Koszulki

Pogadanki, plotki i takie tam...
Awatar użytkownika
Frodek
Posty: 332
Rejestracja: 28 lip 2015, 14:42
bitewniaki: AoS

Re: Koszulki

Post autor: Frodek »

A może połączyć jakiś kanoniczny motyw 40k (np. najbardziej znanych Ultrasów) i jeden z Battla/Sigmara?
Fides pro fide
Awatar użytkownika
Pilliquetzal
Posty: 187
Rejestracja: 10 gru 2015, 23:31
bitewniaki: AoS, Hinterlands, Mordheim, Necromunda, KoW

Re: Koszulki

Post autor: Pilliquetzal »

Kanoniczne motywy zdają się być dobrym pomysłem, możnaby dać jakiś rysunek gracza, jak powiada nasz kamrat Elon, a nad nim trzy godła- czterdziestkową akwilię, sygmarycką kometę i symbol warmaszyny, cokolwiek tam mają, do tego jakiś fikuśny podpisik i jest nieźle.
Support Undeath and report all Sigmarites to your local Mortarch
Awatar użytkownika
Frodek
Posty: 332
Rejestracja: 28 lip 2015, 14:42
bitewniaki: AoS

Re: Koszulki

Post autor: Frodek »

I jak z tematem? Coś działamy?
Fides pro fide
Awatar użytkownika
Grzechu12
Posty: 711
Rejestracja: 01 sie 2015, 18:31
bitewniaki: Kings of War, 9th Age, Age of Sigmar, Malifaux

Re: Koszulki

Post autor: Grzechu12 »

Hej, reaktywuję temat, bede sobie robił koszulkę polo podobną do tych z 3 city (jasnoniebieska z bialymi napisami), na plecach ksywa, św jakub i napis olsztyn, z przodu na serduchu św jakub, ktoś chętny?
"Your doom is coming, man-things."
Awatar użytkownika
Aldair
Posty: 52
Rejestracja: 11 maja 2016, 13:49
bitewniaki: X-wing

Re: Koszulki

Post autor: Aldair »

Czesc,

w związku z promocją , którą mamy zamiar wytworzyć,
viewtopic.php?f=23&t=344
a dotyczącą Olsztyńskiego Klubu Gier Bitewnych,
chcemy na tą, ale także na inne imprezy i dla szczęścia ogółu mieć koszulki,

Koszulka będzie wyglądała następująco:
z tyłu znajdzie sie napis "Crazy Dwarf Crew" - "Olsztyński Klub Gier Bitewnych" (to może ulec zmianie jeszcze, w zależności od rodzaju wzoru )

Natomiast nasi Koledzy Rambo i Sebastian wykonali projekty logo i fanartu Klubu.

I tak fanart Sebastiana wygląda następująco:
Sebastian_fanart.jpg
I logo przygotowane przez Rambo:
RAmbo_logo.jpg
Z mojej strony (i Bartka) bedziemy wykonywać dwie koszulki,
z fanartem czarną, a z logiem białą

Jeżeli macie ochotę na takie koszulki to dawajcie znać jakie rozmiary,
prosiłbym o sprawne decydowanie sie, bo chcemy jak najszybciej dać to do realizacji.
a musimy wiedzieć ile sztuk i jakich koszulek bedziemy chcieli zamówić.

I nie nie znam ceny jeszcze, jak ktoś ma możliwość załatwić temat sprawnie i dobrze w Olsztynie (np. Esek)
to proszę o informacje.
Nie ważna dla nich inna myśl i inna droga
Nie wchodzi w żyły obca krew
Za małe głowy są, za małe ich głowy
Nie rozumieją nic
Awatar użytkownika
Grzechu12
Posty: 711
Rejestracja: 01 sie 2015, 18:31
bitewniaki: Kings of War, 9th Age, Age of Sigmar, Malifaux

Re: Koszulki

Post autor: Grzechu12 »

O, taka z logiem byłaby fajna-może ksywa z tyłu pod/nad Crazy dwarf crew? Wrzucam link na FB!
"Your doom is coming, man-things."
Awatar użytkownika
Pilliquetzal
Posty: 187
Rejestracja: 10 gru 2015, 23:31
bitewniaki: AoS, Hinterlands, Mordheim, Necromunda, KoW

Re: Koszulki

Post autor: Pilliquetzal »

