Koszulki

Pogadanki, plotki i takie tam...
Awatar użytkownika
Elon692
Posty: 30
Rejestracja: 10 paź 2015, 16:38
bitewniaki: Warhammer 40k

Re: Koszulki

Post autor: Elon692 »

Lord_Michaelos pisze:
Elon692 pisze:
Janosik pisze:
Ja głosuję zdecydowanie na ten projekt, jakoś idea że świetym na koszulce w ramach 40K niezbyt do mnie przemawia.
Przecież to żart, nie bierz tego tak do siebie :) I tak by to nie przeszło
O proroku, znasz przyszłość, podaj mi szczęśliwe liczby na kumulację :P A tak już na poważnie, nie pisałem tego jako żart, a raczej jako luźną propozycję. Jak dla mnie koszulki nie muszą być uber poważne - humor przemieszany z dobrym hasłem to jest to. Zawsze można, o ile nie będzie się to wiązało z nadmiernymi kosztami, wykonać koszulki z różnymi frontami (dajmy na to dwa lub trzy wzory do wyboru) posiadające jednak identyczną grafikę oraz tekst/logo z tyłu odnoszące się do olsztyńskiego oraz około olsztyńskiego grona graczy. Wtedy każdy powinien być zadowolony. Exempli gratia - nieważne czy nosisz koszulkę z okładką "Highway to Hell", czy z Angusem, czy tam z grubą Rosie, wciąż nosisz koszulkę AC/DC, gdyż jest ich nazwa ;) Tak czy siak kostki i zmodyfikowany słynny tekst z Lotra na front to mój projekt (jakkolwiek denny może się wydawać, nikt nie jest dokonały ;) ).
Akurat nie chodziło mi o twoją propozycję, gdyż Twoja jest dobra i niestety jedyna, a o tekst danyboy ze św. Jakubem w Power Armorze.
Ostatnio zmieniony 30 lis 2015, 11:14 przez Elon692, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Lord_Michaelos
Posty: 36
Rejestracja: 16 paź 2015, 15:17
bitewniaki: MtG, Wh40k, WFB, WFRP, planszówki

Re: Koszulki

Post autor: Lord_Michaelos »

All right, sir. Nieporozumienie, zatem ;) Chociaż czy ja wiem, czy ów święty jest zły? Projekt z jajem, jakby nie patrzeć. Jednak to niego pasowałoby mi "BURN, HERETIC!" i godło Adeptus Ministorum :D



Ale... to jak z tymi szczęśliwymi liczbami? :mrgreen:
Jestem niski, lubię dobrze zjeść oraz zapalić fajkę. Jestem hobbitem?
Awatar użytkownika
Elon692
Posty: 30
Rejestracja: 10 paź 2015, 16:38
bitewniaki: Warhammer 40k

Re: Koszulki

Post autor: Elon692 »

Lord_Michaelos pisze:All right, sir. Nieporozumienie, zatem ;) Chociaż czy ja wiem, czy ów święty jest zły? Projekt z jajem, jakby nie patrzeć. Jednak to niego pasowałoby mi "BURN, HERETIC!" i godło Adeptus Ministorum :D



Ale... to jak z tymi szczęśliwymi liczbami? :mrgreen:
Haha to może od razu w Terminatorke go wrzucić ;) No jeśli się podzielisz wygraną, to się jakoś dogadamy ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Lord_Michaelos
Posty: 36
Rejestracja: 16 paź 2015, 15:17
bitewniaki: MtG, Wh40k, WFB, WFRP, planszówki

Re: Koszulki

Post autor: Lord_Michaelos »

Wystarczyłby św. Jakub jako motorniczy w nowym olsztyńskim tramwaju, który to traci hull pointa po zetknięciu się z krawężnikiem ;)
Jestem niski, lubię dobrze zjeść oraz zapalić fajkę. Jestem hobbitem?
Awatar użytkownika
Janosik
Posty: 393
Rejestracja: 28 lip 2015, 20:27
bitewniaki:

