40k Kill Team

W mrocznych wiekach dalekiej przyszłości istnieje tylko wojna
Gromek
Posty: 191
Rejestracja: 04 sie 2016, 19:56
bitewniaki: W40k (Orkz, GK)
Malifaux (Guild-Sonia)
Warmachine (Cygnar)
Nastawiam się na X-wing ;)

Re: 40k Kill Team

Post autor: Gromek »

Osobiście tereny by mi się przydały a ten zestaw jest niezły pod względem cena/ilość. Podobno oddzielnie kupując cena byłaby 2x większa.
Awatar użytkownika
Torne
Posty: 81
Rejestracja: 12 sie 2015, 16:29
bitewniaki:

Re: 40k Kill Team

Post autor: Torne »

Patrząc po tym jak szybko rozeszły się u nas startery nowa edycja skirmisha GW cieszy się sporym zainteresowaniem. Ja się niestety na pierwszą partię spóźniłem. Może ktoś kto już ma rulebook napisze nam czy są jakieś istotne zmiany w zasadach, czy może to tylko taka 8 edycja na mniej figurek?
Gromek
Posty: 191
Rejestracja: 04 sie 2016, 19:56
bitewniaki: W40k (Orkz, GK)
Malifaux (Guild-Sonia)
Warmachine (Cygnar)
Nastawiam się na X-wing ;)

Re: 40k Kill Team

Post autor: Gromek »

Tak jak też patrzę to kill team rzeczywiście cieszy się dużym zainteresowaniem większym nawet niż 8 edycja :D.
Nie mam jeszcze rulebooka ale dużo rzeczy można w necie wyczytać.
Istotne zmiany są, najważniejsze to zdecydowanie naprzemienna aktywacja ale jest wiele pomniejszych również. Mi podoba się , że rzut na zaczynanie nie oznacza, że pewnie wygraliśmy grę. Ba nawet czasem lepiej być drugi szczególności wg mnie w pierwszej turze. Tak po za tym to kolejność jest jak w malifaux gdzie co turę może kto inny zaczynać. Jest tego trochę, jeżeli chciałbyś Torne pograć to możemy ustawić się w przyszłym tygodniu i zagrać :).
Ogólnie dla osób co grają w w40k będą czuli się znajomo ale z drugiej strony nie jest to przekonwertowanie zasad na małe punkty 8 edycji.
Ja już nie mogę się doczekać aż przywędruję do mnie mój starter :D.
Awatar użytkownika
Torne
Posty: 81
Rejestracja: 12 sie 2015, 16:29
bitewniaki:

Re: 40k Kill Team

Post autor: Torne »

W przyszłym tygodniu spoko, ale niestety tylko poniedziałek, wtorek albo weekend. Ja swój starter będę miał dopiero w środę/czwartek, bo preordery to zło :lol:
Nie wiem tylko jaką frakcją grać, na razie jest potrójny pat między gwardią, sm i csm, a gdzieś z tyłu jeszcze skitarii, bo sporo mi się ich nazbierało z różnych zestawów.
Gromek
Posty: 191
Rejestracja: 04 sie 2016, 19:56
bitewniaki: W40k (Orkz, GK)
Malifaux (Guild-Sonia)
Warmachine (Cygnar)
Nastawiam się na X-wing ;)

Re: 40k Kill Team

Post autor: Gromek »

Spoko to możemy we wtorek się ustawić wstępnie :) jak coś to planuję nie w ten ale w przyszły zrobić taką prezentacje kill team'a jeżeli będzie taka możliwość w CD :).
U mnie to na razie mam 4 frakcje :D, orków i gwardię oraz te 2 z zestawu. O dziwo GK nie mam bo nie posiadam żadnych zwyklaków tylko termosy. A co do frakcji to chciałbym primarisami zagrać, deathwatch, GK oraz gwardia na tych komandos (tempestus scions bodajże). Więc trochę tego jest :D.
Leszek
Posty: 268
Rejestracja: 10 kwie 2016, 23:19
bitewniaki: Bolt Action, Ogniem i Mieczem, Saga, HC, BP

Re: 40k Kill Team

Post autor: Leszek »

Ja też bym z chęcią zagrał, ale to tak w następny czwartek.
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: 40k Kill Team

Post autor: danyboy »

Wstępnie też bym chętnie w czwartek zobaczył nowe KT i zagrał.
Gromek ogarniesz nam pokaz? :D
Gromek
Posty: 191
Rejestracja: 04 sie 2016, 19:56
bitewniaki: W40k (Orkz, GK)
Malifaux (Guild-Sonia)
Warmachine (Cygnar)
Nastawiam się na X-wing ;)

Re: 40k Kill Team

Post autor: Gromek »

Spoko taki "oficjalny" pokaz to myślałem o kolejnej sobocie po premierze czyli 4 sierpień. Pogadam z Arkiem jak z salą w CD wtedy.
W przyszły czwartek też wstępnie mógłbym zagrać i pokazać co i jak ;).
Awatar użytkownika
rambo
Posty: 251
Rejestracja: 08 gru 2015, 17:00
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: Horus Heresy, OnePageRules, Bolt Action, Kings of War, Warmachine & Hordes

Re: 40k Kill Team

Post autor: rambo »

Ja raczej Tau nie przyszykuję na przyszły tydzień ale chętnie wpadnę i zobaczę KT, bo nie ukrywam, ale się jaram.
Awatar użytkownika
Patrrael
Posty: 48
Rejestracja: 28 lip 2015, 23:19
bitewniaki: Warhammera 40K, Age of Sigmar, Warmachine/Hordes

Re: 40k Kill Team

Post autor: Patrrael »

Są jakieś rozpiski w co możemy a w co nie możemy uzbroić dany model? i na ile punktów się gra?
ODPOWIEDZ