Karta Gracza Spyro- Death Guard

Awatar użytkownika
Spyro
Posty: 106
Rejestracja: 03 wrz 2017, 23:36
Gram w: 40k!

Karta Gracza Spyro- Death Guard

Post autor: Spyro » 31 paź 2017, 12:22

Frakcja: Death Guard!

Okrzyk wojenny: „Seven is strong!”

Dowódcy:

-Demoniczny Książe Nurgle (Daemon Prince)
Lord Zwycięzca [0]
Pieśń Chwały [0]

- Morbider- Czampion Nurgla w pancerzu terminatora (Lord in Terminator armour)
Lord Zwycięzca [0]
Pieśń Chwały [0]

- Plaguecaster, Pierwszy pierwszy z czarnoksiężników Nurgla (Plaguecaster)
Lord Zwycięzca [0]
Pieśń Chwały [0]

Gwardia Honorowa:
- Żniwiarz piechoty [Foetid bloat Drone]
Kuźnia Bohaterów [0]
Pieśń Chwały [0]

- Pancerny Niszczyciel Plagi (Plagueburst Crawler)
Kuźnia Bohaterów [0]
Pieśń Chwały [0]

- Plugawiciel (Defiler)
Kuźnia Bohaterów [0]
Pieśń Chwały [0]


Odziały Nurgla od lat przegrupowywały się czekając na rozkazy od swojego dowódcy. W obliczu powrotu Roberta Guilmana nawet sam Mortarion wiedział, że trzeba wzmocnić swe legiony. Przez Oko Terroru rozesłał wieści, iż każdy czampion, każdy czarnoksiężnik, który udowodni swą przydatność w walce z Imperium poprzez niszczenie, nękania bądź szerzenia słowa Wielkiego Nieczystego dostanie szansę na dołączenie do Gwardii Śmierci, a nawet to samej gwardii honorowej. Ambicje każdego z dowódców właśnie przekroczyły granice zdrowego rozsądku. W tym ambicje Morbidera, który po ostatnich walkach w odległych sektorach z siłami eldarskiej Prorokini i serii porażek w starciach z jej Światostatkiem Ulthwe musiał szybko naprawić swoją reputację. Stawiając wszystko na jedna kartę posłał resztki swych oddziałów odnosząc w końcu zwycięstwo, które pozwoliło mu na bezpieczne wycofanie się z sektora.

Teraz przyszedł czas na odbudowę swej pozycji. Podtrzymując morale, Morbider plądrował pomniejsze planety w celu uzupełnienia zapasów. Wtedy, na jednej z planet, usłyszał to. Wezwanie do wypełnienia swego przeznaczenia. Resztki oddziałów frakcji Mroczych Eldarów wypartych z planety Saldana IV przed oddziały Gwardii Imperialnej wpadła w sidła armii Moribdera i dostarczyły mu informacji o znajdujących się tam cennych relikwi, padły nawet słowa Oko Terroru. Było wiadome co trzeba zrobić aby zdobyć przychylność. Udać się na Saldanę. Planetę Śmierci. Jakże trafna jest jej nazwa dla tego legionu! Zdobyć relikwie, wybić inne frakcje i zdobyć cenne informacje, a Gwardia Śmiercii przyjmę nas w swe szeregi!

Awatar użytkownika
Spyro
Posty: 106
Rejestracja: 03 wrz 2017, 23:36
Gram w: 40k!

Re: Karta Gracza Spyro- Death Guard

Post autor: Spyro » 31 paź 2017, 12:45

Raport sytuacyjny dzień 1 (Faktyczny dzień kampani - 15)

Lądowanie wyszło sprawniej niż ostatnia kampania armii Morbidera. Udało się wylądować niedaleko starć przez co może się uda zaatakować przeciwników z zaskoczenia. Szybkie przemieszczenie na hex obok i czas szykować się do ataku!

Zablokowany