Pokaz dla dzieci w kinie

Pogadanki, plotki i takie tam...
Awatar użytkownika
Pilliquetzal
Posty: 187
Rejestracja: 10 gru 2015, 23:31
bitewniaki: AoS, Hinterlands, Mordheim, Necromunda, KoW

Re: Pokaz dla dzieci w kinie

Post autor: Pilliquetzal »

Rozmawialiśmy wczoraj nieco z Aldairem, ja bym się zgłosił już na pewno na pierwszy piątek feriowy, ten 27, z Sygmarem. Na drugi nie ma szans bo wyjeżdżam.
I formę, jaką umyśliłem, by dzieciny jakoś wciągnąć żeby też grały, to obrać jakieś średnie punkty, tak żeby tych oddziałów było kilka w boju i dobrawszy na każdą stronę gdzieś ze trzech młodych dać im dowodzenie tymi oddziałami (typu a ten niech dowodzi potworem, tamten 10-tką piechurów, tamten jakieś latacze albo kawaleria), żeby sobie przynajmniej w tym zakresie mogli zdecydować, gdzie idą, kogo biją, no i obowiązkowo, porzucali kostkami w walce; tak gdyby to wyglądało, to miałoby sens, każdy by coś robił, no a dowódca to by koordynował tylko mniej więcej jak walka idzie, choć wszystko w zabawowym rytmie.
W związku z tym jakieś ograniczenia kurtuazyjne trzebaby wprowadzić, więcej liniowych jednostek i brak powergamingu.
Wstępnie gawędziłem z Mateuszem od Archaona, czy byłby w stanie przyjść na pokazy i powiedział, że ma wtedy ferie, więc jeśli będzie oponent do przeprowadzenia pokazów, to się zgłaszam. Co myślicie? Może by do czterdziechy zastosować tę metodę?
Support Undeath and report all Sigmarites to your local Mortarch
Awatar użytkownika
Pilliquetzal
Posty: 187
Rejestracja: 10 gru 2015, 23:31
bitewniaki: AoS, Hinterlands, Mordheim, Necromunda, KoW

Re: Pokaz dla dzieci w kinie

Post autor: Pilliquetzal »

Zgadnijcie druhowie, kogo nieszczęsny prowadzący znienacka wzywa na piątkowe wystawanie pod drzwiami na swoich konsultacjach... litości, już myślałem że chociaż tutaj będę i się cieszyłem na myśl wesołego prowadzenia zabawy moimi trupakami.
Jakbyście coś ogarniali w temacie to mogę dać wam chociaż makiety i zieloną matę, tylko któryś z kamratów by musiał się do mnie w czwartek pofatygować, bo magistereczkę intensywnie piszę i łazikować przed piątkiem nie mam za bardzo czasu. Wesoły styczeń, nie powiem, roboczy... xd
Support Undeath and report all Sigmarites to your local Mortarch
ODPOWIEDZ