Przywitaj się!

Pogadanki, plotki i takie tam...
Awatar użytkownika
Janosik
Posty: 393
Rejestracja: 28 lip 2015, 20:27
bitewniaki:

Re: Przywitaj się!

Post autor: Janosik »

Witamy :) Tyranidzi bedą chrupać SM zatem :D
Awatar użytkownika
RedOctober
Posty: 114
Rejestracja: 10 wrz 2015, 13:05
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki:

Re: Przywitaj się!

Post autor: RedOctober »

Fajnie, że ktoś gra czymś nietypowym!
Witaj VonRyszardo!

Im różnorodniej tym ciekawiej!
Blood for the Blood God!
Khorne for the Corn Flakes!
Awatar użytkownika
Pilliquetzal
Posty: 187
Rejestracja: 10 gru 2015, 23:31
bitewniaki: AoS, Hinterlands, Mordheim, Necromunda, KoW

Re: Przywitaj się!

Post autor: Pilliquetzal »

Czołem wszystkim!

Skoro wypada coś powiedzieć, tak powiem kilka zdań, może zbyt długich- na imię mam Patryk, rocznik '92, zaś modelarskie wojowanie zaczynałem, jak zapewne spora część młodszej widowni, od pamiętnych plastikowych gobosów moryjskich z gazetek sprzed lat. Ach, złote lata w warhamerze fantastycznym- piąta edycja w toku, szósta na horyzoncie, na półkach dziesiątki blistrów czwartej o jasnoczerwonych, rustykalnych, skądinąd już, gąbeczkach!
Widzę towarzystwo czterdziestkowe, więc kurtuazyjnie wypada nawiązać do zagadnienia- wiele do czynienia z ponurym światem przyszłości nie miałem, aczkolwiek na półce trzymam kilka dioram, tam sobie siedzą moi umiłowani czarnoksiężnicy i wojacy Dzieci Imperatora, demonetki- z czasów jedynej słusznej edycji gruczołów mlecznych w liczbie dwóch do sześciu; jeden heretycki techpriest przycupnął. Cyborgizacja zaawansowana mechanicum- tak jest! do tego za dużo inżynierii genetycznej marines slaanesha- jak tam im głośniki z paszczy wystają, jakieś kable i wszczepy, dodaj czarnoksięstwo- o taką osnowę walczyłem!;- walczyłbym. Z towarzyszami w kejosie łączę się zatem w heretyckim zapale i duchowo wspieram we wiecznej krucjacie przeciwko fałszywemu imperatorowi.
A głownie to zajmują mnie martwiaki spod sztandaru wampirów z batla. Tutaj mam czym grać i chętnie pomorduję w sygmara lub mordheim, gdyby ktoś się znalazł. Uprzedzając tezę- iż z wieloma druhami wspólna walka mnie nie czeka- przypominam, że osnowa jest głęboka i kto wie, czy patrząc na herezje dokonywane przez GW na utartej wizji świata- gdzieś tam, wśród segmentum obscurus, nie dadzą wampirzej planetki. Mimo, że od wielu lat zbieram modele i maluję, to jeszcze nie grywałem, tak samo w olsztyńskim światku modelarzy się nie pokazywałem.
A tak poza modelarstwem to filozofia- antyk; światek ojczystego piekiełka politycznego, szermierka orientalna, muzyka dawna, głównie XV- XVII wiek; historia prekolumbijskich plemion i ogólnie, nasza europejska. Studiuję sobie skromnie.
Support Undeath and report all Sigmarites to your local Mortarch
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Przywitaj się!

Post autor: danyboy »

Witaj :)
pastor_marcin
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2016, 9:02
bitewniaki: X-Wing

Re: Przywitaj się!

Post autor: pastor_marcin »

Witam wszystkich forumowiczów.
Na imię mam Marcin i z gier figurkowych gram jedynie w X-Winga (jako stary fan uniwersum SW). Interesuję się również grami karcianymi, planszowymi i RPG. Chętnie przyglądam się jak inni grają w systemy bitewne (a w szczególności podziwiam kunszt w pomalowaniu figurek i wykonaniu elementów makiet) ;)
Poza grami interesuje się: muzyką metalową, historią I Rzeczypospolitej, literaturą fantastyczną (głównie fantasy i horror).
Awatar użytkownika
Janosik
Posty: 393
Rejestracja: 28 lip 2015, 20:27
bitewniaki:

Re: Przywitaj się!

Post autor: Janosik »

Witamy wszystkich serdecznie :)
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Przywitaj się!

Post autor: danyboy »

Witaj pastorze_marcinie :)
M_S
Posty: 5
Rejestracja: 15 sty 2016, 17:54
bitewniaki: X-Wing

Re: Przywitaj się!

Post autor: M_S »

Witam wszystkich.
Mam na imię Michał. Gram, albo raczej stawiam pierwsze kroki w X-Wingu.
Awatar użytkownika
Seba_stian
Posty: 557
Rejestracja: 07 paź 2015, 17:38
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: Malifaux, Legenda 5 Kręgów LCG, Infinity, Blood Bowl
Kontakt:

Re: Przywitaj się!

Post autor: Seba_stian »

Hej Michał ;)
Chyba mieliśmy okazję wczoraj się poznać :)
Obrazek
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Przywitaj się!

Post autor: danyboy »

Witaj Michał.
Startujących w Xa jest nas tu więcej :)
ODPOWIEDZ