Turniej "Niebezpieczne związki"-Pytania

Poprzednia edycja i inne raczej stare tematy
Awatar użytkownika
Grzechu12
Posty: 711
Rejestracja: 01 sie 2015, 18:31
bitewniaki: Kings of War, 9th Age, Age of Sigmar, Malifaux

Re: Turniej "Niebezpieczne związki"-Pytania

Post autor: Grzechu12 »

Bedą, proponuje zmiany w regu jakieś typu dla nowych graczy dopuszczone inne detachmenty lub po ludzku dać im tym zagrac bo to bez sensu ze nowi nie mogą zagrac i to na parowce na 750 :roll:
Pozdro!
"Your doom is coming, man-things."
Awatar użytkownika
Przeor
Posty: 75
Rejestracja: 31 lip 2015, 11:56
bitewniaki: Sigmar, Warheim, Bolt, 40k, Hordes

Re: Turniej "Niebezpieczne związki"-Pytania

Post autor: Przeor »

bohatera mechanicusów to on nigdy nie wystawi na tych zasadach, bo nie podobają mu się podstawowe jednostki Cultu...
Nie rozumiem celu powyższego zdania - ktoś nigdy nie wystawi CAD-a bo nie lubi podstawowych jednostek z kodeksu? :lol:
bo to bez sensu ze nowi nie mogą zagrac i to na parowce na 750
Grzegorzu, nie bez sensu, bo zgodziliśmy się na ankietę , według zasad której mamy grać. A z tego co czytałem w innym temacie ankiety póki co są na próbę. Ewentualnie zaproponuj zasady sensownego turnieju parowego.

Jakoś nie widzę żeby ktoś miał coś przeciwko wystawieniu formacji Mateusza, tym bardziej wasze marudzenie jest dla sztuki.
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Turniej "Niebezpieczne związki"-Pytania

Post autor: danyboy »

Grzechu12 pisze:Bedą, proponuje zmiany w regu jakieś typu dla nowych graczy dopuszczone inne detachmenty lub po ludzku dać im tym zagrac bo to bez sensu ze nowi nie mogą zagrac i to na parowce na 750 :roll:
Pozdro!
Zabrałem się za odpowiadanie, ale Przeor chyba już wszystko wyjaśnił, więc <ciach> :)
Peterek pisze:Jak rozumiem na innych turniejach będą mogły być dopuszczone inne detachamenty?
Różne turnieje - różne formaty. Wydaje mi się, iż tendencja jest do luzowania ograniczeń więc raczej śmiało możecie patrzeć w swoją przyszłość turniejową ;)
Awatar użytkownika
Grzechu12
Posty: 711
Rejestracja: 01 sie 2015, 18:31
bitewniaki: Kings of War, 9th Age, Age of Sigmar, Malifaux

Re: Turniej "Niebezpieczne związki"-Pytania

Post autor: Grzechu12 »

Macieju, nie wystawi bohatera bo podstawowe jednostki(troopsy) mu sie nie podobają, a bez troopsow nie ma cada, yep? HQ samego nie wystawi ;) a co do mojego postu to dopadla mnie ślepota :oops: i doczytałem że problem z detachmentami mial jeszcze Mateusz Wisniewski a nie Wasilewski, a że obaj na turniejach rzadko bywają to sie wkurzyłem że przeglosowalismy ankiete i zrobilismy takie zasady że nowi nie mogą zagrać.
To co, pozwalamy koledze zagrać, nie?
"Your doom is coming, man-things."
Awatar użytkownika
Przeor
Posty: 75
Rejestracja: 31 lip 2015, 11:56
bitewniaki: Sigmar, Warheim, Bolt, 40k, Hordes

Re: Turniej "Niebezpieczne związki"-Pytania

Post autor: Przeor »

Grzechu12 pisze:Macieju, nie wystawi bohatera bo podstawowe jednostki(troopsy) mu sie nie podobają, a bez troopsow nie ma cada, yep? HQ samego nie wystawi ;)
Yep-nij się sam, puścilem jedynie soczystego lola że ktoś nigdy nie wystawi CAD-a bo mu się troops nie podoba :roll: Więc proszę mi tu nie imputować braku znajomości FOC-ów
Awatar użytkownika
Grzechu12
Posty: 711
Rejestracja: 01 sie 2015, 18:31
bitewniaki: Kings of War, 9th Age, Age of Sigmar, Malifaux

Re: Turniej "Niebezpieczne związki"-Pytania

Post autor: Grzechu12 »

Nawet klimaciarzy poprawiac nie można :P Przepraszam, jesli poczules sie urazony :mrgreen:
"Your doom is coming, man-things."
Awatar użytkownika
Przeor
Posty: 75
Rejestracja: 31 lip 2015, 11:56
bitewniaki: Sigmar, Warheim, Bolt, 40k, Hordes

Re: Turniej "Niebezpieczne związki"-Pytania

Post autor: Przeor »

od tygodnia koordynator ligowy i już mu wszystko wolno :cry:
Awatar użytkownika
Grzechu12
Posty: 711
Rejestracja: 01 sie 2015, 18:31
bitewniaki: Kings of War, 9th Age, Age of Sigmar, Malifaux

Re: Turniej "Niebezpieczne związki"-Pytania

Post autor: Grzechu12 »

Mszcze się bo nie oddales glosu! :twisted:
"Your doom is coming, man-things."
ODPOWIEDZ