Stowarzyszenie / miejsce do grania

Pogadanki, plotki i takie tam...
Leszek
Posty: 268
Rejestracja: 10 kwie 2016, 23:19
bitewniaki: Bolt Action, Ogniem i Mieczem, Saga, HC, BP

Re: Stowarzyszenie / miejsce do grania

Post autor: Leszek »

1. Jurgen- godzina dowolna
2. Spyro- od 18
3. Krystus - godzina dowolna
4. Red October - postaram się być nie mogę obiecać :(
5. Rambo - kwestia godziny - do 17 jestem wolny
6. Marian - mam czas między 15-18
7. Leszek - 15-18
Piter
Posty: 25
Rejestracja: 23 paź 2015, 16:22
bitewniaki:

Re: Stowarzyszenie / miejsce do grania

Post autor: Piter »

1. Jurgen- godzina dowolna
2. Spyro- od 18
3. Krystus - godzina dowolna
4. Red October - postaram się być nie mogę obiecać :(
5. Rambo - kwestia godziny - do 17 jestem wolny
6. Marian - mam czas między 15-18
7. Leszek - 15-18
8. Piter - nie obecny, turniej w Wwie
Awatar użytkownika
Seba_stian
Posty: 557
Rejestracja: 07 paź 2015, 17:38
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: Malifaux, Legenda 5 Kręgów LCG, Infinity, Blood Bowl
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie / miejsce do grania

Post autor: Seba_stian »

1. Jurgen- godzina dowolna
2. Spyro- od 18
3. Krystus - godzina dowolna
4. Red October - postaram się być nie mogę obiecać :(
5. Rambo - kwestia godziny - do 17 jestem wolny
6. Marian - mam czas między 15-18
7. Leszek - 15-18
8. Piter - nie obecny, turniej w Wwie
9. Mam kolegę zainteresowanego mocno tematem i bardzo możliwe, że przyjdzie na spotkanie. Możliwe, że jeszcze dziś się tu zarejestruje, ale już chciałem wspomnieć o kolejnej ewentualnej osobie.
Obrazek
Ojciec
Posty: 7
Rejestracja: 03 sie 2015, 17:43
bitewniaki: Bolt Action

Re: Stowarzyszenie / miejsce do grania

Post autor: Ojciec »

No to czekamy na wszystkich chętnych jutro o 15 na Dajtkach☕️🍪
Awatar użytkownika
Spyro
Posty: 111
Rejestracja: 03 wrz 2017, 23:36
bitewniaki: 40k!

Re: Stowarzyszenie / miejsce do grania

Post autor: Spyro »

Panowie, niestety mnie jutro nie będzie bo nie udało mi się załatwić zastępstwa (myślałem, że znajde chętnego na niedziele w pracy, a tu klops:P) ale prosiłbym o poruszenie paru kwestii w moim imieniu:
- jak miałby wyglądać dostęp do sali. czy klucze będą mieli wszyscy członkowie, parę osób czy tylko 1
- ile bylibyśmy wstanie wygrzebać z kieszeni na składki. I proszę to o chłodną kalkulację. Wiem, że jedni mogą dać 200zł bo zarabiają ponad 3tys., a inni tylko 20 bo są uczniami ale składki muszą być jednakowe dla wszystkich
- jak wyglądałaby deklaracja dołączenia do stowarzyszenia, czy będzie wiążąca (np minimum 3 miesiące)
- jak wyglądałoby wystąpienie ze stowarzyszenia
- jak wyglądałoby wprowadzanie nowych osób, czy takie osoby będą musiały odprowadzać jednorazową składkę za wizytę w naszym lokalu, a może w ogóle nie przewidujecie opcji wprowadzania ludzi z zewnątrz?
- czy nie starczyłyby nam np wszystkie soboty od 16tej i całe niedziele w Crazy Dwarfie?

Miałem jeszcze parę kwesti ale teraz nie potrafię sobie przypomnieć. Pewnie część z nich sami poruszycie na spotkaniu, a jak nie to do następnego sobie pewnie przypomnę :)
Marian
Posty: 511
Rejestracja: 22 lut 2016, 21:19
bitewniaki: X-Wing, Bolt Action, Blood Bowl, Warhammer Underworlds: Shadespire, STAR WARS Przeznaczenie

Re: Stowarzyszenie / miejsce do grania

Post autor: Marian »

1. Jurgen
2. Leszek
3. Dany
4. Spyro
5. Rambo
6. MaCa
7. Frodek
8. Seba
9.Grzechu
10.Ojciec ( Grzecha)
11. Marian
12. Krystus
13. Red October
14. Piter
15. Janosik
16. Waldek
Prezes; Władca Ogrów; Rebel scum
Leszek
Posty: 268
Rejestracja: 10 kwie 2016, 23:19
bitewniaki: Bolt Action, Ogniem i Mieczem, Saga, HC, BP

Re: Stowarzyszenie / miejsce do grania

Post autor: Leszek »

Zacznę od tego że po dzisiejszym spotkaniu mamy już statut stowarzyszenia, który po zredagowaniu zostanie udostępniony na forum.

