :oops:
2 TURA RACY
Ja pierdziele, idą na mnie! Lychguardzi z lordem podchodzą pod slaensha, wraithy pod tzentcha, pajak i robaki uciekaja na znacznik i dostaja kolejną bazę do oddziału. W strzelaniu nurgiel dostaje z bark i warków, nic mu sie nie dzieje, slanesh po ryju z tesli, 1 wound, wlatuje rogal, nie wysadza wkladki, tzeentch zdaje invy od ostrzału rogala.
LG i warithy wchodzą w cc. Slanesh zostaje na 3 woundach, tzeentch na 3.
2 TURA GRZECHA
Rzucam cursed earth, ksiazke na khorna, nurgiel leci, 9 cali szarży do barki, 11 do warków, shriekuje, raca zdaje 5 protokołow, warp storm zabija warriora, fnp na slanesha. Szarza khornem w wraithy, wbija 1 wounda, tzeentch nic nie robi ale i nic nie traci. Nurgiel oblewa szarze(znowu?) :|
3 TURA RACY
Ostrzal po nurglu i zajmowanie znaczników, slanesh zostaje na 1 ranie w cc(ap 3 mają i ap 2!), tzeentch fatalnie rzuca i zostaje na 2, ginie 2 LG i wraith.
3 TURA GRZECHA
Cursed earth nie wchodzi, ksiazka na slaanesha, rzucam gale i obnizam mu inva :oops: Bedzie ciezko, fnp 4+ wchodzi na tzeentcha, reszta nie. Slaanesh ginie w cc, lg konsoliduja sie pod tzeentcha, warp storm nic nie robi.
4 TURA RACY
Barka ucieka w róg, szczelajo po nurglu, deathmarki wyskakuja na znacznik na moim deploymencie, rogal za stól wylatuje, szkraby znowu dostają baze i kampią na znaczniku, pajak biegnie na drugi, w cc ginie kolejny lg i tzeentch dostaje wounda.
4 TURA GRZECHA
Objective-nie dać sie ztejblować!, summonuje demonetki coby pogonić deathmarki ze znacznika, cursed earth nie wychodzi, nurgiel ma 2 cale do barki. W cc ginie tzeentch (NOOOOOO!) i barka (nie ma to jak dobry deal 8-) ) Demonetki biegna na deathmarki, warp storm zabija immortala!
5 TURA RACY
Warriorzy wspinaja sie wyzej, rogal wlatuje i zabija 6 demonetek, 4 gina od deathmarków, w cc khorne obrywa wounda, reszta na znacznikach.
5 TURA GRZECHA
Szarza na warków, -1 inva z warp storma :cry:, w cc zostaje wraith, lg i lord, khornowy na 2 woundach, gina 2 warriorzy, zdają liderkę.
6 TURA RACY
Rogal lata, w cc khorne obrywa wounda, jest na jednym, ginie warrior, jest liderka.
6 TURA GRZECHA
Khorne umiera, warp storm daje+1 inva :mrgreen: Raca zdaje 4 protokoły i warriory przeżywają.
Koniec gry, ugrywam 6 punktów, Raca 22.
Jutro lub dziś wieczorem druga czesc dwumeczu.
"Your doom is coming, man-things."
Awatar użytkownika
Janosik
Posty: 393
Rejestracja: 28 lip 2015, 20:27
bitewniaki:

Re: Turnieje Wyjazdowe

Post autor: Janosik »

Widzę srogo było :D Czy Raca miał do tego jeszcze jakieś troopsy czy to jakas dziwna formacja? :D
ODPOWIEDZ