Wakacyjna liga 40K

Poprzednia edycja i inne raczej stare tematy
Awatar użytkownika
Janosik
Posty: 393
Rejestracja: 28 lip 2015, 20:27
bitewniaki:

Wakacyjna liga 40K

Post autor: Janosik »

Siemanko, jak w temacie: co byście powiedzieli gdybyśmy przeprowadzili wakacyjną ligę i bardziej wgłębili się w 8 ed? Osobiście proponuję format 1500 czyli nie za dużo nie za mało (biorąc pod uwagę zmianę kosztów punktowych :P ) Zapraszam do dyskusji :)
Gromek
Posty: 191
Rejestracja: 04 sie 2016, 19:56
bitewniaki: W40k (Orkz, GK)
Malifaux (Guild-Sonia)
Warmachine (Cygnar)
Nastawiam się na X-wing ;)

Re: Wakacyjna liga 40K

Post autor: Gromek »

Jestem jak najbardziej za, ba sam nawet oi tym ostatnio myślałem :). Mogę nawet nadzorować taką ligę i stworzyć regulamin.
Co do formatu to byłbym za tym aby gracze sami sobie dobierali, chcą grać na 2k proszę bardzo, a może 1000pkt to też nie ma problemu :).
To samo dotyczy miejsca, czy to Crazy dwarf, czy też w domu a może na plaży :).
Ogólnie mówiąc zasady jak najprostsze tak aby jak najwięcej ludzi grało tak jak lubią.
W tym tygodniu wstawię regulamin aby każdy się zapoznał i zgłosił poprawki a w lipcu można już jechać ;).
Awatar użytkownika
Grzechu12
Posty: 711
Rejestracja: 01 sie 2015, 18:31
bitewniaki: Kings of War, 9th Age, Age of Sigmar, Malifaux

Re: Wakacyjna liga 40K

Post autor: Grzechu12 »

Ja po ostatnim niewypale sie wstrzymam.
"Your doom is coming, man-things."
Awatar użytkownika
Janosik
Posty: 393
Rejestracja: 28 lip 2015, 20:27
bitewniaki:

Re: Wakacyjna liga 40K

Post autor: Janosik »

O super Gromek, no to działaj :) I niech inni się wypowiedzą i zgłoszą :D
Awatar użytkownika
rambo
Posty: 251
Rejestracja: 08 gru 2015, 17:00
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: Horus Heresy, OnePageRules, Bolt Action, Kings of War, Warmachine & Hordes

Re: Wakacyjna liga 40K

Post autor: rambo »

Ja odpadam. Kampania w 40k, Shadow War'a wystarczająco mnie absorbują. Ale na pewno chętnie pogram jakieś bitwy w wolnym czasie :)
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Wakacyjna liga 40K

Post autor: danyboy »

Ja bym zaryzykował udział, też może być krucho z czasem, ale mogę spróbować :)
Gromek
Posty: 191
Rejestracja: 04 sie 2016, 19:56
bitewniaki: W40k (Orkz, GK)
Malifaux (Guild-Sonia)
Warmachine (Cygnar)
Nastawiam się na X-wing ;)

Re: Wakacyjna liga 40K

Post autor: Gromek »

Szanowni gracze, popatrzyłem jak obecnie wygląda sytuacja tu u nas w Olsztynie i powiem, że nie ma sensu dwóch eventów na raz prowadzić. Dlatego albo teraz gramy w kampanię albo w ligę bo jest nas za mało graczy aby się dzielić przez co niekorzystnie wpłynie to na frekwencje dla obu gier.
Ja osobiście z chęcią zagram zarówno w kampanii jaki i w lidze bo nie ukrywam,że nowa edycja dała mi impuls do gry ale wiadomo im nas więcej tym fajniej się gra :). Jeżeli teraz gramy kampanie to po jej zakończeniu proponuję ligę ale to trzeba ustalić tak aby nie trzeba było wybierać.

Dlatego Dany jako główny szef kampanii mam pytania :).
1) Do kiedy kampania ma trwać?
2) Czy mogą dopisać się do niej nowi gracze? Czy jest jakiś planowany reset kampani bo jak patrzyłem to w tym roku dużo gier nie było.
3) Czy jest jakiś planowany reset kampani bo jak patrzyłem to w tym roku dużo gier nie było a może wraz z nową edycją można byłoby zacząć od początku?

Tak jak pisałem nowa edycja daje niezły impuls do gry w w40k (w innych miastach już jest wzrost frekwencji) trzeba to wykorzystać :).
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Wakacyjna liga 40K

Post autor: danyboy »

Kampania ma charakter ciągły, można dołączyć w każdej chwili. Póki co zresztą nikt jakoś znacząco nie prowadzi w kampanii.
Inna sprawa, że jak tak, to można by na chwilę (czas ligi) zamrozić kampanię.
Decyzja w klikach graczy.
Awatar użytkownika
Grzechu12
Posty: 711
Rejestracja: 01 sie 2015, 18:31
bitewniaki: Kings of War, 9th Age, Age of Sigmar, Malifaux

Re: Wakacyjna liga 40K

Post autor: Grzechu12 »

Gromku, mówisz bardzo mądrze ;) Co do resetu - bylbym za po wakacjach na przyklad, ogramy się z nową ed, ludzie armie poskładają ;) Wkleję posta na fb bo część na forum rzadziej zagląda ;)
"Your doom is coming, man-things."
ODPOWIEDZ