40k Kill Team

W mrocznych wiekach dalekiej przyszłości istnieje tylko wojna
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

40k Kill Team

Post autor: danyboy »

GW zapowiedziało nowy Kill Team:

https://www.youtube.com/watch?v=BYwCOrz4oEo

jest szansa, że da się wykorzystać nasze drużyny z Shadow Wara ;)
Odgrażają się też, że idzie to z "organised play" więc jest szansa na balans (?).

Tak czy siak, jak ktoś ogarnie zasady, to ja chętnie przyjdę na jakiś pokaz - no chyba że trzeba będzie kupić wiadro podręczników, kart i specjalnych kości :P
Gromek
Posty: 191
Rejestracja: 04 sie 2016, 19:56
bitewniaki: W40k (Orkz, GK)
Malifaux (Guild-Sonia)
Warmachine (Cygnar)
Nastawiam się na X-wing ;)

Re: 40k Kill Team

Post autor: Gromek »

Skirmish w świecie w40k ma spory potencjał super modele i klimat (ekipa inkwizytorska a la Eisenhorn...miodzio).
Trzeba tylko zrobić dobrze opracowany, zbalansowany i ciekawy system gry...i tutaj jest problem w końcu to GW :cry: ...
Mimo to z ciekawością będę obserwował w jakim kierunku to zmierza :).
Awatar użytkownika
rambo
Posty: 251
Rejestracja: 08 gru 2015, 17:00
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: Horus Heresy, OnePageRules, Bolt Action, Kings of War, Warmachine & Hordes

Re: 40k Kill Team

Post autor: rambo »

Czyli śmierć SW:A :/
Awatar użytkownika
Janosik
Posty: 393
Rejestracja: 28 lip 2015, 20:27
bitewniaki:

Re: 40k Kill Team

Post autor: Janosik »

I właśnie mnie to rozwala w polityce GW :P Skaczą po tych systemach jak po łebkach, zrobią coś (co wyjdzie fajnie jak np Shadespire albo mniej jak Necromunda ) i zamiast to wspierać i skupić się na rozwoju jednej rzeczy (znowu podam za przykład Shadespire, któr rozwija się bardzo dobrze i oby tak dalej) to zarzucają i dają niedkończony rodukt, który mówiąć kolokwialnie "zdycha" w smutnych okolicznościach :(
Awatar użytkownika
Jurgen
Posty: 229
Rejestracja: 13 lip 2016, 9:51
Lokalizacja: Barczewo
bitewniaki: Bolt-Action, Spectre Operation

Re: 40k Kill Team

Post autor: Jurgen »

Niestety dopuki fani GW będą wspierać tą głupotę GW inwestując w kolejne tytuły doputy nic się w tej polityce nie zmieni.
To jest tak jak że Star Wars. Jakiego byś gówna nie wypuścił w tym uniwersum to i tak ludzie na to polecą ;) Jak nie ci to inni.
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: 40k Kill Team

Post autor: danyboy »

Obrazek


https://www.warhammer-community.com/201 ... ge-post-2/

i często zadawane pytania: https://whc-cdn.games-workshop.com/wp-c ... eam_QA.pdf


No więc jestem zaintrygowany - naprzemienna aktywacja, k6 i k10, od razu wsparcie dal 16 frakcji i nasze drużyny z Shadow War będą kompatybilne.
Mały teren rozgrywki 22x30, póki co karty wydają się dodatkiem do frakcji i raczej da się bez nich grać.
Kampania i multiplayer, długoterminowe wsparcie gry, wparcie turniejowe (że niby balans) i fajne sety terenów i o ile mechanika będzie ciekawa (a nie nastawiona na nakręcanie modelu sprzedażowego GW) to wydaje mi się, że jest na co czekać.
Premiera 21 lipca.
Gromek
Posty: 191
Rejestracja: 04 sie 2016, 19:56
bitewniaki: W40k (Orkz, GK)
Malifaux (Guild-Sonia)
Warmachine (Cygnar)
Nastawiam się na X-wing ;)

Re: 40k Kill Team

Post autor: Gromek »

powiem tak... W końcu! Pozytywne zaskoczenie z naprzemienna fazą. Bbyło to dla mnie oczywiste że musi być ale w końcu to gw. Zasady tworzy team poza gw który stworzył shadespire a ten zbiera pochlebne opinie. Szkoda, że we frakcjach nie ma inkwizycji. Jestem bardzo ciekawy jak wyglądaja dokładnie zasady, może nawet kupię ten zestaw startowy choć ciekawi mnie jego cena. Ogólnie pozytywnie nastawiony z chęcią zagram i zobaczę jak to wygląda. Może odrodzi się nasza scena w40k 😉.
Awatar użytkownika
Wiakson
Posty: 70
Rejestracja: 28 lip 2015, 20:53
bitewniaki: WH40K (DA, SW, WS, DW, Inq)
AoS (zaczynam)
Warmachine (Cyngar)

Re: 40k Kill Team

Post autor: Wiakson »

Ja tam czekam na te młode wilki.
KRZYCZ WIAKSON!
Gromek
Posty: 191
Rejestracja: 04 sie 2016, 19:56
bitewniaki: W40k (Orkz, GK)
Malifaux (Guild-Sonia)
Warmachine (Cygnar)
Nastawiam się na X-wing ;)

Re: 40k Kill Team

Post autor: Gromek »

http://www.belloflostsouls.net/2018/07/ ... dates.html
Ceny i data premiery kill team 21 lipca pre order a 28 data wydania. Zastanawiam się osobiście nad tym głównym zestawem a samym rulebookiem. Zobaczę jak ceny będą prezentować się w zł. Myślałem że 21 lipca już sobie pogram a tak trzeba jeszcze trochę poczekać 😀.
Awatar użytkownika
Torne
Posty: 81
Rejestracja: 12 sie 2015, 16:29
bitewniaki:

Re: 40k Kill Team

Post autor: Torne »

Cena za starter to 400zł, za startowe teamy (orkasy/SW) po 190zł. Sam starter to bardzo dobra oferta jeśli chodzi o tereny, de facto figurki i rulebook dostajemy do nich gratis.
ODPOWIEDZ