I Olsztyńska Liga X-Winga "Fly Casual"

Piloci do maszyn! Niech Moc będzie z wami!
Awatar użytkownika
Seba_stian
Posty: 557
Rejestracja: 07 paź 2015, 17:38
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: Malifaux, Legenda 5 Kręgów LCG, Infinity, Blood Bowl
Kontakt:

Re: I Olsztyńska Liga X-Winga "Fly Casual"

Post autor: Seba_stian »

Właśnie ;)
Nikt nie zgłaszał kolejnych meczy ;)
Wiem jedynie, że ostatni mecz Edmunda zakończył się remisem, co daje mu pierwsze miejsce w lidze ;)
Sorry, że dopiero piszę, ale trochę czasu mi brak ostatnio, żeby ogarnąć wszystko :D
Tak czy inaczej, Edmund jest zwycięzcą I Olsztyńskiej Ligi "Fly Casual" ;)
Gratulacje! ;)

Jeśli znajdą się chętni, to będziemy mogli ruszyć z nową ligą od września (na trochę innych zasadach) ;)

Serdecznie dziękuję wszystkim za udział i wspaniałe bitwy! ;)
Obrazek
Marian
Posty: 511
Rejestracja: 22 lut 2016, 21:19
bitewniaki: X-Wing, Bolt Action, Blood Bowl, Warhammer Underworlds: Shadespire, STAR WARS Przeznaczenie

Re: I Olsztyńska Liga X-Winga "Fly Casual"

Post autor: Marian »

OK.
W nowej lidze trzeba wymusić rozgrywanie meczów. Np. losowanie par do gry i termin np. 2 tygodnie na rozegranie (tak żeby 2 czwartki wykorzystać; np. 12 graczy w lidze i liga w 6 miesięcy się skończy na 100%), jak ktoś nie przyjdzie to walkower.
Prezes; Władca Ogrów; Rebel scum
Awatar użytkownika
Seba_stian
Posty: 557
Rejestracja: 07 paź 2015, 17:38
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: Malifaux, Legenda 5 Kręgów LCG, Infinity, Blood Bowl
Kontakt:

Re: I Olsztyńska Liga X-Winga "Fly Casual"

Post autor: Seba_stian »

Marian pisze:OK.
W nowej lidze trzeba wymusić rozgrywanie meczów. Np. losowanie par do gry i termin np. 2 tygodnie na rozegranie (tak żeby 2 czwartki wykorzystać; np. 12 graczy w lidze i liga w 6 miesięcy się skończy na 100%), jak ktoś nie przyjdzie to walkower.
Oprócz innych pomysłów to właśnie coś w tym stylu chcę wprowadzić ;) Dwa tygodnie na rozegranie gry ;) Właśnie po to, żeby wszystko szło płynnie i nie było opóźnień ;)
Niedługo zrobię zasady ligi i zaczniemy zapisy :D
Obrazek
ODPOWIEDZ