Challengery

Pogadanki, plotki i takie tam...
Awatar użytkownika
Grzechu12
Posty: 711
Rejestracja: 01 sie 2015, 18:31
bitewniaki: Kings of War, 9th Age, Age of Sigmar, Malifaux

Challengery

Post autor: Grzechu12 »

Hej,
gadalem z osobami z innych miast i mówią, że chetnie wpadłyby na chellenger/master do Olsztyna, jak byl Edek jeszcze to byly ,,4 edycje masterochelków, kazda w opór dobra :D". Mamy juz zorganizowane 3 turnieje klasy lokalnej wiec mozemy sie ubiegac o organizacje challengera. Czy byłyby chetne osoby?
Zasady chelka:
Challenger:
Organizowane przez środowiska graczy gotowe do zorganizowania turniejów wymagających większego zaangażowania niż turnieje i ligi lokalne. Z tego tytułu turnieje tej klasy mogą odbyć się tylko w ośrodkach, w których w poprzednim sezonie zorganizowano co najmniej 3 turnieje lub ligi lokalne.
Turnieje klasy Challenger mogą mieć dowolne zasady. Warunkiem możliwości organizacji jest zgłoszenie na stronie ligowej w temacie "informacja turniejowa" z przynajmniej 30-dniowym wyprzedzeniem oraz spełnienie następujących wymogów:
turniej dwudniowy;
minimum 20 graczy;
minimum 4 bitwy;
obsługa turnieju na komputerze;
co najmniej 1 sędzia, który nie bierze udziału w turnieju;
ośrodek nie może organizować w danym sezonie turnieju klasy Master;
ośrodek nie może w danym sezonie zorganizować więcej niż jednego turnieju klasy Challenger;
przed turniejem rangi Challenger powinien być odstęp minimum 3 tygodni od poprzedniego/następnego turnieju klasy Master/Challenger)
Pozdrawiam,
Grzechu12
"Your doom is coming, man-things."
Crazy Dwarf
Posty: 63
Rejestracja: 29 lip 2015, 10:32
bitewniaki:

Re: Challengery

Post autor: Crazy Dwarf »

Jestem za ;) Biorąc pod uwagę liczbę osób przyjeżdżających na tego typu imprezy, myślę, że bez problemu zmieściłbym wszystko u siebie. Zawsze można zrobić limit miejsc i z bani. Ewentualnie w grę wchodzi inna miejscówa, ale tu trzeba pewnie się liczyć z kosztami. Potrzebne byłyby tylko stoły - ewentualnie koziołki do blatów, blaty i tereny. Z terenami nie byłoby - myślę - większych problemów, zebrałoby się po ludziach + dorobiło własne. Co do blatów, to zawsze można się z OKF Miscast dogadać, części terenów pewnie by również użyczyli. Wpisowe załatwiłoby kwestię wody, kawy itp. itd. Afterek można zrobić po sąsiedzku, Andergant jest po drugiej stronie ulicy ;) Catering zapewni Radek, jak mniemam ;) Nagrody dla najlepszych będą ;) Termin powakacyjny, zdecydowanie jesienny, bo wcześniej i tak się pewnie nie da.
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Challengery

Post autor: danyboy »

Z tego co napisał Grzesiek na FB to i tak będziemy mogli to ruszyć dopiero w przyszłym roku.
Tak czy siak na pewno sprawę ruszymy!
Crazy Dwarf
Posty: 63
Rejestracja: 29 lip 2015, 10:32
bitewniaki:

Re: Challengery

Post autor: Crazy Dwarf »

W przyszłym roku to już w ogóle bez problemu, do tego czasu trzeba tylko ogarniać tereny.
Awatar użytkownika
Frodek
Posty: 332
Rejestracja: 28 lip 2015, 14:42
bitewniaki: AoS

Re: Challengery

Post autor: Frodek »

Mało się udzielam na turniejach, ale jestem za :) Organizacyjnie też mogę coś pomóc :)
Fides pro fide
Awatar użytkownika
Janosik
Posty: 393
Rejestracja: 28 lip 2015, 20:27
bitewniaki:

Re: Challengery

Post autor: Janosik »

Jest jeszcze sporo czasu, ale ja też coś pomogę czy to z terenami czy w innych kwestiach :)
MaCa
Posty: 188
Rejestracja: 28 lip 2015, 14:41
bitewniaki:

Re: Challengery

Post autor: MaCa »

No no, nareszcie Olsztyn ma bazę, ma graczy, było sporo inicjatyw dla początkujących to wreszcie challenger jak najbardziej jest wskazany. W razie czego +1 do uczestnictwa jak zwykle "jeśli czas pozwoli".
ODPOWIEDZ