Rok temu Michaelos wystąpił z pomysłem dość fajnym, bo tam miał być komisarz z tyłu, z przodu pierścień z kostek i hasło, możnaby dopisać tam jakieś "olsztyński klub gier bitewnych", teraz jakieś, jak mam być szczery, nijakie te projekty, gwiazda śmierci jest co prawda rozpoznawalna na ulicy, ale drop pody już nie bardzo, jakość grafiki też taka, jakby rzec, komiks dowcipny w gazecie pana urbana czy coś w tym guście, nie znam się. Kostki w głowie już lepsze, ale wydaje mi się, że jak nie pomysł Michaelosa, to możnaby jeszcze coś do tej głowy wrzucić, bo same kostki to nie tylko bitewniaki- no, k20 to już wybitnie nie games workshop xd raczej erpegi.
Wydaje mi się, że jeśli chodzi o jakąś skuteczniejszą promocję naszego zgromadzenia, to musi być i z dowcipem, i z przytupem, i nie jakość painta i zbiór niełączących się elementów, jak te niekoniecznie chyba adekwatne k20. Jakąś grafikę możnaby dać, zrobioną w czarno- białym stylu, prześwietloną (czy jak to się tam nazywa, w sensie odwrócone kolory). Może podobiznę archaicznego marinsa z którejś edycji rogue tradera, miałoby to według mnie ręce i nogi. Stare grafiki są klimatyczne- nie mówię o Blanche'u, on akurat ma specyficzny styl i nie wiem, na ile nadaje się na koszulki.
No i napis crazy dwarf crew to nie wiem, brzmi jak zakamuflowana reklama, pytanie trzeba postawić jasno: reklamujemy klub czy sklep, czy jedno i drugie. Mi się wydaje, że jakby na piersi dać tego marinsa archaicznego- i tutaj, zależy czy czarna koszulka, czy biała, to kolory odwrócone- z tyłu sam napis "Olsztyński klub gier bitewnych" jakimś przystępnym gotykiem, bo bywają czcionki gotyckie, które są nieczytelne. Bez crazy dwarf.
Co do łączenia kwestii gwiezdnych wojen, to nie wiem, zaraz będą krzyki- ja chcę sygmara, ja warmachine, ja bolta, a ja wariację osobistą z moim ulubionym bohaterem z malifaux, myślę że taki marine reprezentowalby najtwardszą kość z kości klubu i basta, starczy; i każdy by chętnie go nosił na piersi.
Support Undeath and report all Sigmarites to your local Mortarch
Awatar użytkownika
Seba_stian
Posty: 557
Rejestracja: 07 paź 2015, 17:38
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: Malifaux, Legenda 5 Kręgów LCG, Infinity, Blood Bowl
Kontakt:

Re: Koszulki

Post autor: Seba_stian »

Pilliquetzal pisze:Co do łączenia kwestii gwiezdnych wojen, to nie wiem, zaraz będą krzyki- ja chcę sygmara, ja warmachine, ja bolta, a ja wariację osobistą z moim ulubionym bohaterem z malifaux, myślę że taki marine reprezentowalby najtwardszą kość z kości klubu i basta, starczy; i każdy by chętnie go nosił na piersi.
Mi osobiście Marines nie kojarzy się z klubem (jako dominujący motyw) i nie uważam, że najlepiej będzie reprezentował ten klub ;)
Więc i na piersi chętnie bym go nie nosił :P
No i czy kostka jest k20 czy k6 to naprawdę myślisz, że ludzie będą to rozkminiali czy to rpg czy bitewniak? Poza tym w Infinity gra się k20, więc jednak pod bitewniaki też to podchodzi ;)
Obrazek
MaCa
Posty: 188
Rejestracja: 28 lip 2015, 14:41
bitewniaki:

Re: Koszulki

Post autor: MaCa »

Także uważam, że projekty średnie - pierwszy jest mało widocznym komiksem, drugi generycznym logiem kółka erpegowego. Od siebie proponowałbym taką przekrojoną grafikę szturmowca/marina/krasnoluda w sposób np taki https://i.ytimg.com/vi/VrmkPUpsgx4/maxresdefault.jpg ale jestem za cienki w uszach by namalować dobrze prostą kreskę, co dopiero arta. Jest dużo generycznych logo, z których można coś sklecić sensownego, starczy wbić "generic star wars / warhammer / 40k logo".
Awatar użytkownika
Seba_stian
Posty: 557
Rejestracja: 07 paź 2015, 17:38
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: Malifaux, Legenda 5 Kręgów LCG, Infinity, Blood Bowl
Kontakt:

Re: Koszulki

Post autor: Seba_stian »

Zamysł był taki, żeby to jednak nie była grafika z netu ;)
Ale jak najbardziej rozumiem, że coś może się nie podobać itp. :)
Tylko wrzucanie pół wikinga/pół gościa z Fallouta to chyba też tak średnio z bitewniakami będzie się kojarzyło ;)
Obrazek
ODPOWIEDZ