Przywitaj się!

Pogadanki, plotki i takie tam...
Awatar użytkownika
Janosik
Posty: 393
Rejestracja: 28 lip 2015, 20:27
bitewniaki:

Re: Przywitaj się!

Post autor: Janosik »

Witamy :) No i zapraszamy na ustawienie się na bitewki w CD :)
Awatar użytkownika
Sam
Posty: 49
Rejestracja: 23 paź 2015, 13:34
bitewniaki:

Re: Przywitaj się!

Post autor: Sam »

No to też się przywitam chociaż wszyscy się raczej znamy :)
Wojtek, rocznik '84. W 40k zacząłem się bawić jakoś w 2001 roku. Jakoś pół roku później do zabawy dołączył Vilfe, Misha, Mysiek i MaCa. Zaczynałem od Blood Angels, potem przyszło Tau z którymi pojechałem na Drużynowe Mistrzostwa Polski na początku tego roku. Obecnie przeszedłem już bardziej na modelarkę z Imperial Knightami w centrum zainteresowania.
Awatar użytkownika
Ragwel
Posty: 10
Rejestracja: 18 lis 2015, 9:47
bitewniaki:

Re: Przywitaj się!

Post autor: Ragwel »

Witam wszystkich, na imię mi Timofiej (tak, to jest imię, nie ksywka), odnośnie lat to nie chcę mi się liczyć, ale urodzony Anno Domine 1987.
Co do modelarstwa to mam z nim dosyć długą i dziwną historię, wszystko zaczęło się od pewnej gazetki z władcą pierścieni i figurkami do tej gry. Następnie zaciekawiłem się WFB, ale bardzo szybko jakoś mi przeszło, figsy zostały pochowane do pudeł i odłożone na lepsze czasy, jakiś czas temu(chyba od 2 lat jeśli mnie pamięć nie myli) znów rozbudziło się zaciekawienie tym tematem.
Rzadko gram, bardziej lubię kombinować nowe pomysły z malowaniem, ale jakoś też chcę się wziąć w garść i w końcu pomalować wszystkie zalegające modele i aktywnie zabrać się za granie.
W domu mam pochowaną całkiem sporą ilość plastiku w postaci figsów do 40k(kilka ciekawych frakcji z tego się uzbiera), WFB, LotR'a(tego w końcu chcę się pozbyć).
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Przywitaj się!

Post autor: danyboy »

Witamy i zapraszamy :)
Awatar użytkownika
Janosik
Posty: 393
Rejestracja: 28 lip 2015, 20:27
bitewniaki:

Re: Przywitaj się!

Post autor: Janosik »

Witka, no w końcu Timo, załozyłeś sobie konto na forum :mrgreen: Myślałem, że nie dożyję tego :mrgreen:
Awatar użytkownika
Wiakson
Posty: 70
Rejestracja: 28 lip 2015, 20:53
bitewniaki: WH40K (DA, SW, WS, DW, Inq)
AoS (zaczynam)
Warmachine (Cyngar)

Re: Przywitaj się!

Post autor: Wiakson »

Teraz za rok ustawi sie na granie :mrgreen:
KRZYCZ WIAKSON!
Awatar użytkownika
Janosik
Posty: 393
Rejestracja: 28 lip 2015, 20:27
bitewniaki:

Re: Przywitaj się!

Post autor: Janosik »

Wiakson pisze:Teraz za rok ustawi sie na granie :mrgreen:
- Ya think? :mrgreen:
Awatar użytkownika
RedOctober
Posty: 114
Rejestracja: 10 wrz 2015, 13:05
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki:

Re: Przywitaj się!

Post autor: RedOctober »

Witajcie! :)

Swoją drogą dzięki forum widzę, ze jest spora lista "uśpionych" graczy :D

Mam nadzieję, że jak czas pozwoli i chęci to się będzie grało częściej niż rzadziej! :D
Blood for the Blood God!
Khorne for the Corn Flakes!
Awatar użytkownika
Janosik
Posty: 393
Rejestracja: 28 lip 2015, 20:27
bitewniaki:

Re: Przywitaj się!

Post autor: Janosik »

Popieram przedmówcę, jeśli ktokolwiek ma kontakty na "śpiochów" to niech daje im znać o forum itd. Bo wedle mojej wiedzy, nadal w Olku jest sporo graczy, z tym, że grają głownie po domach i się nie afiszują z wiarą w Imperatora :mrgreen:
Awatar użytkownika
rambo
Posty: 251
Rejestracja: 08 gru 2015, 17:00
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: Horus Heresy, OnePageRules, Bolt Action, Kings of War, Warmachine & Hordes

Re: Przywitaj się!

Post autor: rambo »

Witam wszystkich!

Jestem Mateusz rocznik '89. Na forum pojawiłem się za sprawą Daniela, który zmotywował mnie do ponownych rozważań nad WH40K. Ostatnią styczność z 40-tką miałem jeszcze za czasów 4 edycji i klubu w gimnazjum 11. Od tam tej pory myśl o wzięciu się za nią "na poważnie" pojawiała się kilkukrotnie i oto jestem :)
Mój wybór armii był w pełni przemyślany, świadomy i znałem konsekwencje za tym idące - padło na Tyranidów :D W chwili obecnej jestem w trakcie przegryzania się przez Rolebook i Codex. Największą zagwozdką w chwili obecnej jest schemat malowania, ale na szczęście ostały się już tylko 3 koncepcje :)
ODPOWIEDZ