Kampania "Nowa Krew" wprowadzenie

Awatar użytkownika
Iliach
Posty: 148
Rejestracja: 01 paź 2016, 13:30
Gram w: WH40k , AoS , Infinity

Kampania "Nowa Krew" wprowadzenie

Post autor: Iliach » 04 paź 2016, 17:44

Obrazek

WPROWADZENIE

Iliach "Warcolours" oraz sklep Crazy Dwarf mają zaszczyt zaprosić Was na "specjalną kampanię" przeznaczoną dla wszystkich osób, które chcą poznać mechanikę gry Warhammera 40k, nauczyć się w niego grać, oraz po prostu zacząć kolekcjonować jakąś armię zarówno do gry, jak i do malowania.

Celem zabawy jest wprowadzenie nowego grona graczy, w wspaniały świat hobbystyki jakim są gry bitewne.

REGULAMIN KAMPANII

Każda osoba, która zakupiła w sklepie CRAZY DWARF jakikolwiek zestaw "Start Collecting Warhammer 40k" otrzymuje możliwość dopisania się do naszej zabawy, jeżeli wyrazi na to chęć.

Kampania trwa od 1 Października 2016 roku do 1 stycznia 2017 roku .

Zapisy trwają od początku aż do końca kampanii.

Gramy tylko modelami z zestawów Start Collecting. Istnieje jednak możliwość rozegrania bitwy o większym rozmiarze , jeżeli obydwaj gracze wyrażą na to ochotę i dojdą do porozumienia, na jakie grają punkty i jakie jednostki mogą wystawiać.

Malowanie
- Żeby stanąć do bitwy, gracz musi mieć sklejone wszystkie modele oraz pomalować je przynajmniej w kolorach bazowych. Malowanie i konwersje będą podlegać ocenie , za którą otrzymacie dodatkowe punkty do wyników kampanii.

Konwersje modeli
- Aby zdobyć dodatkowe punkty, możecie wykonać ciekawe konwersje modeli. Za konwersje modelu również uznajemy przerobienie modelu w taki sposób, aby przybrał naprawdę interesującą pozę, gdzie aby ją osiągnąć, gracz musiał dokonać kilka ingerencji w model ( przycinanie , rzeźbienie części etc. ) Uzbrojenie modelu czyli pancerz, broń i ekwipunek, musi pochodzić z zestawu start collecting, jednak można wspomóc się różnymi elementami ozdobnymi lub główkami z innych zestawów . Przykładowo - Wykonując konwersję sierżanta space marines, nie możecie umieszczać go na motorze , bądź plecaku odrzutowym, ani nie dawać mu jakiejś wyjątkowej broni, jeżeli ta nie znajdowała się w zestawie "start collecting Space marines". Jednak możecie wykonać ciekawą konwersję sierżanta Space Marines, który np. trzyma w ręku czaszkę , lub głowę zabitego Xenosa gdzie główka bądź czaszka pochodzi z innego zestawu. Tak samo możecie np. podmienić główkę sierżantowi space marines na taką która lepiej będzie wyglądała.Bitwy - Wszystkie bitwy są rozgrywane tylko w sklepie CRAZY DWARF


MECHANIKA KAMPANII

Obrazek

Każdy gracz, który zakupił jakikolwiek zestaw "Start Collecting Warhammer 40k" w sklepie CRAZY DWARF może wyrazić swoją chęć uczestnictwa . Wystarczy powiedzieć o tym sprzedawcy i podać swój "nick" bądź pseudonim. Można również dokonać zakupu przez internet na stronie https://crazydwarf.com.pl/warhammer-40000 gdzie po dokonaniu zakupu, dajecie dodatkową informację o treści "wyrażam chęć uczestnictwa w Kampanii Nowa Krew - [Wasz Pseudonim ]

BITWY

Kiedy już otrzymacie swój zestaw Start Collectin i wasza armia będzie pomalowana oraz sklejona, deklarujecie na forum chęć uczestnictwa w bitwie. Jeżeli jest wielu ochotników do bitwy, zostajecie dobrani do gry w sposób losowy, bądź możecie rzucić rękawicę danemu graczowi , gdzie zwycięzca "pojedynku" otrzymuje więcej punktów za wygraną bitwę. Jeżeli będziecie jedynymi chętnymi i nie będzie na horyzoncie żadnego oponenta, wtedy ja sam stanę z wami w szranki.

