Bitwy- wątek ogólny

Warhammer Fantasy!
Awatar użytkownika
Mateusz Wasilewski
Posty: 118
Rejestracja: 22 paź 2015, 18:55
bitewniaki: AOS,40K

Re: Bitwy- wątek ogólny

Post autor: Mateusz Wasilewski »

niestety raczej nie
Awatar użytkownika
Pilliquetzal
Posty: 187
Rejestracja: 10 gru 2015, 23:31
bitewniaki: AoS, Hinterlands, Mordheim, Necromunda, KoW

Re: Bitwy- wątek ogólny

Post autor: Pilliquetzal »

Za późno odczytałem o środzie, aczkolwiek też jestem dziś i byłem od rana, zajęty.
Kamrat Kamel, jak widzę nehekharczyk z pasji, czas przypomnieć sobie dawne antagonizmy między naszymi wojennymi pchełkami! Mam nadzieję, że po nowym roku będzie z tego całkiem śliczna wojenka.
Sobota komuś pasuje?
Support Undeath and report all Sigmarites to your local Mortarch
Awatar użytkownika
kamel
Posty: 151
Rejestracja: 24 wrz 2015, 9:38
bitewniaki:

Re: Bitwy- wątek ogólny

Post autor: kamel »

Będę po nowym roku. Potestowalbym 30 pkt., bo na 20 nie mieści mi się nekroswinia.
Awatar użytkownika
Przeor
Posty: 75
Rejestracja: 31 lip 2015, 11:56
bitewniaki: Sigmar, Warheim, Bolt, 40k, Hordes

Re: Bitwy- wątek ogólny

Post autor: Przeor »

Będę w tą sobotę z bestiami na 10-20 pkt
Awatar użytkownika
Pilliquetzal
Posty: 187
Rejestracja: 10 gru 2015, 23:31
bitewniaki: AoS, Hinterlands, Mordheim, Necromunda, KoW

Re: Bitwy- wątek ogólny

Post autor: Pilliquetzal »

Mam sporo tych trupaków, to może i 30 złożyłbym, aczkolwiek ich metaliczność nie służy posiadaniu licznej hordy, którą można przywołać, więc wolę grać mniejsze bitewki; kamracie nehekharski, zdaje się, że nasz młody druh skavenovo-jaszczuroludzki miałby 30 punkcików.
Kamracie Przeor, cóż powiadasz na bitewkę kombinowaną 15 punktów, taki między skirmisz-patrol, herosi do 4 punktów max, ograniczenie przywołań zgodnie z klaryfikacją azyriańską standardowo, max skroli 7, 2 machiny?
Support Undeath and report all Sigmarites to your local Mortarch
Awatar użytkownika
Pilliquetzal
Posty: 187
Rejestracja: 10 gru 2015, 23:31
bitewniaki: AoS, Hinterlands, Mordheim, Necromunda, KoW

Re: Bitwy- wątek ogólny

Post autor: Pilliquetzal »

Czołem załogo!

Ktoś w sobotę chciałby pomordować w Sygmara? Co prawda jest też i turniej czterdziechy, ale najwyżej dołożymy sobie dodatkowy stolik. Radbym zagrał patrol według zasad azyra (20 punktów, max 10 skroli) i może coś na PPC-ku, no powiedzmy na 750 punktów. Ktoś chętny?
Support Undeath and report all Sigmarites to your local Mortarch
Awatar użytkownika
kamel
Posty: 151
Rejestracja: 24 wrz 2015, 9:38
bitewniaki:

Re: Bitwy- wątek ogólny

Post autor: kamel »

Poszukuję chętnego na młóckę w AoS-a na 2000 pkt w systemie PCC (czy PPC, nie pamiętam). Zwykła wyrzynka bez żadnej filozofii, chociaż możemy się umówić na jakiś scenariusz.
Można szaleć do woli: max. 1000 pkt na herosów - wychodzą dobre komba i potężni herosi, albo więcej mniejszych, max. 500 pkt na maszyny i monstery (M&Ms), min. 500 pkt na unity. Można proxować - byłby to sprawdzian na kolejny turniej jak się gra tak dużą rozpą, chociaż widzę, że u mnie dochodzi jeden oddział, a dużo idzie w herosów, więc gra nie powinna być wiele dłuższa niż na 1500 pkt.

Termin: po 6.03, ale już teraz rzucam rękawicę.
Awatar użytkownika
Pilliquetzal
Posty: 187
Rejestracja: 10 gru 2015, 23:31
bitewniaki: AoS, Hinterlands, Mordheim, Necromunda, KoW

Re: Bitwy- wątek ogólny

Post autor: Pilliquetzal »

Kamracie Kamel, pogadamy jeszcze o bitewce na 2k punktów, choć mi by pasowało raczej 3000.

A osobno- ktoś chętny na mordowanie w Sygmara jutro? Będą moje kościaki, dwóch druhów nimi pokieruje, każdy 1000 PCC-ku punktów, może magię jeszcze azyrowym trybem, coś nie rozumiem tej nowego formatu; Mateusz się deklarował jako chętny, także wypada już trzech graczy na jutro.
Support Undeath and report all Sigmarites to your local Mortarch
Awatar użytkownika
Pilliquetzal
Posty: 187
Rejestracja: 10 gru 2015, 23:31
bitewniaki: AoS, Hinterlands, Mordheim, Necromunda, KoW

Re: Bitwy- wątek ogólny

Post autor: Pilliquetzal »

Aj przepraszam, druhowie, nagła zmiana planów, jednak nie mogę być na wojowaniu w sobotę!
Support Undeath and report all Sigmarites to your local Mortarch
Awatar użytkownika
kamel
Posty: 151
Rejestracja: 24 wrz 2015, 9:38
bitewniaki:

Re: Bitwy- wątek ogólny

Post autor: kamel »

3000? Czemu nie, ale muszę pomyśleć co wziąć, nie mam aż tak dużo modeli. Znaczy mam, ale jeszcze są w pudełkach albo przygotowane do malowania.
ODPOWIEDZ