Bitwy- wątek ogólny

Warhammer Fantasy!
Awatar użytkownika
Pilliquetzal
Posty: 187
Rejestracja: 10 gru 2015, 23:31
bitewniaki: AoS, Hinterlands, Mordheim, Necromunda, KoW

Re: Bitwy- wątek ogólny

Post autor: Pilliquetzal »

No to ciach moderatora - yay pierwszy raz!
Patryku zapewne masz wiele racji, ale ton twojej wypowiedzi wydaje mi się nie służyć Sigmarowi ;)
Proszę o wspólną refleksję jak pomóc systemowi w przyszłości.
~danyboy
Support Undeath and report all Sigmarites to your local Mortarch
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Bitwy- wątek ogólny

Post autor: danyboy »

Jeszcze w tym temacie, kilku graczy Sigmara w Olsztynie jest: kamel, Mateusz, Patryk - wiem, że Iliach bardzo lubi AoS, wiem, że Krystian ma armię. Może warto wspólnie siąść i obmyślić jakąś strategię promocyjną?
OKGB (znaczy się mniej więcej my!) w tym roku stawia na promocję bitewniaków w Olsztynie, a Age of Sigmar jest bardzo dobrym systemem dla początkujących, zatem zapraszamy do działania!
Awatar użytkownika
Pilliquetzal
Posty: 187
Rejestracja: 10 gru 2015, 23:31
bitewniaki: AoS, Hinterlands, Mordheim, Necromunda, KoW

Re: Bitwy- wątek ogólny

Post autor: Pilliquetzal »

Ach! Moja wina, przyznaję się, w jednym miejscu może zbyt surowymi słowy oceniłem postawę miscastczyków tu i ówdzie, jako niesłużącą ani im, ani nam wedle bitewniakowej sceny, niech jednak ludzie nie myślą iżem tam wesoło bluzgał na czym świat stoi, o nie, wyklinać nie wyklinałem xd. Nie no, tak sobie myślę żartobliwie, czy to warte było wchodzić w granie, skoro i tak gros mojego hobby to sama modelarka, gram raz na dwa miechy, a i tak siedzę po uszy w gównoburzach i towarzyskich podziałach, a sam to bym chciał widzieć słoneczko nad nami, kwiatki pod nami i w ogóle pokój i dobrą zabawę... xd

Dobra, no to może byśmy zrobili jakiś wątek wtedy w pogaduchach czy jakoś tutaj, pod Sygmara podpięty.

Co do turnieju, to powiadam raz jeszcze, tak jest, niech będzie, w marcu będę wolny, chcę grać na luzie i bez wpisowego.
Załączniki
Chwalmy adminowy banhammer!
Chwalmy adminowy banhammer!
Support Undeath and report all Sigmarites to your local Mortarch
Awatar użytkownika
Iliach
Posty: 144
Rejestracja: 01 paź 2016, 13:30
bitewniaki: WH40k , AoS , Infinity

Re: Bitwy- wątek ogólny

Post autor: Iliach »

Ktoś reflektuje grę w czwartek 9.02?
Obrazek
Awatar użytkownika
kamel
Posty: 151
Rejestracja: 24 wrz 2015, 9:38
bitewniaki:

Re: Bitwy- wątek ogólny

Post autor: kamel »

Sobota?
Awatar użytkownika
Iliach
Posty: 144
Rejestracja: 01 paź 2016, 13:30
bitewniaki: WH40k , AoS , Infinity

Re: Bitwy- wątek ogólny

Post autor: Iliach »

Zależy o której godzinie w sobotę, bo z Rambo nagrywamy raport bitewny do 40chy :)
Obrazek
Awatar użytkownika
kamel
Posty: 151
Rejestracja: 24 wrz 2015, 9:38
bitewniaki:

Re: Bitwy- wątek ogólny

Post autor: kamel »

odpowiem pytaniem na pytanie - o której zaczynacie i ile pkt gracie? Możemy pyknąć po waszym battle reporcie.
Proponuję 1500 pkt na zasadach warbandy.
Awatar użytkownika
Krystus
Posty: 288
Rejestracja: 19 sie 2015, 12:58
bitewniaki: .

Re: Bitwy- wątek ogólny

Post autor: Krystus »

W sobotę wpadnę głównie na Blood Bowla, ale wezmę ze sobą kilka modeli do pogrania w Karannand, jak będę miał czas i chętnego do gry to coś można popróbować :)
AVE DOMINUS NOX
Obrazek
Awatar użytkownika
kamel
Posty: 151
Rejestracja: 24 wrz 2015, 9:38
bitewniaki:

Re: Bitwy- wątek ogólny

Post autor: kamel »

W karannanda nie grałem, chętnie spróbuję.
Awatar użytkownika
Iliach
Posty: 144
Rejestracja: 01 paź 2016, 13:30
bitewniaki: WH40k , AoS , Infinity

Re: Bitwy- wątek ogólny

Post autor: Iliach »

Gramy i nagrywamy raport na 1k punktów, powiem szczerze, że nie mam najmniejszego pojęcia ile czasu Rambo będzie potrzebował na zmiecenie moich wilków ze stołu :D Wiem, że podczas nagrywania czas bitwy wydłuża sie nawet 3 krotnie, bo trzeba się przedstawić, omówić bitwę, rozstawienie, używane jednostki, tak samo trzeba też liczyć krótkie nieprzewidziane przerwy typu - zbrakło miejsca na karcie bo nagle pewne rzeczy zajmują więcej miejsca na nośniku niż powinny, trzeba te miejsce zrobić, albo bateria szybko się rozładowała etc.

Jeżeli macie chęci i czas, to możemy iść za ciosem i nagrać rozgrywkę z Kararandu, bo to bardzo fajny system do nauki Sigmara :)
Obrazek
ODPOWIEDZ