KAMPANIA Season of War

Warhammer Fantasy!
Awatar użytkownika
Pilliquetzal
Posty: 187
Rejestracja: 10 gru 2015, 23:31
bitewniaki: AoS, Hinterlands, Mordheim, Necromunda, KoW

KAMPANIA Season of War

Post autor: Pilliquetzal »

Ahoj towarzysze w Age of Sygmar!

Doszły mnie słuchy, w połowie lipca zaczyna się kampania do Sygmara, nie wiem, czyście słyszeli, a wątek godny omówienia, gdyby ktoś był skłonny powojować wspólnie na chwałę swojego stronnictwa. Nie wiadomo jeszcze, jak rzecz cała ma wyglądać, chodzą plotki o jakiejś stronie na internetach, gdzie będzie się przesyłało wyniki bitew, by potem się okazało, która ze stron ostatecznie wygra, tyle co wiadomo dzisiaj już, to że działa się w ramach jednego z czterech sojuszy.
Co sądzicie?
Załączniki
13394072_485434894986642_3837257164376424440_n.jpg
Support Undeath and report all Sigmarites to your local Mortarch
Awatar użytkownika
Pilliquetzal
Posty: 187
Rejestracja: 10 gru 2015, 23:31
bitewniaki: AoS, Hinterlands, Mordheim, Necromunda, KoW

Re: KAMPANIA Season of War

Post autor: Pilliquetzal »

i drugi plakat
Załączniki
1466443913387.jpg
Support Undeath and report all Sigmarites to your local Mortarch
Crazy Dwarf
Posty: 63
Rejestracja: 29 lip 2015, 10:32
bitewniaki:

Re: KAMPANIA Season of War

Post autor: Crazy Dwarf »

Sądzimy, że za późno żeście się obudzili, kamracie. Informacje o kampanii pojawiały się na necie od początku czerwca, zgłoszenia sklepów trzeba wysyłać do piątku. Ze względu na kompletny brak zainteresowania tematem ze strony graczy, zgłoszenia takiego nie dokonałem.
Awatar użytkownika
Pilliquetzal
Posty: 187
Rejestracja: 10 gru 2015, 23:31
bitewniaki: AoS, Hinterlands, Mordheim, Necromunda, KoW

Re: KAMPANIA Season of War

Post autor: Pilliquetzal »

Aaa bo to jakoś oficjalnie musi się odbywać, przez zgłoszenia sklepowe?
Support Undeath and report all Sigmarites to your local Mortarch
Crazy Dwarf
Posty: 63
Rejestracja: 29 lip 2015, 10:32
bitewniaki:

Re: KAMPANIA Season of War

Post autor: Crazy Dwarf »

Zgłoszenie musi być oficjalne, kampanię może jednak organizować środowisko. Wystarczy zapłacić 500 zł netto za pakiet organizatora z dostępem do witryny kampanijnej ;)
Awatar użytkownika
Pilliquetzal
Posty: 187
Rejestracja: 10 gru 2015, 23:31
bitewniaki: AoS, Hinterlands, Mordheim, Necromunda, KoW

Re: KAMPANIA Season of War

Post autor: Pilliquetzal »

Ahahahahaha xd pięć stów, to byłoby, gdybyśmy byli szaleni, dzieląc: ja, młody, Kamel, Przeor, ktoś tam jeszcze z elfów i skaveńczykow byli, ale oni na turnieje chodzą, to przy dobrych wiatrach, koło 80-siąt golda na łebka, szaleństwo. A przecież jeszcze trzeba stoliki opłacić, za wynajem salki na cały dzień, nie wiem jak z tym, nie organizowałem żadnego turnieju jeszcze.

A może zrobimy kampanię towarzyską wakacyjną, nieoficjalną; jakieś takie "Bój o honor. Woje Olsztyna" (bo chyba tylko honor nam, spóźnionym, w kampanijnych bojach został), potem na koniec dla pierwszego jakąś statuetkę się złożymy, a dla dwóch pozostałych zrobimy ładne dyplomy na ścianę, to i koszta obniży, a frajda taka sama.

Cóż towarzysze na to?
Support Undeath and report all Sigmarites to your local Mortarch
Crazy Dwarf
Posty: 63
Rejestracja: 29 lip 2015, 10:32
bitewniaki:

Re: KAMPANIA Season of War

Post autor: Crazy Dwarf »

No nie takie szaleństwo - w porównaniu do tego, co dają inne firmy w pakietach startowych (np. do Podboju za 100 zł był komplet akrylowych znaczników i chyba 19 kart), to zestaw GW jest na wypasie - box na nagrody, podręcznik Generała, masa gadżetów + dodatkowe wsparcie w zależności od ilości graczy na dodatkowych turniejach. W Olsztynie akurat jest mało graczy, ale w środowiskach, w których jest ich 20 lub więcej, taki deal ma sens.
Awatar użytkownika
Pilliquetzal
Posty: 187
Rejestracja: 10 gru 2015, 23:31
bitewniaki: AoS, Hinterlands, Mordheim, Necromunda, KoW

Re: KAMPANIA Season of War

Post autor: Pilliquetzal »

No faktycznie trochę mało nas by to miało ręce i nogi, prócz tego wydaje mi się, żeby jakoś można było spróbować rozruszać nasze olsztyńskie podwórko fantastyczne, bo na razie cienko, póki co zrobiłem dużo makiet i wyposażyłem u siebie stół, zapraszam znajomych na granie treningowe, jak wyrażają zapał do podobnych rzeczy (co prawda mam tylko trupaki, ale granie pokazowe jakoś wychodzi), to już jeden deklaruje większy animusz imperialny na po-wakacjach, choć nie wiadomo jeszcze, jak to będzie wyglądało z nim.
Możnaby ewentualnie na forum miscastu podziałać, czy jak tam się oni zowią, widziałem fotki z mastera, sporo osób chowa po szafach żołnierzyki, zerknę tam w wolnej chwili.
Bo iluż tutaj nas grywało poza turniejami, ja, Kamel, młody i taki trzeci chłopiec, którego ciągle nie ma na forum, a podobno gdzieś na fejskbuku biega- to trzech, w porywach do czterech; poza tym jak spojrzeć to na 40-dziechę chyba przechodzą powoli.
Zobaczmy, może ktoś się wypowie jeszcze o inicjatywnie jakichś wojowań wakacyjnych czy innej aktywizacji środowiska.
Support Undeath and report all Sigmarites to your local Mortarch
ODPOWIEDZ