Kwestia zasad

Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Kwestia zasad

Post autor: danyboy »

Mi pasi, ale jak rozmawialiśmy pozostaje kwestia fluffu bitwy Genki vs Tyrki ;)

Chodzi mi po głowie taki pomysł, że po prostu wasze armie się ignorują (nie walczą ze sobą i Gienki nie zabierają Tyrkom terenów), ale nie wiem co inni na to. Wiecie gracze - nic o Was bez Was :D
Awatar użytkownika
Grzechu12
Posty: 711
Rejestracja: 01 sie 2015, 18:31
bitewniaki: Kings of War, 9th Age, Age of Sigmar, Malifaux

Re: Kwestia zasad

Post autor: Grzechu12 »

To wtedy mogę nie zbierać archiwów, ot, zostanę dla rozwałki albo dasz mi inny cel ;)
"Your doom is coming, man-things."
Awatar użytkownika
rambo
Posty: 251
Rejestracja: 08 gru 2015, 17:00
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: Horus Heresy, OnePageRules, Bolt Action, Kings of War, Warmachine & Hordes

Re: Kwestia zasad

Post autor: rambo »

danyboy pisze: 02 lut 2017, 22:27 Mi pasi, ale jak rozmawialiśmy pozostaje kwestia fluffu bitwy Genki vs Tyrki ;)
Z tego co kiedyś wyczytałem to Tyrki w nosie maja genokult i traktują je jak każdy inny żywy organizm - biomasa i tyle. Genokult czuje więź do Turków ale gdy dociera do nich, że niczym się nie różnią od IG czy innych SM to stawiają czynny opór. Więc flaffowo wszystko trzyma się kupy.
Awatar użytkownika
Grzechu12
Posty: 711
Rejestracja: 01 sie 2015, 18:31
bitewniaki: Kings of War, 9th Age, Age of Sigmar, Malifaux

Re: Kwestia zasad

Post autor: Grzechu12 »

W nowym fluffie z radością dają sie zjeść tyrkom, bo uważają, ze przyczyniają się do zwyciestwa roju ;) ale spoko, zagramy na stary najwyżej
"Your doom is coming, man-things."
Awatar użytkownika
Frodek
Posty: 332
Rejestracja: 28 lip 2015, 14:42
bitewniaki: AoS

Re: Kwestia zasad

Post autor: Frodek »

Mi to jak najbardziej pasuje :D Kampania nam ewoluuje :D
Fides pro fide
Awatar użytkownika
Janosik
Posty: 393
Rejestracja: 28 lip 2015, 20:27
bitewniaki:

Re: Kwestia zasad

Post autor: Janosik »

Robi się ciekawie :D
Awatar użytkownika
Jurgen
Posty: 229
Rejestracja: 13 lip 2016, 9:51
Lokalizacja: Barczewo
bitewniaki: Bolt-Action, Spectre Operation

Re: Kwestia zasad

Post autor: Jurgen »

Jeżeli chodzi o stosunek wzajemny Tyranidów i Genokradów to nie jest to w sumie jednoznacznie opisane.
Zresztą Genokrady były już spotykane na długo przed przbyciem pierwszej floty-roju.
Z racji tego, że są hybrydami to wydają się być bardziej technologiczne niż armia tyranidów z Roju, która podpiera się głównie biomechaniką.
Są też bardziej niezależnymi bytami niż standardowy rój. Ja bym ich postrzegał zdecydowanie jako awangardę flot tyranidzkich.
Istnieje taka teoria, że Genokrady po odpowiednim zinfiltrowaniu planety są w stanie w sprzyjających warunkach wezwać na planetę tyranidzką flotę.

I fabularnie o ile nie zachwieje to balansem to ja bym rolę Genokradów widział w ten sposób, że jest to formacja poprzedzająca główny pochód tyranidów i rozmiękczająca obronę innych frakcji na planecie.
Awatar użytkownika
Grzechu12
Posty: 711
Rejestracja: 01 sie 2015, 18:31
bitewniaki: Kings of War, 9th Age, Age of Sigmar, Malifaux

Re: Kwestia zasad

Post autor: Grzechu12 »

To co-możemy nie walczyć z Jurgenem? Genokult to właśnie awangarda, heraldzi zwiastujący nadejście Roju. Najpierw na planecie pojawiają się Genestealery, które zarażają ludzi, kultyści potem wciągają robotników z fabryk do kultu i w momencie przybycia tyrków wychodzą na powierzchnię i atakują :D
"Your doom is coming, man-things."
Awatar użytkownika
rambo
Posty: 251
Rejestracja: 08 gru 2015, 17:00
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: Horus Heresy, OnePageRules, Bolt Action, Kings of War, Warmachine & Hordes

Re: Kwestia zasad

Post autor: rambo »

Dla mnie możecie nie walczyć
Awatar użytkownika
RedOctober
Posty: 114
Rejestracja: 10 wrz 2015, 13:05
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki:

Re: Kwestia zasad

Post autor: RedOctober »

Jak dla mnie to Grzechu kontynuuj zajmowanie archiwów pod nową flagą :) a z kim walczyć czy nie to już Wasza kwestia jak się dogadacie... natomiast pokój rzecz chwiejna nawet między genokradami a tyranidami :D
Blood for the Blood God!
Khorne for the Corn Flakes!
Zablokowany