Najserdeczniejsze życzenia!

Pogadanki, plotki i takie tam...
Awatar użytkownika
Lord_Michaelos
Posty: 36
Rejestracja: 16 paź 2015, 15:17
bitewniaki: MtG, Wh40k, WFB, WFRP, planszówki

Najserdeczniejsze życzenia!

Post autor: Lord_Michaelos »

Szanowni Użyszkodnicy!

W związku z tym, iż mamy imperialne święto, chciałbym Wam wszystkim życzyć wszystkiego bolterowego. Zdrowych, rodzinnych oraz spokojnych świąt. Żebyście ten czas spędzili z rodziną i wspólnie z nią cieszyli się tym wspaniałym czasem w roku. Space Marines, by 3+ zawsze na save rzucali, Chaosowi, by kolejna Czarna Krucjata w końcu się udała, Eldarom, by nie wyginęli, Dark Eldarom wielu zabawnych tortur do przeprowadzenia, Tau, by Wyższe Dobro nigdy nie straciło na ważności, Necronom mechanicznych reniferów do Annihilation Barge, Gwardii Imperialnej, by nie umierała chociaż w Wigilię, Orkom wystrzałowego WAAGH!, Tyranidom uczty wigilijnej z dwunastu planet, Sisterkom, by pozostały gorące, Imperial Knightom, inva 4+ na wszystkich stronach, Demonom przekształcania się w Daemon Princów, Adeptus Mechanicus, by stworzyli Santa Claus Titan, a Inkwizycji... Inkwizycji, by złapała nieco poczucia humoru i nie paliła każdego żartu.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! :)






Pamiętajcie, że za herezję jest stos.
Jestem niski, lubię dobrze zjeść oraz zapalić fajkę. Jestem hobbitem?
Awatar użytkownika
Elon692
Posty: 30
Rejestracja: 10 paź 2015, 16:38
bitewniaki: Warhammer 40k

Re: Najserdeczniejsze życzenia!

Post autor: Elon692 »

Heh, dzięki za wystrzałowe życzenia :D Ja również życzę wszystkim tutaj zgromadzonym Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku :)
Obrazek
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Najserdeczniejsze życzenia!

Post autor: danyboy »

Wielkie dzięki! Oczywiście również, wzajemnie i w ogóle ;)
Awatar użytkownika
Janosik
Posty: 393
Rejestracja: 28 lip 2015, 20:27
bitewniaki:

Re: Najserdeczniejsze życzenia!

Post autor: Janosik »

Wszystkiego Najlepszego i 40tkowego :)
ODPOWIEDZ