Nowi CSMi na horyzoncie

Pogadanki, plotki i takie tam...
Awatar użytkownika
RedOctober
Posty: 114
Rejestracja: 10 wrz 2015, 13:05
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki:

Re: Nowi CSMi na horyzoncie

Post autor: RedOctober »

Szczerze to w ogóle nie wierzę w jakieś wielkie zmiany.
Boję się, że GW po prostu da Chaosowi jakieś nowe formacje, połączy walkery w szwadrony i tyle w temacie...

Obecny dex nawet lubię (zasady jednostek itp) po prostu jest to za drogie w pts i koniec końców na stole armia jest ciut słabsza niż średnia.
Z drugiej strony jakoś daleko jestem od dramatyzowania i wołania pod niebiosa, że zmiany są konieczne... ale są mile widziane :)

Zawsze jakoś lubiłem grać jako tzw. "underdog" i generalnie mi to leży... ale czasem jak się wyjdzie naprzeciw Eldara na bike'ach albo Necrona w niezabijalnym decurionie to ręce opadają :D
Blood for the Blood God!
Khorne for the Corn Flakes!
Awatar użytkownika
Janosik
Posty: 393
Rejestracja: 28 lip 2015, 20:27
bitewniaki:

Re: Nowi CSMi na horyzoncie

Post autor: Janosik »

RedOctober pisze:Szczerze to w ogóle nie wierzę w jakieś wielkie zmiany.
Boję się, że GW po prostu da Chaosowi jakieś nowe formacje, połączy walkery w szwadrony i tyle w temacie...
To jest akurat całkiem prawdopodobne, zauważ , jak wyglądają ostatnie kodeksy np SMi, czy DA :P
Awatar użytkownika
RedOctober
Posty: 114
Rejestracja: 10 wrz 2015, 13:05
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki:

Re: Nowi CSMi na horyzoncie

Post autor: RedOctober »

Właśnie wiem, ale nie jestem fanem takiego rozwiązania :(

Nie powiem, że wizja szwadronu Maulerfiendów mi się nie podoba... ale z drugiej strony to już czuję wzrok pełen nienawiści na sobie jak to wystawiam haha...

Zdecydowanie wolę zmiany w samym jednostkach niż w ich organizowaniu :)
Blood for the Blood God!
Khorne for the Corn Flakes!
Awatar użytkownika
Janosik
Posty: 393
Rejestracja: 28 lip 2015, 20:27
bitewniaki:

Re: Nowi CSMi na horyzoncie

Post autor: Janosik »

Ja tym bardziej. Też jestem właścicielem całkiem pokaźnej armii CSMow i wielu modelom, już dobrze zrobiłaby zmiana w koszcie punktowym np. 1kSonom, tak jak pisałeś :)
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Nowi CSMi na horyzoncie

Post autor: danyboy »

RedOctober pisze:Nie powiem, że wizja szwadronu Maulerfiendów mi się nie podoba... ale z drugiej strony to już czuję wzrok pełen nienawiści na sobie jak to wystawiam haha...
Po pierwsze: Bring it on!
Po drugie: też tak myślałem jak wczoraj dla testów wystawiłem szwadron trzech thunderfire cannonów, które miały jeszcze dostać rending.
Obrazek
Nawet raz nie wystrzelili :/
Awatar użytkownika
Janosik
Posty: 393
Rejestracja: 28 lip 2015, 20:27
bitewniaki:

Re: Nowi CSMi na horyzoncie

Post autor: Janosik »

http://www.belloflostsouls.net/2015/12/ ... -dump.html Całkiem sporo tych wiadomości na temat nowych CSMów, ale mam dziwne wrażenie, że to zbyt pięknie brzmi, by mogło być prawdą :P
Awatar użytkownika
RedOctober
Posty: 114
Rejestracja: 10 wrz 2015, 13:05
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki:

Re: Nowi CSMi na horyzoncie

Post autor: RedOctober »

Janosik pisze:http://www.belloflostsouls.net/2015/12/ ... -dump.html Całkiem sporo tych wiadomości na temat nowych CSMów, ale mam dziwne wrażenie, że to zbyt pięknie brzmi, by mogło być prawdą :P

To są dobre newsy, ale należy pamiętać że to wciąż niepotwierdzone oraz że nawet jeśli to wszystkiego naraz nie da się zabrać!
Mimo wszystko krok w dobrą stronę - klimatu!
Blood for the Blood God!
Khorne for the Corn Flakes!
ODPOWIEDZ