Sztab imprezowy

Turnieje, imprezy, wydarzenia cykliczne
Awatar użytkownika
Iliach
Posty: 148
Rejestracja: 01 paź 2016, 13:30
Gram w: WH40k , AoS , Infinity

Sztab imprezowy

Post autor: Iliach » 04 gru 2017, 20:59

Cześć. Niektórzy mają już swoje noworoczne postanowienia, inni odkurzają parapety i szafki przed wizytą Mikołaja, a są też i tacy którzy skutecznie prowadzą walkę ze zbędnymi kilogramami. Z doświadczenia wiem, że nie ma zbytniego sensu działać na spontanie, bo są wtedy bardzo ograniczone możliwości. Sklep może mieć pozajmowanie terminy na kilka tygodni do przodu, a ludzie mogą już mieć zaklepany swój wolny czas na coś innego.

Dlatego proponuję zakasać rękawy i stworzyć tutaj taki mini sztabik imprezowy. Tutaj kieruję pytanie dla bywalców forum, czy ktoś ma może jakieś kontakty / dojścia do szkół albo innych potencjalnych miejsc publicznych? Chodzi mi o to , że fajnie byłoby wziąć przykład od chłopaków z Białegostoku i walnąć jakieś pokazówki, ale fajnie byłoby to zrobić gdzieś, gdzie można się pokazać i gdzie przewijałaby się jakaś większa ilość ludzi niż powiedzmy 10 osób przez cały dzień :P

Kolejną rzeczą jest taka moja własna inicjatywa na imprezowo / turniejowe fanty, czyli hipotetyczno-teoretyczna "marchewka" mająca zachęcić ludzi do udziału w zabawie, oraz coś co lekko może pchnęłoby frekwencję do przodu. Dlatego planuję w styczniu ( też z okazji nowej kampanii) wystartować z giftami. Na stan obecny zaplanowane jest 100 sztuk akrylowych znaczników reprezentujących Command pointy. Myślę też o jakichś objective markerach etc. Chętnie przyjmę pomysły na propozycję jakichś innych znaczników ( myślałem o wound tokenach ale to chyba byłoby zbyt trudne do wykonania, poza tym niektóre modele mają po 10-15 woundów więc gracz potrzebowałby z setkę takich tokeników a nie mam zamiaru bulić takiego majątku by robić po 100 znaczników na 1 gracza :P )

Wracając jeszcze do tematu gier pokazowych, chciałbym zrobić listę osób zadeklarowanych na 2018 którzy planują coś działać w tej sferze bo można już ze sobą jakoś się kontaktować i coś planować.
Obrazek

Awatar użytkownika
Grzechu12
Posty: 748
Rejestracja: 01 sie 2015, 18:31
Gram w: Kings of War, 9th Age, Age of Sigmar, Malifaux

Re: Sztab imprezowy

Post autor: Grzechu12 » 04 gru 2017, 22:11

Te pokazy to tylko 40k czy inne systemy też?
"Your doom is coming, man-things."

Awatar użytkownika
Iliach
Posty: 148
Rejestracja: 01 paź 2016, 13:30
Gram w: WH40k , AoS , Infinity

Re: Sztab imprezowy

Post autor: Iliach » 04 gru 2017, 23:14

Nie no można jakoś ogarniać ludzi ogólnie do bitewniaków, jednak wiadomo, że do pierwszej lepszej gry pokazowej są potrzebne 2 osoby minimum więc dobrze wystartować z listą nieco wcześniej, z informacją jaki system może dana osoba prezentować etc.
Obrazek

ODPOWIEDZ