Infinity

Awatar użytkownika
Seba_stian
Posty: 557
Rejestracja: 07 paź 2015, 17:38
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: Malifaux, Legenda 5 Kręgów LCG, Infinity, Blood Bowl
Kontakt:

Re: Infinity

Post autor: Seba_stian »

Ja powiem szczerze, że chwilowo wolałbym skupić się na rozbudowie armii (zwłaszcza, że ostatnio zamówiłem dodatkowe kartonowe tereny i myślę, że jeden stół już będę mógł obstawić). Ale to prawda, że 40% kusi ;) Ogólnie jakbyśmy mieli się na coś decydować to przydałby się nam taki zestaw:
https://shop.microartstudio.com/pl/do-i ... 54856.html
Czy to z myślą o turniejach czy też po prostu zwykłych grach ;) Jednak misje to podstawa, więc i odpowiednie akcesoria dodadzą smaczku i klimatu ;) Bo jednak fajniej hakować prawdziwy panel niż znacznik jakiś :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Iliach
Posty: 144
Rejestracja: 01 paź 2016, 13:30
bitewniaki: WH40k , AoS , Infinity

Re: Infinity

Post autor: Iliach »

Ano jestem za, tylko jeszcze poczekajmy aż dotrze do mnie paczka z terenami, bo nie wiemy czy przypadkiem może jakieś znaczniki już się nie znajdą tam w środku , bo tak jak pisałem, nie wiadomo dokładnie co jeszcze będzie w tej "tajemniczej paczce z terenami" :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Seba_stian
Posty: 557
Rejestracja: 07 paź 2015, 17:38
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: Malifaux, Legenda 5 Kręgów LCG, Infinity, Blood Bowl
Kontakt:

Re: Infinity

Post autor: Seba_stian »

Iliach pisze: 04 mar 2018, 15:50 Ano jestem za, tylko jeszcze poczekajmy aż dotrze do mnie paczka z terenami, bo nie wiemy czy przypadkiem może jakieś znaczniki już się nie znajdą tam w środku , bo tak jak pisałem, nie wiadomo dokładnie co jeszcze będzie w tej "tajemniczej paczce z terenami" :P
No tak, paczka pełna niespodzianek ;)
Wyślij od razu zdjęcia ;) Bo też nie mogę się doczekać co tam będzie, hehe :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Iliach
Posty: 144
Rejestracja: 01 paź 2016, 13:30
bitewniaki: WH40k , AoS , Infinity

Re: Infinity

Post autor: Iliach »

Hahaha powiem szczerze, że też mnie już łapki świerzbią i nie mogę się doczekać aż to przyjdzie abym mógł rozerwać tajemnicze opakowanie i zobaczyć co znajdziemy w środku :)

Tylko niestety też martwię się bo to taka sytuacja pół na pół, czyli jak to w życiu, nie wiadomo na co się trafi. Może być tak, że tereny będą naprawdę rewelacja i ta paczuszka terenów pozwoli nam na zastawienie naprawdę sutego stołu, a może być tak, że my się tu radujemy i rajcujemy a okaże się jeszcze, że MAS w sposób patetyczny pisał o swoim wsparciu a okaże się, że w paczuszce z terenami będą 2 znaki drogowe i jakaś beczka :P

Dlatego strasznie się tym przejmuje bo nie należy też aż tak zbytnio chwalić dnia przed zachodem słońca :P
Obrazek
Awatar użytkownika
slec21
Posty: 2
Rejestracja: 28 kwie 2017, 18:53
bitewniaki: .

Re: Infinity

Post autor: slec21 »

Gra ktoś jeszcze w Olsztynie w Infinity? Kupiłem ostatnio starter do Ariadny i z kims chetnie bym rozegral kilka meczy o ile ktoś jeszcze w to gra :P
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Infinity

Post autor: danyboy »

Gramy Seba_stian i ja na ten przykład, ale ja słabo z zasadami stoję :)
Awatar użytkownika
Seba_stian
Posty: 557
Rejestracja: 07 paź 2015, 17:38
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: Malifaux, Legenda 5 Kręgów LCG, Infinity, Blood Bowl
Kontakt:

Re: Infinity

Post autor: Seba_stian »

Jak najbardziej ;)
Tak jak Dany pisze, grywamy raz na jakiś czas :)
Spokojnie przy jakiejś okazji będzie można się ustawić na gierkę czy dwie :)
Obrazek
ODPOWIEDZ