Ogólnie o Blood Bowl

Brutalny football w Starym Świecie
Marian
Posty: 511
Rejestracja: 22 lut 2016, 21:19
bitewniaki: X-Wing, Bolt Action, Blood Bowl, Warhammer Underworlds: Shadespire, STAR WARS Przeznaczenie

Ogólnie o Blood Bowl

Post autor: Marian »

Zapowiada się nowa, świetna gra. Kto wstępnie zainteresowany? Będą dodatki - kolejne drużyny. Ja na 99% kupuję. :twisted:

http://vanaheim.pl/pl/blood-bowl-gra-fi ... ukcja.html
Prezes; Władca Ogrów; Rebel scum
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Blood Bowl

Post autor: danyboy »

Tu też jest:
https://crazydwarf.com.pl/blood-bowl-en ... 16-edition
;)

Wiele osób sobie ja chwali i na nią czeka, ja niestety pass, chyba że moi Space Marines z bolterami będą mogły wyjść na murawę ;)
Awatar użytkownika
Krystus
Posty: 288
Rejestracja: 19 sie 2015, 12:58
bitewniaki: .

Re: Blood Bowl

Post autor: Krystus »

Ja już zamówienie złożyłem ;)
AVE DOMINUS NOX
Obrazek
Awatar użytkownika
Pilliquetzal
Posty: 187
Rejestracja: 10 gru 2015, 23:31
bitewniaki: AoS, Hinterlands, Mordheim, Necromunda, KoW

Re: Blood Bowl

Post autor: Pilliquetzal »

nie taka nowa kamracie Marian, jak powiadał w diabolo 2 dekard cain "usiądź na chwilę i posłuchaj" xd starego wyjadacza modelarki, bloodbowl to stary system, pamięta bodaj czasy pierwszego rogue tradera (40-kowcy wiedzą o co chodzi), jeszcze sześć lat temu GW oferowało do niego pewterowe modele dla każdej z drużyn (realia i estetyka 4 edycji fantasy) a tych było od groma, skasowali i modele i system właśnie wtedy, jak pamiętam, były nawet takie śmieszne maskotki z pomponami do każdej drużyny typu wstrętna ogrzyca, gołe elfki czy zmumifikowane panienki, dodaj do tego przebranego orka, bo oni nie mają kobiet. Cała seria imiennych bohaterów ligowych też była. Bardzo sympatyczne sprawy, ale bardziej popularne w stanach niż u nas, u nas necromunda i mordheim. Patrząc na nowe rzeźby to są bardziej dynamiczne niż tamte, choć ludzie nadal płascy i brzydcy. Kto wie, jakie "nowości" odgrzeje GW w ramach robienia dobrze starym wyjadaczom, ciekawe, może Gorkamorkę, Necromundę lub Manowara xdd (do którego formy odlewnicze zostały jako jedyne w historii post-ansellowskiego GW dokumentnie zniszczone). To tak jak z "made to order", skok na większą kasę. A kukle swędzą, cytując klasyka, bo sześć lat temu też się płaciło stówkę za drużynę (patrzę na stronie GW skavenów), ale ta przynajmniej była wieczna, metalowa. Swoją drogą zabawne jak systemy i serie modeli czy armie stają się popularne dopiero po skasowaniu- necromunda choćby, mordheim skoczył w cenach, mord na bretkach czy tombach z fantasy- przedtem były to, jakby spojrzeć, niszowe armie, teraz wielu na forach forsuje je, jak już po ptakach. Takie moje ględzenie oldhamerowca... osobliwie patrzeć, jak ukochane od lat hobby się zmienia.

swoją drogą vanaheim jak widać przoduje jeśli chodzi o ceny, przebicie 30 złotych? może nie znam realiów tych zamówień z GW, tzn jaki procent idzie dla sprzedawcy, ja jednak zamawiałem od nich parę lat temu jeden model z hiszpanii to mi nawet wtedy rabat dali, sprowadzają wszystko prawie, poza reaperem z usa, w dobrej cenie. Nawet, jak pytałem, to czego nie ma w ofercie na stronie gotowi są sprowadzić, także dołączam się do vanahaimowskiej propagandy.
Support Undeath and report all Sigmarites to your local Mortarch
Awatar użytkownika
Seba_stian
Posty: 557
Rejestracja: 07 paź 2015, 17:38
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: Malifaux, Legenda 5 Kręgów LCG, Infinity, Blood Bowl
Kontakt:

Re: Blood Bowl

Post autor: Seba_stian »

Marian, a może Malifaux? :P
Też świetna, hehe ;)

Ale Blood Bowl też fajny, nie ma co ;) Mnie mega wkręciła karciana wersja (ale figurki też wyglądają spoko) :D
Obrazek
Marian
Posty: 511
Rejestracja: 22 lut 2016, 21:19
bitewniaki: X-Wing, Bolt Action, Blood Bowl, Warhammer Underworlds: Shadespire, STAR WARS Przeznaczenie

Re: Blood Bowl

Post autor: Marian »

Seba_stian pisze:Marian, a może Malifaux? :P
Też świetna, hehe ;)
Raczej nie :twisted:

Sam najpierw myślałem o Age Of Sigmar (podoba mi się klimat fantasy), teraz ma wyjść Blood Bowl (mam polski Troll Football, który bardzo mi się podoba) ponadto jestem namawiany na WH40 1page (klimat trochę mniej mi się podoba, ale tłumaczenie zasad na język polski, w dodatku jednej strony to poważny argument), nie wspominając o X-Wingu, że po skompletowaniu Rebelii czas na Imperium. Także mam duży ból głowy. :D
Prezes; Władca Ogrów; Rebel scum
Awatar użytkownika
Seba_stian
Posty: 557
Rejestracja: 07 paź 2015, 17:38
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: Malifaux, Legenda 5 Kręgów LCG, Infinity, Blood Bowl
Kontakt:

Re: Blood Bowl

Post autor: Seba_stian »

Marian pisze:
Seba_stian pisze:Marian, a może Malifaux? :P
Też świetna, hehe ;)
Raczej nie :twisted:

Sam najpierw myślałem o Age Of Sigmar (podoba mi się klimat fantasy), teraz ma wyjść Blood Bowl (mam polski Troll Football, który bardzo mi się podoba) ponadto jestem namawiany na WH40 1page (klimat trochę mniej mi się podoba, ale tłumaczenie zasad na język polski, w dodatku jednej strony to poważny argument), nie wspominając o X-Wingu, że po skompletowaniu Rebelii czas na Imperium. Także mam duży ból głowy. :D
Szkoda, hehe :D
Ale to prawda, że jest w czym wybierać ;)
Obrazek
MaCa
Posty: 188
Rejestracja: 28 lip 2015, 14:41
bitewniaki:

Re: Blood Bowl

Post autor: MaCa »

Blood bowl ma mnie na nowo jeśli dam radę odtworzyć moje drużyny TK i Nurglaków.
Awatar użytkownika
rambo
Posty: 251
Rejestracja: 08 gru 2015, 17:00
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: Horus Heresy, OnePageRules, Bolt Action, Kings of War, Warmachine & Hordes

Re: Blood Bowl

Post autor: rambo »

MaCa
Posty: 188
Rejestracja: 28 lip 2015, 14:41
bitewniaki:

Re: Blood Bowl

Post autor: MaCa »

Meh, zasady nigdzie nie zaginęły. To nowe figurki chcę - nie konwersje z piekła rodem, które kiedyś poczyniłem i dawno sprzedałem bo nikt nie grał :D
ODPOWIEDZ