Świeżak

Pogadanki, plotki i takie tam...
Awatar użytkownika
pjj
Posty: 2
Rejestracja: 22 lip 2018, 0:35
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: LoTR

Świeżak

Post autor: pjj »

Witam wszystkich bardzo serdecznie!
Jak nazwa tematu wskazuje, jestem nowy zarówno na forum jak i w samym temacie gier bitewnych( za dzieciaka trochę LoTR’a zbierałem, ale byłem wtedy na to za młody). Chciałbym teraz jednak się za to zabrać, stad mój temat by zapytać, gdzie mogę się pojawić, by poznać zasady gier, popatrzeć jak gracie oraz nauczyć się malować i sklejać modele. Wiem, że jest temat o miejscu spotkań, ale gdzieś na forum przewinęło mi się, że w lipcu nic się nie odbywa, dlatego pisze by dopytać o szczegóły.
Pozdrawiam, Maurycy! :)
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Świeżak

Post autor: danyboy »

Witaj!
Obecnie grywamy w niektóre dni po wcześniejszym umówieniu się w Crazy Dwarfie i w Planecie 11.
Na forum umawianie się trochę padło i przeniosło si na facebookowe grupy gier np
40k Olsztyn
Age of Sigmar Olsztyn
(tej drugiej teraz toczy się kampania i jest kilka spotkań w tygodniu).
Ewentualnie zjarzyj na forum na temat Kill Team w dziale Warhammera 40k, w przyszłym tygodniu umawiamy się na poznanie nowego skirmisha 40k.
Awatar użytkownika
Jurgen
Posty: 229
Rejestracja: 13 lip 2016, 9:51
Lokalizacja: Barczewo
bitewniaki: Bolt-Action, Spectre Operation

Re: Świeżak

Post autor: Jurgen »

Ciężko jest tak trafić poza cyklicznym Gamegrinderem żeby zobaczyć w jednym miejscu i czasie wiele różnych systemów na raz.
Spotkanie mamy pod koniec sierpnia.
Gdybyś napisał co ewentualnie cię interesuje to łatwiej byłoby wskazać termin i miejsce.
Marian
Posty: 511
Rejestracja: 22 lut 2016, 21:19
bitewniaki: X-Wing, Bolt Action, Blood Bowl, Warhammer Underworlds: Shadespire, STAR WARS Przeznaczenie

Re: Świeżak

Post autor: Marian »

Ja proponuję STAR WARS X-WING - niski koszt wejścia, nie za dużo zasad, gotowe pomalowane modele, czas bitwy 75 min (kilka gier za jednym podejściem) 8-)
Prezes; Władca Ogrów; Rebel scum
ODPOWIEDZ