Przywitaj się!

Pogadanki, plotki i takie tam...
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Przywitaj się!

Post autor: danyboy »

RedOctober pisze:Gram i zbieram jedynie słuszną opcję jaką jest Chaos, a konkretnie Chaos Space Marines.
Jako, że zdecydowałem się na start z Dark Vengeance postanowiłem pójść za ciosem i gram w malowaniu (a i czasem na zasadach) Crimson Slaughter - choć sam dex (suplement) jest taki sobie to klimat mnie kupił ("Do you hear the voices too?!").
No to naprawdę ładna kolekcja z tego co widziałem na turnieju i naprawdę elegancko pomalowana :)
RedOctober pisze:W grze na turniejach preferuję skuteczną listę... natomiast prywatnie gram często fluffowymi rozpiskami albo takimi z pomysłem ciekawym choć niekoniecznie skutecznym.
To definitywnie musimy pograć - na turnieju, ale przede wszystkim prywatnie :)
RedOctober pisze:Z naszych gier często robimy batrep w formie PDF-ów,.... chętnie bym zuploadował ale nie wiem jak na forum to zrobić :D
Musi to być PDF? Nie dasz rady tego zrobić w zwykłym, tekstowym formacie?
Mamy tu dział Batrepów do wrzucania takich rzeczy na forum w postaci postów, chociaż w formie załącznika pdf też się da.
Mogę też dać Ci uprawnienia autora i będziesz mógł sam wrzucać je na stronę (łącznie ze zdjęciami itp) internetową i puszczać na świat!
A jakby co to ślij do mnie to pomogę.
RedOctober pisze:Mam nadzieję, że się polubimy i stoczymy parę epickich bitew! :)
Ja się pytam: kiedy?

:)
Awatar użytkownika
RedOctober
Posty: 114
Rejestracja: 10 wrz 2015, 13:05
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki:

Re: Przywitaj się!

Post autor: RedOctober »

Dzięki za dobre słowo... szczególnie za te o malowaniu - tego się nie spodziewałem z mojej ekipy zdecydowanie maluje najgorzej :D ale jeden kumpel maluje na poziomie studia dobrego... łącznie z free handami itp.

Z batrepami spróbuję to ogarnąć to coś wrzucę... one są bardzo uproszczone, ale my lubimy taką formę :D

Z grą będę się odzywać! :) Dziś mi się sporo wyklaruje... a jeszcze sporo zależy czy mi mata przyjdzie (i kiedy) bo teraz mam 2 stoły a tak miałbym 3!
Blood for the Blood God!
Khorne for the Corn Flakes!
Awatar użytkownika
Janosik
Posty: 393
Rejestracja: 28 lip 2015, 20:27
bitewniaki:

Re: Przywitaj się!

Post autor: Janosik »

Siemano oficjalnie na naszej forumowej działce :) A co do gry, będziesz chciał to dołączaj do kampanii, wtedy też będzie okazja pograć sobie fluffowe bitwy z batrepami :)
Awatar użytkownika
RedOctober
Posty: 114
Rejestracja: 10 wrz 2015, 13:05
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki:

Re: Przywitaj się!

Post autor: RedOctober »

Janosik pisze:Siemano oficjalnie na naszej forumowej działce :) A co do gry, będziesz chciał to dołączaj do kampanii, wtedy też będzie okazja pograć sobie fluffowe bitwy z batrepami :)
Ostro o tym myślałem, ale boję się że u mnie jest z czasem problem i mógłbym dużo nie móc... a ja to lubię że jak już się podejmuje to gram i jestem! :)

Tym niemniej dzięki za porpozycję!
I Wielkie propsy za pomysł i realizację!
Blood for the Blood God!
Khorne for the Corn Flakes!
Lenczek
Posty: 24
Rejestracja: 03 wrz 2015, 20:03
bitewniaki:

Re: Przywitaj się!

Post autor: Lenczek »

Janosik nie jestem w stanie jutro do Olsztyna podjechać, właśnie z roboty z gorączką wróciłem i muszę sobie darować....;/
Awatar użytkownika
Janosik
Posty: 393
Rejestracja: 28 lip 2015, 20:27
bitewniaki:

Re: Przywitaj się!

Post autor: Janosik »

:/ szkoda, ale rozumiem. Zdrowiej w takim razie i do rychłego zobaczenia :)
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Przywitaj się!

Post autor: danyboy »

Janos kontaktuj się ze sprzedającym tego zestawu:
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5684227927
Wygląda na to, że on to robi, może przyjmie zlecenie poza/przez allegro, a cena jak widać śmieszna za wszystko ;)

Może nawet dałbyś radę się dogadać, żeby 3-calowe piętra zrobił?

A tu drożej:
http://allegro.pl/listing/user/listing. ... id=3012216
koleś sprzedaje 5 budynków GW do Necromundy (to też o ile kojarzę 28mm). Cena niestety odpowiednio wysoka ;)
Awatar użytkownika
Joe
Posty: 2
Rejestracja: 13 wrz 2015, 21:06
Lokalizacja: Dajtki, Olsztyn
bitewniaki:
Kontakt:

Re: Przywitaj się!

Post autor: Joe »

Cześć wszystkim, jestem Kuba, rocznik 2000, w czeluściach internetu jestem znany jako Joe. Składam armie Blood Angels i Tau (w tym tau będę starał się pozbyć i zamiast tego zastanawiam się nad Space Wolves). Warhammerem interesuję się od ok. 3 miesięcy, ale kiedy miałem jakieś 8 lat to lubiłem oglądać filmiki Buypainted na youtubie :P

W Crazy Dwarfie można mnie spotkać w piątki na nauce gry bo kompletnie nie umiem zasad :P
Hope Rides Alone.
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Przywitaj się!

Post autor: danyboy »

Cześć Joe. Fajnie, że tu trafiłeś. Jak coś potrzeba to pisz :)
Awatar użytkownika
Janosik
Posty: 393
Rejestracja: 28 lip 2015, 20:27
bitewniaki:

Re: Przywitaj się!

Post autor: Janosik »

Witamy :) Im nas więcej , tym weselej :) Fajnie, że pojawiasz się na nauce gry :)
ODPOWIEDZ