Re: Koszulki

Post autor: Janosik »

Lord_Michaelos pisze:Wystarczyłby św. Jakub jako motorniczy w nowym olsztyńskim tramwaju, który to traci hull pointa po zetknięciu się z krawężnikiem ;)
Touche :D. Anyways, najpierw ustalmy faktycznie, co miałoby na koszulce być, potem będę myślał jak to zgrabnie znajomej graficzce przedstawić :D
Awatar użytkownika
Mateusz Wasilewski
Posty: 118
Rejestracja: 22 paź 2015, 18:55
bitewniaki: AOS,40K

Re: Koszulki

Post autor: Mateusz Wasilewski »

Tramwaj w stylu orków i napis ,,Welcome in Olsztyn"
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Koszulki

Post autor: danyboy »

Dobra, pomijając żart o koszulce z elementami patrona Olsztyna to osobiście jestem za mocno grimdarkową wersją koszulki. Zatem koszulka ma być czarna, bo czarny wyszczupla ;)
Poza tym:
Wersja 1: mógłby tam być Damned Legionaire jak ten w czołowce grafiki na forum. Po prostu. Powiedzmy, że to przód. Z tyłu proste hasło "Ekipa 40k Olsztyn". Lub odwrotnie.
Można dopracować bo wyszło trochę ascetycznie ;)
LUB
Wersja 2: coś ogólnośrodowiskowego pasującego i do 40k, i do AoS, i do Podboju... a może nawet ekipy Warmachiny? Tu jednak nie mam konkretnej koncepcji...

Tak czy siak rzucajce pomysły, potem je zbierzemy i odpalimy ankietę.
Awatar użytkownika
Lord_Michaelos
Posty: 36
Rejestracja: 16 paź 2015, 15:17
bitewniaki: MtG, Wh40k, WFB, WFRP, planszówki

Re: Koszulki

Post autor: Lord_Michaelos »

danyboy pisze:Zatem koszulka ma być czarna, bo czarny wyszczupla ;)
Głos rozsądku!
danyboy pisze:Poza tym:
Wersja 1: mógłby tam być Damned Legionaire jak ten w czołowce grafiki na forum. Po prostu. Powiedzmy, że to przód. Z tyłu proste hasło "Ekipa 40k Olsztyn". Lub odwrotnie.
Można dopracować bo wyszło trochę ascetycznie ;)
LUB
Wersja 2: coś ogólnośrodowiskowego pasującego i do 40k, i do AoS, i do Podboju... a może nawet ekipy Warmachiny? Tu jednak nie mam konkretnej koncepcji...
Hmm... w sumie motyw z płonącym legionistą (marzenie psychopatycznego Gala), byłby niezłym mostem z forum. Zaś co do czegoś ogólnośrodowiskowego - można by było dla każdego gracza zrobić inną koszulkę, już tłumaczę co mam na myśli. Po prostu legionistę dać na plecy, a z przodu "Ekipa Olsztyn" + ksywka gracza + godła armii, którymi ów osobnik gra z różnych systemów. Plus - od razu można rozpoznać kto zacz oraz czym gra. Minus - jeśli ktoś armie/systemy zmienia, to koszulka się szybko dezaktualizuje :P
Jestem niski, lubię dobrze zjeść oraz zapalić fajkę. Jestem hobbitem?
Awatar użytkownika
Wiakson
Posty: 70
Rejestracja: 28 lip 2015, 20:53
bitewniaki: WH40K (DA, SW, WS, DW, Inq)
AoS (zaczynam)
Warmachine (Cyngar)

Re: Koszulki

Post autor: Wiakson »

a moze z tylu numer?
KRZYCZ WIAKSON!
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Koszulki

Post autor: danyboy »

Ja tam się do końca nie orientuję, ale robiąc każdą koszulkę unikatową nie rosną koszta?
ODPOWIEDZ