Pytanie o zasady

Poprzednia edycja i inne raczej stare tematy
Gromek
Posty: 191
Rejestracja: 04 sie 2016, 19:56
bitewniaki: W40k (Orkz, GK)
Malifaux (Guild-Sonia)
Warmachine (Cygnar)
Nastawiam się na X-wing ;)

Re: Pytanie o zasady

Post autor: Gromek »

Szanowni takie pytanie w celu upewnienia się bo chcę zrobić kolejną próbę mixu Gk z inkwizycją ;).
Czy mogę do Vangaurd detachment inkwizycji wrzucić z mojego kodeksu Land Raidera crusadera?
Z tego co czytam wynika że tak tyle że nie będzie mógł korzystać z Stratagemów z mojego kodeksu.
Czy się mylę i jakiś FAQ wyskoczył?

Pytanie do tych co na turnieje jeżdżą czy wprowadzane są jakieś zasady dublowania lub triplowania detachmentów?
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Pytanie o zasady

Post autor: danyboy »

Gromek pisze: 28 gru 2017, 14:58 Szanowni takie pytanie w celu upewnienia się bo chcę zrobić kolejną próbę mixu Gk z inkwizycją ;).
Czy mogę do Vangaurd detachment inkwizycji wrzucić z mojego kodeksu Land Raidera crusadera?
Z tego co czytam wynika że tak tyle że nie będzie mógł korzystać z Stratagemów z mojego kodeksu.
Czy się mylę i jakiś FAQ wyskoczył?
Możesz, tyko wtedy detachment nie jest ani <Inkwizycja> ani <Grey Knights> tylko <Imperium>.
Nie będziesz miał dostępu do Strategemów Inkwizycji ani Grey Knights.
Bo żeby mieć dostęp do Strategemów GK musisz mieć chociaż jeden detachement GK w armii (czyli składający się tylko i wyłącznie z jednostek GK).
Gromek pisze: 28 gru 2017, 14:58 Pytanie do tych co na turnieje jeżdżą czy wprowadzane są jakieś zasady dublowania lub triplowania detachmentów?
Tu nie pomogę, nie śledzę sceny turniejowej.
Awatar użytkownika
Grzechu12
Posty: 711
Rejestracja: 01 sie 2015, 18:31
bitewniaki: Kings of War, 9th Age, Age of Sigmar, Malifaux

Re: Pytanie o zasady

Post autor: Grzechu12 »

Zazwyczaj jest zakaz dubli detachmentów ;)
"Your doom is coming, man-things."
ODPOWIEDZ