Kiedy gracze zostaną przydzieleni na rozegranie bitwy, zostaje utworzony specjalny temat na forum. Gracze kontaktują się między sobą i umawiają na pasujący im termin. Kiedy dojdą do porozumienia, zostawiają informacje na forum w swoim dziale, mówiącą w jaki dzień i o jakiej godzinie staną na ubitej ziemi.

BUDOWA ARMII

Nie gramy na punkty.
Gramy używając tylko i wyłącznie zestawów start collecting. Jednak możecie sklejać swoje modele w takiej koncepcji, jaka Wam się podoba. Ważne abyście korzystali z części z zestawu. Przykładowo - w zestawie "start collecting" Dark Eldar macie różne bronie. Możecie skleić swoich wojowników Kabalu zarówno z trującymi karabinami, jak i z blasterami. To od was zależy, z czym wyjdą do walki Wasi wojownicy :) Jeżeli obawiacie się, że z powodu braku limitu punktowego i dowolnej możliwości doboru ekwipunku z zestawu start collecting, niektórzy gracze mają zwycięstwo zapewnione na starcie a inni sromotną porażkę, to uspokoję Was i powiem, że wszystko będzie zbalansowane :)

PUNKTACJA KAMPANII


Oto informacja, jak możecie zdobyć punkty :
Uczestnictwo w bitwie - 1 pkt ( Każdy gracz nie zależnie od wygranej czy przegranej, dostaje 1pkt.
Wygrana w bitwie - 2 pkt
Wygrana bitwy gdzie rzucono rękawicę - 3 pkt ( 3 pkt dostaje zwycięzca bitwy , niezależnie od tego czy wyzwał kogoś do starcia czy sam został wyzwany. Dodatkowe punkty za pojedynek zdobywacie tylko raz na danego gracza. Przykładowo Jeżeli Kamil rzucił Krystianowi wyzwanie i wygrał, dostaje 3 pkt . Jednak nie dostaje kolejny raz 3 pkt jeżeli Kamil rzucił raz jeszcze wyzwanie Krystianowi i ponownie wygrał.

Malowanie :
Oddziały pomalowane kolorem bazowym - 1pkt
Oddziały które są pomalowane w sposób ładny i schludny - 2 pkt.
Oddziały pomalowane perfekcyjnie ( potocznie zwany efekt WOW! ) - 3 pkt

Podstawki :
Czarna podstawka bez niczego - 0pkt
Podstawowa podstawka - piasek trawka - 1pkt
Bogata podstawka - podstawka posiadająca na sobie conajmniej 3 różne elementy np. piasek, trawka , skały - 2pkt
Podstawka WOW - podstawka posiadająca wiele fajnych elementów która pasuje w klimacie wystawianej armii i cieszy oko - 3pkt

Konwersje :
Bardzo ciekawa poza , do uzyskania której była niezbędna ingerencja w modelu- 1pkt
Ciekawa konwersja - Model który został w fajny sposób "upiększony" i przerobiony - 2 pkt.

Test wiedzy - Możliwość zdobycia aż 10 pkt!

Dodatkowe punkty za pewne tajne "osiągnięcia" o których dowiecie się w trakcie kampanii.

PODSUMOWANIE

Kampania, jest zabawą. O wygranej nie decyduje siła modeli pochodzacych ze "Start collecting" a regularne spotkania , rzucanie rękawic , pieczołowite malowanie modeli.

Macie na to aż 3 miesiące! :) Jest to ilość czasu, przez którą spokojnie zdążycie odłożyć fundusz na nowe modele, skleić je jak i pomalować, oraz zarówno stoczyć kilka bitew , nawet , jeżeli nie jesteście z Olsztyna.

NAGRODY

Kampania przewiduje atrakcyjne nagrody. Jednak aby mówić o nagrodach, najpierw musimy mieć jakieś zgłoszenia, aby było wiadomo jak bardzo możemy "zaszaleć" :)
Obrazek

Crays97w
Posty: 1
Rejestracja: 20 paź 2016, 6:33
Gram w: Gram w 40k i sigmara

Re: Kampania "Nowa Krew" wprowadzenie

Post autor: Crays97w » 28 paź 2016, 19:41

Fajna inicjatywa jak tylko zbiorę kasę na pewno wpadnę

Zablokowany