Zacznę może od najważniejszego o co wszyscy się pytają czyli „ile”. Obecnie nie ustalamy składki ponieważ nie wiemy ile osób tak naprawdę się zdecyduje ostatecznie. Ustaliliśmy że będziemy chcieli oscylować w granicach 60zł. Wszystko zależy od tego ilu nas będzie i jak się udadzą poszukiwania lokalu i dopiero ustalimy ostateczną jej wysokość. Do puki nie będzie lokalu nie będzie jako takiej składki.

Jedynie na początku będzie pobierana opłata wpisowa która pójdzie na sprawy urzędowe itp. Która wyniesie około 20 zł.
Wstąpienie i wystąpienie jest opisane w statucie, i będzie się opierało na pisemnej deklaracji, nie przewidujemy jakiegoś minimalnego okresu członkowska, nie chcemy nikogo trzymać na siłę :).

Co do osób nowych, jesteśmy jak najbardziej za :), na pewno będzie taka osoba mogła przyjść raz czy dwa i zapoznać się co i jak. Rozmawialiśmy również o jakimś jednym dniu otwartym w miesiącu. Nie przewidujemy odpłatnych wejść dla osób trzecich.

A i temat kluczy :). Szczerze to nie wiem jak będzie, bo do póki nie ma sali to. Powiem tak jak będzie nas 8-10 to może wszyscy będą mieli klucze, ale jak będzie nas 20 to może będzie klika, zobaczymy i wybierzemy najlepsze rozwiązanie.

Jeżeli chodzi o temat innych miejsc do grania, docelowo stowarzyszenie powstaje po to żeby takie miejsce dla siebie pozyskać. Ponieważ nikt nie wie jaki będzie w praktyce, będziemy starali się takie miejsce zapewnić przy współpracy z osobami trzecimi.

Bym zapomniał, 17 na Gamegrinderz będziemy prowadzić zapisy do stowarzyszenia, żeby mogła ruszyć machina biurokracji :).
Jeżeli kogoś nie będzie, kontakt do mnie to spotkamy się przed lub po.

Jak pojawi się statut to pewnie odpowie na wiele pytań i zrodzi nowe ,na które z chęcią odpowiem.
Awatar użytkownika
Seba_stian
Posty: 557
Rejestracja: 07 paź 2015, 17:38
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: Malifaux, Legenda 5 Kręgów LCG, Infinity, Blood Bowl
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie / miejsce do grania

Post autor: Seba_stian »

Tak jak już Ci mówiłem, na tą chwilę jak najbardziej się piszę i czekam na kolejne informacje! :)
No i widzimy się na GG ;)
Obrazek
Ojciec
Posty: 7
Rejestracja: 03 sie 2015, 17:43
bitewniaki: Bolt Action

Re: Stowarzyszenie / miejsce do grania

Post autor: Ojciec »

Niestety w tym roku nie będę miał okazji pograć. Podpisałem kontrakt i do grudnia prawie mnie nie będzie w Olsztynie. Powodzenia!
1. Jurgen
2. Leszek
3. Dany
4. Spyro
5. Rambo
6. MaCa
7. Frodek
8. Seba
9.Grzechu

11. Marian
12. Krystus
13. Red October
14. Piter
15. Janosik
16. Waldek
MaCa
Posty: 188
Rejestracja: 28 lip 2015, 14:41
bitewniaki:

Re: Stowarzyszenie / miejsce do grania

Post autor: MaCa »

Ych, z ciężkim sercem wypisuję się z inicjatywy. Po pierwszym miesiącu z opłaconym żłobkiem zauważam, że zaczynam liczyć każdy grosz...

1. Jurgen
2. Leszek
3. Dany
4. Spyro
5. Rambo
6. Frodek
7. Seba
8.Grzechu
9. Marian
10. Krystus
11. Red October
12. Piter
13. Janosik
14. Waldek
ODPOWIEDZ