Infinity

Awatar użytkownika
Iliach
Posty: 144
Rejestracja: 01 paź 2016, 13:30
bitewniaki: WH40k , AoS , Infinity

Re: Infinity

Post autor: Iliach »

Okej, aktualizacja tematu

Już jest wszystko dogadane. Klub otrzyma:
- Food Boths razem z szyldami i kalkomaniami

Obrazek

- Tajemniczą paczkę terenów :P ( chodzi o to, że nie wiadomo dokładnie co tam jest, bo kierownictwo firmy poprosiło o spakowanie dla nas terenów oznaczonych jako testowe oraz tereny na oddanie z jak najmniejszymi wadami odlewowymi czy produkcyjnymi jak to możliwe) potem możemy gdzieś na facebooku dać fotki z ewentualnych gier albo wysłać im maila z notką jak te testowe projekty terenów się sprawdzały w czasie normalnej gry

- Modularną matę do gry,
Obrazek
eksperymentalna mata do gry o wymiarach 48 x 48 składająca się z 16 paneli które można konfigurować i ustawiać według potrzeb gry i scenariusza oraz rozstawiania terenów.

Objective room

Obrazek
Nowy objective room prosto ze sklepu bez żadnych wad produkcyjnych etc. Tak jak pisałem we wcześniejszym poście - po prostu produkt wysokiej jakości aby gracze mogli zobaczyć jakość sprzedawanych produktów przez firmę.

Dodatkowo jeszcze kilka mniej istotnych pierdółek ( np. kalkomanie na tereny i bilbordy ) :P

Normalnie klub zapłaciłby za te produkty coś koło 700 pln.
Już opłaciłem wsio i koszta to 40zł za przesyłkę plus koszta zwrotu materiałów , łącznie mi wyszło , że ściepa na łebka to byłoby właśnie około 40 "cebulonów" . Tak czy owak nikt nikogo do niczego nie zmusza bo była to moja własna inicjatywa :P Jeżeli jednak ktoś z własnej, nieprzymuszonej dobrej woli chciałby odciążyć mnie z tego wydatku, to podaję nr. konta :

Bartosz Sadkowski
69 1140 2004 0000 3902 7421 7292

Z innych informacji jeszcze odnośnie tego tematu :

- Jak wrzucalibyśmy jakieś zdjęcia na klubowym facebooku czy na jakiejś facebookowej grupie, to jest prośba aby dawać hasztagi - #infinity #corvus belli #micro art.

- Może się trafić, że jakiś teren typu budka z fast foodem albo inny teren tego typu nie będzie miał tam 1 krzesełeczka przy ladzie czy jakiejś minimalnej i po prostu nie istotnej pierdoły. Jednak jest właśnie prośba , że jakbyśmy zamieszczali fotki na mediach społecznościowych to aby starać się zamieszczać fotki z terenami od tej "korzystniejszej" strony, aby nikt omylnie nie wysnuł wniosków, że firma sprzedaje wadliwe tereny.

- Przez pewien czas tereny posiedzą u mnie na warsztacie bo trzeba je złożyć i pomalować. Oczywiście też będę musiał wysłać parę fotek tych pomalowanych terenów do naszych darczyńców.

Dodatkowo nasz klub otrzymał zniżkę -20% na produkty Micro Art studio, -30% na tereny do Infinity od Micro art / corvus Belli a do bodaj 11 marca mamy dodatkową zniżkę na tereny -40% w nagrodę za działanie na rzecz systemu i jego promowanie :)
Obrazek
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Infinity

Post autor: danyboy »

o.O
No to nieźle, 40 pln przeleję Ci jutro (dobrze rozumiem, że tyle?).

Z tymi lepszymi ujęciami to średnio to widzę, ale zobaczymy co da się zrobić.
No a poza tym to postaramy się jakoś podreklamować MAS za te podarki.
Awatar użytkownika
Krystus
Posty: 288
Rejestracja: 19 sie 2015, 12:58
bitewniaki: .

Re: Infinity

Post autor: Krystus »

Ja też się dorzucę i chyba trzeba będzie skorzystać z tej dużej zniżki do 11 marca :>
AVE DOMINUS NOX
Obrazek
Awatar użytkownika
Seba_stian
Posty: 557
Rejestracja: 07 paź 2015, 17:38
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: Malifaux, Legenda 5 Kręgów LCG, Infinity, Blood Bowl
Kontakt:

Re: Infinity

Post autor: Seba_stian »

Ja też jutro zrobię przelew ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Iliach
Posty: 144
Rejestracja: 01 paź 2016, 13:30
bitewniaki: WH40k , AoS , Infinity

Re: Infinity

Post autor: Iliach »

Super :)

Dzięki wielkie za wsparcie inicjatywy :)

Jeszcze posłałem maila do micro artu , bo niby w opcjach konta jest zniżka -40% na tereny do infinity a jak sprawdzam na stronie to ceny mam tylko na -20%

Szkoda tylko, że taki krótki czas jest tej promocji ;p Zobaczymy, jak paczka od micro do mnie przyjdzie i przejże dokładnie co Nam wysłali, to wtedy można sobie jeszcze pogłówkować co ewentualnie można sobie domówić na tym -40

Myślałem o terenach do Infi które megaśne wyglądałyby na pokazówkach / ewentualnych turniejach, oraz które ewentualnie miałyby potencjał jako tereny do innych ogrywanych systemów w klubie.

Np. coś takiego https://shop.microartstudio.com/pl/do-i ... 54061.html
Obrazek
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Infinity

Post autor: danyboy »

Czyli 40% jest na tereny do Infy do 11 marca,
30% jest na tereny do Infy generalnie,
a 20% jest na rzeczy MAS generalnie?
Awatar użytkownika
Iliach
Posty: 144
Rejestracja: 01 paź 2016, 13:30
bitewniaki: WH40k , AoS , Infinity

Re: Infinity

Post autor: Iliach »

Tak to chyba działa. Cytując maila :

"Jeśli chciałbyś dokonać zakupów w naszym sklepie, to przypisałem do Twojego konta stały rabat 20% (tzw. rabat dla klubów wargamingowych). Po zalogowaniu się, ceny będą widoczne jako już obniżone. Ponadto możesz skorzystać z dodatkowego 10% rabatu na zakup terenów do Infinity, co daje w sumie 30% zniżki + dodatkowo kod zniżkowy na dodatkowe 10% (tak czy siak powinien wyświetlić się w koszyku), jest ważny do 11.03 (do 23:59)."

Ogólnie też muszę się jeszcze przypomnieć, bo chyba miałem jeszcze 20% zniżki przez kliknięcia z banneru który kiedyś miałem na stronie swojego studia a teraz coś nie widnieje ten bonus u mnie na koncie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Seba_stian
Posty: 557
Rejestracja: 07 paź 2015, 17:38
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: Malifaux, Legenda 5 Kręgów LCG, Infinity, Blood Bowl
Kontakt:

Re: Infinity

Post autor: Seba_stian »

Fajnie, fajnie ;)
Warto się zastanowić nad tym, bo tereny mają świetne ;)

Co do przelewu to dziś jeszcze udało się usiąść do kompa, więc pieniążki już wysłane ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Infinity

Post autor: danyboy »

Przelew poszedł. Zakupy kuszą, ale portfel nie da rady :/
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Infinity

Post autor: danyboy »

No dobra, to okazuje się, że 40% jednorazowo tylko na Infinity do 11 marca.
Kto zainteresowany zakupem? Ja tak ;)
ODPOWIEDZ