Promocja Pilliquetzala

Pogadanki, plotki i takie tam...
Awatar użytkownika
Pilliquetzal
Posty: 187
Rejestracja: 10 gru 2015, 23:31
bitewniaki: AoS, Hinterlands, Mordheim, Necromunda, KoW

Re: Promocja Pilliquetzala

Post autor: Pilliquetzal »

A co byście powiedzieli na 12-sty stycznia w takim układzie panowie, jakoś pod wieczór? Spotkałem się z Korkiem i zapowiedział, że dotrzyma mi pola w wojowaniu, ale w czwartek, bo to jedyny dzień kiedy może. Jak wam godziny wtenczas idą swobodne?

(a tak poza tematem, ale w zakresie promocji- na gamegrinder coś robimy?)
Support Undeath and report all Sigmarites to your local Mortarch
Awatar użytkownika
Frodek
Posty: 332
Rejestracja: 28 lip 2015, 14:42
bitewniaki: AoS

Re: Promocja Pilliquetzala

Post autor: Frodek »

Ja tak jak Rambo :) Dodatkowo może pogadam z kierownikiem i uda się trochę nagłośnić temat w naszej audycji w UWMFM :)
Fides pro fide
Awatar użytkownika
Pilliquetzal
Posty: 187
Rejestracja: 10 gru 2015, 23:31
bitewniaki: AoS, Hinterlands, Mordheim, Necromunda, KoW

Re: Promocja Pilliquetzala

Post autor: Pilliquetzal »

Panowie!

Godzina jest już dograna- 16.30, czwartek 12 stycznia akademik 10-ty na Kortowie, teraz poproszę kto by mógł się w tej porze zjawić i chwalebnie powojować- także w jakim systemie, przypomnę że wstępnie trzeba dwóch graczy do czterdziechy, dwóch do x winga! Potrzeba mi teraz deklaracji raczej pewnych, bo do końca przyszłego tygodnia muszę dać znać kierowniczce, by zajęła nam tam salkę, no i w weekend pyknę projekt plakatu i poślę do akceptacji.
Jakby ktoś ze zgłoszonych miał po drodze do dwarfa to może wziąć wizytówki, dziś rozmawiałem telefonicznie ze sprzedawcą i udzieli nam jakichś tam ulotek reklamowych sklepu, ja wezmę z emara też i będą młodziki wiedzieć gdzie się zaopatrywać w bitewno- modelarskie sprawy.
Support Undeath and report all Sigmarites to your local Mortarch
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Promocja Pilliquetzala

Post autor: danyboy »

Do 40k zapewne będzie dwóch i do X-Winga też. Zastanawiam się czy da radę jeszcze 1p40k wcisnąć i jakiś inny system ;)
Nadaj temat Miscastowi, żeby wpadli pokazać IX-erę.
Pytanie jest jeszcze co z blatami?
Awatar użytkownika
rambo
Posty: 251
Rejestracja: 08 gru 2015, 17:00
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: Horus Heresy, OnePageRules, Bolt Action, Kings of War, Warmachine & Hordes

Re: Promocja Pilliquetzala

Post autor: rambo »

mi wstępnie termin pasuje. mogę zagrać w wh40k, 1p40k i x-winga.
Awatar użytkownika
Pilliquetzal
Posty: 187
Rejestracja: 10 gru 2015, 23:31
bitewniaki: AoS, Hinterlands, Mordheim, Necromunda, KoW

Re: Promocja Pilliquetzala

Post autor: Pilliquetzal »

