Age of Sigmar w Olsztynie

Pogadanki, plotki i takie tam...
MaCa
Posty: 188
Rejestracja: 28 lip 2015, 14:41
bitewniaki:

Age of Sigmar w Olsztynie

Post autor: MaCa »

Witam. Czy jest ktoś, kto zabrał się za ogarnianie AoS w Olsztynie? Ktoś już gra? Ma armię / armie?

Piszę bo jestem zainteresowany rozegraniem paru bitw w tym systemie. Zdaję sobie sprawę z faktu, że system to jest turbo-mega-giga uproszczona 40stka bez punktów i na dogadanie, ale... zawsze chciałem mieć armię nieumarłych do WFB a burdel, jakim były zasady owej abominacji odstraszał mnie przez lata z powodzeniem.

Poza tym uważam, że system jest naprawdę ciekawy i daje fun z gry. Powraca do korzeni starego, całkowicie nie-na-serio GW. No i nie potrzeba armi za grube tysie by się bawić. Starczy 2-3 oddziały, jakiś potwór, może maszyna bojowa i szefo. Tadadam, grywalna armia gotowa, a oponent, jak nie jest dupkiem, weźmie mniej więcej tyle modeli, z iloma sobie masz szansę poradzić. Jeśli jest dupkiem, to odpowiedz sobie na pytanie dlaczego grasz z dupkiem :D
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Age of Sigmar w Olsztynie

Post autor: danyboy »

Obecnie z użytkowników tego forum zdaje się Krystus intensywnie gra w AoS :)
Awatar użytkownika
Krystus
Posty: 288
Rejestracja: 19 sie 2015, 12:58
bitewniaki: .

Re: Age of Sigmar w Olsztynie

Post autor: Krystus »

Trzy gry w AoS to jeszcze nie intensywnie, ale system na razie mi się podoba. Na soboty zawsze biorę ze sobą Warmachinę i AoS. Zapraszam chętnych do gry :)
AVE DOMINUS NOX
Obrazek
MaCa
Posty: 188
Rejestracja: 28 lip 2015, 14:41
bitewniaki:

Re: Age of Sigmar w Olsztynie

Post autor: MaCa »

Oki - jeśli moje figurki dotrą do piątku, to w sobotę możemy pyknąć AoSa. Jakiś konkretny comp?
Awatar użytkownika
Krystus
Posty: 288
Rejestracja: 19 sie 2015, 12:58
bitewniaki: .

Re: Age of Sigmar w Olsztynie

Post autor: Krystus »

Ja mam na razie tylko modele z podstawki, ale gra jeszcze Mateusz "Skaven", który ma ich całkiem sporo. Weź co chcesz, coś wymyślimy :)
Będziemy też chcieli przetestować alternatywne zasady do AoS - Azyr Comp.
Zasady są na http://www.louisvillewargaming.com/Files/AzyrComp.pdf
AVE DOMINUS NOX
Obrazek
ODPOWIEDZ