Promocja Pilliquetzala

Pogadanki, plotki i takie tam...
Awatar użytkownika
Grzechu12
Posty: 711
Rejestracja: 01 sie 2015, 18:31
bitewniaki: Kings of War, 9th Age, Age of Sigmar, Malifaux

Re: Promocja Pilliquetzala

Post autor: Grzechu12 »

Dla mnie studenci to słaby target, zazwyczaj nie mają czasu/kasy/chęci :P
"Your doom is coming, man-things."
Awatar użytkownika
Pilliquetzal
Posty: 187
Rejestracja: 10 gru 2015, 23:31
bitewniaki: AoS, Hinterlands, Mordheim, Necromunda, KoW

Re: Promocja Pilliquetzala

Post autor: Pilliquetzal »

Wydaje się, że Grzechu ma w pewnym stopniu rację, choć myślę że ani kasy ani chęci to nie jest aż taki problem, ale kwestii, że taki nasz target z grupy studentów musi być już wcześniej urobiony na okołofantastyczne sprawy, bo takiego z ulicy chwycić to jest najczęściej młody półanalfabeta i aspirujący pijak z wiochy. Z takimi, jak już wcześniej mający styczność z fantastyką, miałoby to pewne szanse powodzenia, toteż możnaby kiedyś może się złapać za te środowiska rolepleja olsztyńskiego (Korek mówił o jakiejś grupie ichniej na fejsbuku) i co bardziej aktywnych z Olifantu by można było spróbować przekabacić na bitewniaki.
Support Undeath and report all Sigmarites to your local Mortarch
Awatar użytkownika
rambo
Posty: 251
Rejestracja: 08 gru 2015, 17:00
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: Horus Heresy, OnePageRules, Bolt Action, Kings of War, Warmachine & Hordes

Re: Promocja Pilliquetzala

Post autor: rambo »

Grzechu12 pisze:Dla mnie studenci to słaby target, zazwyczaj nie mają czasu/kasy/chęci :P
Stąd moja propozycja by ciągnąć to pilotarzowo przez 3 miechy.
Pilliquetzal pisze: Ale myślę, druhowie, że teraz w styczniu dość jeszcze przed nami pokazów, gamegrinder, Helios, pod koniec lutego można będzie podziałać, jak się sesja na uwm-ie skończy, 20 stego jest jej koniec, ale trzeba by dać ze dwa tygodnie kampanii promocyjnej, to wstępny czas pod połowę marca pokazy.
Zgadam się :)
ODPOWIEDZ