Zasady i FAQ

Poprzednia edycja i inne raczej stare tematy
Awatar użytkownika
Iliach
Posty: 144
Rejestracja: 01 paź 2016, 13:30
bitewniaki: WH40k , AoS , Infinity

Re: Zasady i FAQ

Post autor: Iliach »

Cześć, wracam powoli do świata żywych i chciałbym zapytać, jak mocno scena 40stkowa się zmieniła do momentu jak już wypełzłem z trumny? :P Chodzi mi o to, że mam duże a raczej ogromne zaległości w temacie a wiem, że GW lubi wypuszczać pierdyliard pieldyriardów dziwnych książek, dodatków, suplementów, czy innych badziewi i teraz nie wiem, czy mój kodeks do Space Marines jest nadal aktualny, czy też muszę znowu dokupić jakieś książeczki z aktualizacją zasad etc.

Deks mam normalny z 8smej edycji.
Obrazek
Awatar użytkownika
HUNK
Posty: 7
Rejestracja: 19 lut 2018, 19:15
bitewniaki: w40k

Re: Zasady i FAQ

Post autor: HUNK »

Poza zmianami punktowymi w CA 2018 to Vigilus Defiant posiada formacje które można używać w grze (w skrócie płaci się cp i dostaje bonusy). No i Unity z shadowspear nie są wpisane w kodeksie tylko narazie maja swoją książeczkę. No i niedługo pewnie wyjdzie codex sm v2 tak jak teraz wychodzi do chaosu (będzie to aktualizacja starych zasad nowymi (o ile nowy model coś dostaje nowego jak np nowe modele obliteratorów) i wsadzenie do kodeksu unitów których tam brakuje, nowych punktów i rzeczy co są w vigilusie). Ogólnie to do grania na spokojnie same nowe ceny unitów z CA 2018 wystarczą i kodeks który już masz.
ODPOWIEDZ