Kamracie Rambo, kamracie Dany- to wtenczas zaczekamy jak jeszcze ktoś się zgłosi na któryś system i się dowolnie podzielicie, kto co będzie grał!
Miscastowi dałem znać małym postem, że jest taka inicjatywa (ba, doczepiłem pod posta gdzie wspominano, że jest przykry brak świeżej krwi do grania) i to już hohoho czasu temu i nikt się nie zgłasza, chyba zatem nas olali ciepłym moczem epigonów zdechłego battla. Szkoda, ale jakby nie patrzeć, ich strata.
Co do miejsca to w sali starczy na dwa takie duże stoły plus x wing, ale można będzie postawić jedno stanowisko bojowe przed salką, w przedsionku, to nawet dobrze zrobi- oho, będą ludzie widzieć, że coś się dzieje. Co do stołów to są małe, część metra na metr, część mniejsza w prostokąt, ale można je połączyć i zrobi się duże, przydałby się je jakaś matą zakryć albo takim dywanem czy suknem zielonym- czy tam brązowym czy jakie tam insze wola-, ja mam jedną zieloną wtenczas. Zresztą jest na parterze skład stołów o ile dobrze pamiętam i w razie czego jakiś koc brązowy stamtąd się weźmie. Warunki skromne, ale zapał się liczy.
To zrobię jutro czy tam pojutrze plakat, że będzie czterdziecha, x wing i sygmar, 1p40k też wrzucę pod punkt z czterdziechą i poślę do akceptacji, dam znać kierowniczce, by nam salę zapisała.
Support Undeath and report all Sigmarites to your local Mortarch
Awatar użytkownika
Pilliquetzal
Posty: 187
Rejestracja: 10 gru 2015, 23:31
bitewniaki: AoS, Hinterlands, Mordheim, Necromunda, KoW

Re: Promocja Pilliquetzala

Post autor: Pilliquetzal »

Spóźnione wesołych świąt, wszystkim smerfnego sylwestra!
Ahoj załogo, post pod postem ale jakoś to będzie, jestem ciemny informatycznie i macie tutaj pomniejszoną kopię obrazkową plakatu, który zrobiłem, najpierw word potem do pdf-a, format to jedna kartka A4, mam nadzieję że coś z tego widać. Oczywiście drukowany będzie czarno-biało, te kolorki z logami to tak natenczas. Humorystyczny akcent utwardzanych marinsów celowo zamierzony, siły rebelii proszę nie krzyczeć "a weź pan nie forsuj tych imperialnych". Jest jak jest; czyli jest niezgorzej i basta xd
Przedzwoniłem i sala zajęta, wedle plakatu to będzie pewnie gdzieś 20 kopii, może 25, to nie robiłem dwóch wersji. Jutro lub pojutrze poślę do akceptacji. Jak pomysł z pociągnięciem pokazów w formie co ileś miesięcy wypali to części składowe plakacika mam, to na następny damy coś nowego, jakiś taki fikuśniejszy.
I jak tam, kto jeszcze chętny do udziału w pokazach? Jeszcze dwóch osób potrzeba, bo mi się zgłosił dany i rambo ostatnio.
Załączniki
plakat.JPG
Support Undeath and report all Sigmarites to your local Mortarch
Awatar użytkownika
Grzechu12
Posty: 711
Rejestracja: 01 sie 2015, 18:31
bitewniaki: Kings of War, 9th Age, Age of Sigmar, Malifaux

Re: Promocja Pilliquetzala

Post autor: Grzechu12 »

Ja niestety być nie mogę :p
"Your doom is coming, man-things."
Awatar użytkownika
rambo
Posty: 251
Rejestracja: 08 gru 2015, 17:00
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: Horus Heresy, OnePageRules, Bolt Action, Kings of War, Warmachine & Hordes

Re: Promocja Pilliquetzala

Post autor: rambo »

Dodałbym tylko godzinę.

Oczywiście nic się u mnie nie zmieniło, będę.
Awatar użytkownika
Pilliquetzal
Posty: 187
Rejestracja: 10 gru 2015, 23:31
bitewniaki: AoS, Hinterlands, Mordheim, Necromunda, KoW

Re: Promocja Pilliquetzala

Post autor: Pilliquetzal »

O faktycznie, nie ma godziny i ostatnią linijkę możnaby wycentrować. Słuszna uwaga!
Support Undeath and report all Sigmarites to your local Mortarch
ODPOWIEDZ