Mistrzostwa sklepów 2016 - pomysły na wyjazdy

Piloci do maszyn! Niech Moc będzie z wami!
Awatar użytkownika
Ragwel
Posty: 10
Rejestracja: 18 lis 2015, 9:47
bitewniaki:

Mistrzostwa sklepów 2016 - pomysły na wyjazdy

Post autor: Ragwel »

Witam, w trakcie turnieju w Crazy Dwarfie miałem okazje porozmawiać odnośnie wyjazdu na turnieje do innych miast. Zasugerowano wtedy Trójmiasto jako ewentualny cel. Czy są nadal jacyś chętni, bo jak ostatnio sprawdzałem to raczej wyjazd do Trójmiasta nie wypali z racji braku miejsc, już teraz jest tylko 1 wolne. Listę sklepów biorących udział w Mistrzostwach sklepów jest dostępna pod tym adresem http://www.x-wing.pl/mistrzostwa-sklepow-2016/
Dobrze byłoby zdecydować się na chociażby jeden wypad, zawsze jest to doświadczenie i można powalczyć o nagrody. Czekam na pomysły i dyskusje 8-)
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Mistrzostwa sklepów 2016 - pomysły na wyjazdy

Post autor: danyboy »

Ze mną rozmawiałeś :)
Seba się załapał i jedzie do Trójmiasta, ja "przespałem" zapisy. Jak znowu będzie coś w okolicy (W-wa, 3city) i termin podpasuje to się postaram bardziej ;)
Awatar użytkownika
rambo
Posty: 251
Rejestracja: 08 gru 2015, 17:00
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: Horus Heresy, OnePageRules, Bolt Action, Kings of War, Warmachine & Hordes

Re: Mistrzostwa sklepów 2016 - pomysły na wyjazdy

Post autor: rambo »

Może i ja zaszaleje :D
Awatar użytkownika
Seba_stian
Posty: 557
Rejestracja: 07 paź 2015, 17:38
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: Malifaux, Legenda 5 Kręgów LCG, Infinity, Blood Bowl
Kontakt:

Re: Mistrzostwa sklepów 2016 - pomysły na wyjazdy

Post autor: Seba_stian »

Tak jak Dany pisze, udało mi się załapać na Store w Gdańsku :)
Miejsca rozeszły się prawie od razu :D
Już jest tworzona lista rezerwowa, chociaż raczej o wolne miejsca będzie ciężko :P
Co do wyjazdów do innych miast to jestem za :) W Warszawie będzie kilka Storów, widziałem też w Bydgoszczy jeden :)
Ja jak najbardziej chcę pojeździć, poza tym trzeba zdobyć tego C-3PO :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Ragwel
Posty: 10
Rejestracja: 18 lis 2015, 9:47
bitewniaki:

Re: Mistrzostwa sklepów 2016 - pomysły na wyjazdy

Post autor: Ragwel »

Właśnie chodzi mi o pewne zorganizowanie się, żeby zrobić wypad w kilka osób, Gdańskiem jestem jak najbardziej zainteresowany, póki co ląduję na liście rezerwowej, jeśli Moc będzie łaskawa to może poszaleje na turnieju, szczególnie że mam pewien pomysł na rozpiskę(już portfel płacze).
Pytanie do osób bardziej ogarniętych. Zauważyłem że mistrzostwa sklepów trwają do 2 kwietnia, czy jeszcze będą one organizowane w tym roku po tym terminie?
Awatar użytkownika
Seba_stian
Posty: 557
Rejestracja: 07 paź 2015, 17:38
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: Malifaux, Legenda 5 Kręgów LCG, Infinity, Blood Bowl
Kontakt:

Re: Mistrzostwa sklepów 2016 - pomysły na wyjazdy

Post autor: Seba_stian »

Mistrzostwa Sklepów odbywają się tylko w pierwszym kwartale roku ;)
Ale spokojnie, później jest cała masa innych turniejów (regionalne, lokalne, mistrzostwa, czy też tak zwane spring kit, winter kit) :D
Więc będzie co organizować i gdzie jeździć :)
A co do Gdańska to wrzuciłem info na fejsie prawie od razu jak się pojawiły zapisy :)
Teraz jest boom na X-Winga i na inne Story też będzie trzeba śledzić info i zapisywać się od razu :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Ragwel
Posty: 10
Rejestracja: 18 lis 2015, 9:47
bitewniaki:

Re: Mistrzostwa sklepów 2016 - pomysły na wyjazdy

Post autor: Ragwel »

Hmm to może zdecydujmy się na jeszcze jeden wyjazd, 2 kwietnia w Pruszkowie też będzie turniej X-Wing(ostatni z serii "sklepowej"), w miarę blisko, dodatkowo limit miejsc wynosi 80. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
Seba_stian
Posty: 557
Rejestracja: 07 paź 2015, 17:38
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: Malifaux, Legenda 5 Kręgów LCG, Infinity, Blood Bowl
Kontakt:

Re: Mistrzostwa sklepów 2016 - pomysły na wyjazdy

Post autor: Seba_stian »

U mnie w pracy ciężko z takim wyprzedzeniem coś zaplanować, ale wstępnie jestem na tak ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Mistrzostwa sklepów 2016 - pomysły na wyjazdy

Post autor: danyboy »

Ragwel pisze:Hmm to może zdecydujmy się na jeszcze jeden wyjazd, 2 kwietnia w Pruszkowie też będzie turniej X-Wing(ostatni z serii "sklepowej"), w miarę blisko, dodatkowo limit miejsc wynosi 80. Co o tym sądzicie?
Jest to myśl :)
ODPOWIEDZ