Nauka gry- sygmaryckie sprawy

Warhammer Fantasy!
Awatar użytkownika
Pilliquetzal
Posty: 187
Rejestracja: 10 gru 2015, 23:31
bitewniaki: AoS, Hinterlands, Mordheim, Necromunda, KoW

Nauka gry- sygmaryckie sprawy

Post autor: Pilliquetzal »

Czołem załogo!

Mam nieco sylwańskich martwiaków na półce, a że nigdy nie grywałem w batla- tezy o proporcji hordy zombiaków i szkieletorów do dowództwa były odstręczające, tak samo setki stron podręczników- to nie mam żadnego w tym doświadczenia. Być może zasady sygmaryckie, jako dość przystępne, zachęcają do zaczęcia wojowania, dlatego spytam: czy byłby ktoś chętny poświęcić nieco czasu i wspólnie pobawić się w szalonym krasnoludzie, czy gdzie tam bądź, i dać mi, nieszczęsnemu, szansę poznania prawideł kostek i miary?
Zwój bitewny trupaków i azyr wspomniany mam podrukowane, z modelami nie ma problemu, mam ich dużo, większość pomalowane, nieomal całą szóstą i piątą edycję, większość siódmej, połowę czwartej, pojedyncze sztuki z trzeciej, więc zawsze coś wystawię na stole. Gdyby ktoś reflektował, to możemy się umówić na jakiś termin, mam wolnego czasu dużo w weekendy, czasem w tygodniu.
jakieś skromne bitewki na początek, skirmisz czy patrol.
Ewentualnie mordheim byłoby też interesujące, choć makiet moich jeszcze nie skończyłem.
Support Undeath and report all Sigmarites to your local Mortarch
Awatar użytkownika
Mateusz Wasilewski
Posty: 118
Rejestracja: 22 paź 2015, 18:55
bitewniaki: AOS,40K

Re: Nauka gry- sygmaryckie sprawy

Post autor: Mateusz Wasilewski »

ja mógłbym w tą Niedzielę
Awatar użytkownika
Pilliquetzal
Posty: 187
Rejestracja: 10 gru 2015, 23:31
bitewniaki: AoS, Hinterlands, Mordheim, Necromunda, KoW

Re: Nauka gry- sygmaryckie sprawy

Post autor: Pilliquetzal »

Ooo, bardzo mi miło, zdaje się, że w krasnoludzie niedziele grudniowe są handlowe, więc moglibyśmy skorzystać z gościny. Cóż sądzisz kamracie o wojowaniu w skirmisz- czy może wolałbyś patrol? Jaka godzina byłaby najodpowiedniejsza?
Support Undeath and report all Sigmarites to your local Mortarch
Awatar użytkownika
Mateusz Wasilewski
Posty: 118
Rejestracja: 22 paź 2015, 18:55
bitewniaki: AOS,40K

Re: Nauka gry- sygmaryckie sprawy

Post autor: Mateusz Wasilewski »

Godziną odpowiednią jest godzina każda, a rozmiar to skirmisz gdyż najbardziej mi odpowiada.
Awatar użytkownika
Pilliquetzal
Posty: 187
Rejestracja: 10 gru 2015, 23:31
bitewniaki: AoS, Hinterlands, Mordheim, Necromunda, KoW

Re: Nauka gry- sygmaryckie sprawy

Post autor: Pilliquetzal »

To może niech będzie punkt 12-sta w sklepie, znajdziemy sobie jakiś wolny stoliczek. Zatem także, jak powiadasz, skirmisz- idę zobaczyć, jaki oddziałek mogę uskładać, do zobaczenia jutro w krasnalu, kamracie! Mam nadzieję na miłe i udane wojowanie.
Support Undeath and report all Sigmarites to your local Mortarch
Awatar użytkownika
Mateusz Wasilewski
Posty: 118
Rejestracja: 22 paź 2015, 18:55
bitewniaki: AOS,40K

Re: Nauka gry- sygmaryckie sprawy

Post autor: Mateusz Wasilewski »

ok to o 12 widzimy się na polu bitwy...

Edit: Ej sorry ale ja chciałem w patrol zagrać jednak
Awatar użytkownika
Przeor
Posty: 75
Rejestracja: 31 lip 2015, 11:56
bitewniaki: Sigmar, Warheim, Bolt, 40k, Hordes

Re: Nauka gry- sygmaryckie sprawy

Post autor: Przeor »

Ewentualnie mordheim byłoby też interesujące, choć makiet moich jeszcze nie skończyłem.
Jakbyś chciał zagrać w Warheim to daj znać, mam bandę Kislevitów . Zasady po polsku do pobrania za darmo. Makiety też się znajdą ;)
ODPOWIEDZ