Przywitaj się!

Pogadanki, plotki i takie tam...
Awatar użytkownika
Janosik
Posty: 393
Rejestracja: 28 lip 2015, 20:27
bitewniaki:

Re: Przywitaj się!

Post autor: Janosik »

Praise the Lord \o/ :) Witka :)
Lenczek
Posty: 24
Rejestracja: 03 wrz 2015, 20:03
bitewniaki:

Re: Przywitaj się!

Post autor: Lenczek »

Witam z tej strony Lenczek z Giżycka :D
Z racji tego, że mam w szafie armie SW chętnie wpadnę i pogram do CD, ale są dwa ale :D

1) mam armie (pomalowaną w większości) + wszystkie podręczniki etc....ale nigdy nie grałem w 40k :D (nie pytajcie why :)

2) znajdzie się ktoś chętny, żeby ewentualnie w sobotę którąś poświęcić trochę czasu i nauczyć gry ?
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Przywitaj się!

Post autor: danyboy »

Cześć i witaj!
Nauki prowadzimy głównie w piątki po 15:30 :) Ale w sobote też się da. Ja niestety w najbliższą nie mogę.
Generalnie w dziale bitwy mamy wątek o nauce i tam wbijaj z tematem.
Awatar użytkownika
Wiakson
Posty: 70
Rejestracja: 28 lip 2015, 20:53
bitewniaki: WH40K (DA, SW, WS, DW, Inq)
AoS (zaczynam)
Warmachine (Cyngar)

Re: Przywitaj się!

Post autor: Wiakson »

Kero pisze:Im back Bithes!
Kurwa, a tak fajnie było...
KRZYCZ WIAKSON!
MaCa
Posty: 188
Rejestracja: 28 lip 2015, 14:41
bitewniaki:

Re: Przywitaj się!

Post autor: MaCa »

Nazywam się Maca i też jestem alko... Oh wait... Warhammerozj... Też niedobrze! Graczem! O tak, graczem! Nie lubię zupy mlecznej, wątróbki, Justina Biebera i polityki. Obecnie siedzę w brudnej, śmierdzącej dupą dziurze zwanej Manchesterem, ale już niedługo, bo w poniedziałek wracam do macierzy, gdzie panieńskim rumieńcem dzięcielina pała (znaczy że do Olsztyna). Gram od zbyt-dawno-temu-by-pamiętać. Pozbyłem się większości armii z różnych powodów ale powoli odbudowuję kolekcję. Obecnie bawię się mechanicznymi laleczkami Kultu Boga Maszyny ale planuję wielki powrót do Chałasu i Wielkiego Łaaaaa Orczego, bo tymi armiami grało mi się najfajniej. Najprawdopodobniej częściej mnie zaczniecie widywać od następnego tygodnia w dwarfie.
Awatar użytkownika
Janosik
Posty: 393
Rejestracja: 28 lip 2015, 20:27
bitewniaki:

Re: Przywitaj się!

Post autor: Janosik »

No i bajabongo, więcej graczy, więcej funu :)
Lenczek pisze:
1) mam armie (pomalowaną w większości) + wszystkie podręczniki etc....ale nigdy nie grałem w 40k :D (nie pytajcie why :)

2) znajdzie się ktoś chętny, żeby ewentualnie w sobotę którąś poświęcić trochę czasu i nauczyć gry ?
Lenczek jak coś mogę być i w tą sobotę i w następną. Która Ci lepiej pasuje :)
Lenczek
Posty: 24
Rejestracja: 03 wrz 2015, 20:03
bitewniaki:

Re: Przywitaj się!

Post autor: Lenczek »

Co prawda będę jutro w Olsztynie (sobota), ale z chłopakami się ugadałem na tą sobotę na pokaz warmachine...chcę zobaczyć co to za system i z czym to się je..zarówno Żona jak i ja w domu chętnie sobie byśmy w coś "mniejszego" pograli...

Sobota za tydzień jak najbardziej mi pasuje...będę w stanie przyjechać np w figsami i zagrać jakiś meczyk...np na 1350pkt ? W battlescribe rozpiske ułoże jakąś i pokaże :D albo przywioze wszystkie swoje figsy i coś na miejscu sie wybierze, co ty na to ?
Awatar użytkownika
Janosik
Posty: 393
Rejestracja: 28 lip 2015, 20:27
bitewniaki:

Re: Przywitaj się!

Post autor: Janosik »

Nie ma sprawy ;) Rozumiem, że kodeks armii masz? Jakby co ja podstawowy ruelbook na 7 ed posiadam :) To jesteśmy dogadani, punktowo mi pasuje. Zabiorę którąś ze swoich 4 armii ;)
Lenczek
Posty: 24
Rejestracja: 03 wrz 2015, 20:03
bitewniaki:

Re: Przywitaj się!

Post autor: Lenczek »

mam wszystkie potrzebne booki, zasady + SW + dodatek
Awatar użytkownika
RedOctober
Posty: 114
Rejestracja: 10 wrz 2015, 13:05
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki:

Re: Przywitaj się!

Post autor: RedOctober »

Przywitałem się gdzie indziej, ale w takim razie nadrobię tutaj:

Cześć nazywam się Krzysztof Zawadzki.
Przyjąłem xywę do Warhammera 40 000 Red October (pasuje mi do mojej armii też :) ).

Mam 30 lat, mieszkam na jaratoch mam, ale mam gaming room na dajtkach.
Na co dzień jestem zapracowany na maxa, staram się prowadzić firmę.
W warhammera 40 000 gram od grudnia 2014 roku, a zacząłem zbierać pierwsze figurki w październiku 2014 r.

Gram i zbieram jedynie słuszną opcję jaką jest Chaos, a konkretnie Chaos Space Marines.
Jako, że zdecydowałem się na start z Dark Vengeance postanowiłem pójść za ciosem i gram w malowaniu (a i czasem na zasadach) Crimson Slaughter - choć sam dex (suplement) jest taki sobie to klimat mnie kupił ("Do you hear the voices too?!").
W grze na turniejach preferuję skuteczną listę... natomiast prywatnie gram często fluffowymi rozpiskami albo takimi z pomysłem ciekawym choć niekoniecznie skutecznym.

Regularnie organizuje zjazdy graczy (wpada do mnie ekipa z Wawy).
Średnio odbywa się taka impreza raz w miesiącu (czasem niestety rzadziej, bo czasu mało :( ).
Wtedy gry trwają u nas 3-4 godziny, piwkujemy i gramy na pełnym luzie.
Duży nacisk kładziemy też na malowanie i szarym modelom mówimy nie! :D
Czasem poszukuję gracza jeśli ktoś ze "stałej ekipy" wypadnie.

Z naszych gier często robimy batrep w formie PDF-ów,.... chętnie bym zuploadował ale nie wiem jak na forum to zrobić :D

Chyba tyle o mnie trochę się jak zwykle rozpisałem... ale co tam :)

Mam nadzieję, że się polubimy i stoczymy parę epickich bitew! :)
Blood for the Blood God!
Khorne for the Corn Flakes!
ODPOWIEDZ