Turnieje 40k w Crazy Dwarf - propozycje i uwagi

Poprzednia edycja i inne raczej stare tematy
Awatar użytkownika
Frodek
Posty: 332
Rejestracja: 28 lip 2015, 14:42
bitewniaki: AoS

Re: Turnieje 40k w Crazy Dwarf - propozycje i uwagi

Post autor: Frodek »

No i fajnie, chociaż pomysł z dodatkowymi punktami na turnieju ze pomalowanie, WYSIWYG też nie jest zły (odezwał się człowiek z połową armii w kolorze "szary plastik") Co do ograniczeń myślę że można je ustalać już po podaniu limitu punktowego, żeby dostosować je do warunków.
Fides pro fide
MaCa
Posty: 188
Rejestracja: 28 lip 2015, 14:41
bitewniaki:

Re: Turnieje 40k w Crazy Dwarf - propozycje i uwagi

Post autor: MaCa »

Co do regulaminów - mój głos może być liczony dla obu grup, jako, że chętnie grywam jakikolwiek turniej, bez względu na obostrzenia. Dostosuję się. Unikałbym jednak nerfienia / ograniczania czegokolwiek jeśli w zapisie turnieju jest "wszystko dozwolone". Po to są takie turnieje, by wreszcie gracze mogli wytoczyć swoje cieżkie działa i ponapierdzielać się wielkimi zabawkami bez ograniczeń. Jeśli jednak turniej będzie wymuszał oldhammera (zero formacji / SH / fortyfek / czegotamkolwiek innego) - tutaj jest to określone z góry, że gramy oldskulowo więc nie powinno być narzekania po czyjejkolwiek stronie że coś niedopuszczone.
Awatar użytkownika
Lord_Michaelos
Posty: 36
Rejestracja: 16 paź 2015, 15:17
bitewniaki: MtG, Wh40k, WFB, WFRP, planszówki

Re: Turnieje 40k w Crazy Dwarf - propozycje i uwagi

Post autor: Lord_Michaelos »

Wpadł mi do głowy pomysł quasi turnieju, coś w stylu Infernal Orb, ale uproszczonego do jednej bitwy. Strona imperialna vs chaos/xenos, jednakże jedna duża bitwa na łączonych stołach. Powiedzmy po 2k na gracza, dozwolone super-duper-heavy, IA, FW i inne zabawki. Drużyna znów z warmasterem oczywiście. Powiedzmy ze lista zamykałaby się przy maksymalnie pięciu graczach na stronę. Łączone stoły jako jedno pole bitwy oczywiście. Dla zwycięskiej strony nagroda w postaci wiecznej chwały, a dla przegranego zgrzytanie zębów. Byłby to imo całkiem fajny dodatek do fabuły Infernal Orb. Można powiedzieć "proponujesz po prostu Apokalipsę". Zwał jak zwał, chodzi po prostu o klimatyczne skopanie sobie tyłków w sposób brutalny i godny uwiecznienia w annałach Imperium, statkoświatów, czy samego Oka Terroru. Jakieś opinie?
Jestem niski, lubię dobrze zjeść oraz zapalić fajkę. Jestem hobbitem?
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Turnieje 40k w Crazy Dwarf - propozycje i uwagi

Post autor: danyboy »

Pomysł bardzo fajny, jedyny problem to.. a nie czekaj, nie ma!
Dawaj wątek z terminem, regulaminem, zbieraj zapisy i lecimy z koksem!
:)
Awatar użytkownika
Lord_Michaelos
Posty: 36
Rejestracja: 16 paź 2015, 15:17
bitewniaki: MtG, Wh40k, WFB, WFRP, planszówki

Re: Turnieje 40k w Crazy Dwarf - propozycje i uwagi

Post autor: Lord_Michaelos »

Przygotuję jutro wieczorem cały schemat i założę temat. Teraz nie mam do tego głowy, kodeks postępowania cywilnego to dziś mój rulebook :mrgreen: Jak już będę miał łepetynę wolną od jutrzejszego zaliczenia, to nad tym pomyślę.
Jestem niski, lubię dobrze zjeść oraz zapalić fajkę. Jestem hobbitem?
Awatar użytkownika
IronWithin
Posty: 57
Rejestracja: 16 paź 2015, 14:22
bitewniaki:

Re: Turnieje 40k w Crazy Dwarf - propozycje i uwagi

Post autor: IronWithin »

jestem za!
Awatar użytkownika
Grzechu12
Posty: 711
Rejestracja: 01 sie 2015, 18:31
bitewniaki: Kings of War, 9th Age, Age of Sigmar, Malifaux

Re: Turnieje 40k w Crazy Dwarf - propozycje i uwagi

Post autor: Grzechu12 »

Przeor, pytałeś kiedy organizuję apo :mrgreen:
"Your doom is coming, man-things."
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Turnieje 40k w Crazy Dwarf - propozycje i uwagi

Post autor: danyboy »

Zapomniałem napisać, że wracamy do tematu - ankieta jest tu: viewtopic.php?f=31&t=156 (i już budzi kontrowersje ;) )
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Turnieje 40k w Crazy Dwarf - propozycje i uwagi

Post autor: danyboy »

Takie info, żeby się nie rozdrabniać - każdy organizowany przeze mnie turniej będzie automatycznie zgłaszany do ogólnopolskiej ligi 40k, chyba że w regulaminie będzie zaznaczone że nie. Dodatkowo zgłoszenie turnieju do ligi 40k jest jednoznaczne ze zgłoszeniem turnieju do ligi ITC.
ODPOWIEDZ