Challenger-organizacja itd.

Poprzednia edycja i inne raczej stare tematy

Czy chcemy challengera w Olsztynie?

Tak
9
100%
Nie
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 9

Awatar użytkownika
Grzechu12
Posty: 711
Rejestracja: 01 sie 2015, 18:31
bitewniaki: Kings of War, 9th Age, Age of Sigmar, Malifaux

Challenger-organizacja itd.

Post autor: Grzechu12 »

Witka, w tym temacie mozecie rzucać pomysły na temat regulaminu itd., terminu i zglaszac chec uczestnictwa, a takze zgłaszac sie z terenami/blatami.
Turnieje klasy Challenger mogą mieć dowolne zasady. Warunkiem możliwości organizacji jest zgłoszenie na stronie ligowej w temacie "informacja turniejowa" z przynajmniej 30-dniowym wyprzedzeniem oraz spełnienie następujących wymogów:

turniej dwudniowy;
minimum 20 graczy;
minimum 4 bitwy;
obsługa turnieju na komputerze;
co najmniej 1 sędzia, który nie bierze udziału w turnieju;
ośrodek nie może organizować w danym sezonie turnieju klasy Master;
ośrodek nie może w danym sezonie zorganizować więcej niż jednego turnieju klasy Challenger;
przed turniejem rangi Challenger powinien być odstęp minimum 3 tygodni od poprzedniego/następnego turnieju klasy Master/Challenger)
Pozdro!
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2016, 14:54 przez Grzechu12, łącznie zmieniany 1 raz.
"Your doom is coming, man-things."
MaCa
Posty: 188
Rejestracja: 28 lip 2015, 14:41
bitewniaki:

Re: Challenger-organizacja itd.

Post autor: MaCa »

Wstępnie zgłaszam chęć uczestnictwa +mój blat +2 maty +reszta terenów jakich mam (styknie na spore obłożenie jednego blatu).
Awatar użytkownika
Janosik
Posty: 393
Rejestracja: 28 lip 2015, 20:27
bitewniaki:

Re: Challenger-organizacja itd.

Post autor: Janosik »

Ja także się zgłaszam ;) Z terenami także mogę pomóc, mam ich trochę ;)
Awatar użytkownika
RedOctober
Posty: 114
Rejestracja: 10 wrz 2015, 13:05
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki:

Re: Challenger-organizacja itd.

Post autor: RedOctober »

Też się zgłaszam, przygotuję mega klimatyczny stół zimowy oraz matę z objectivesami w klimacie bogów chaosu :)

Uważam, że super inicjatywa i popieram! :)
Odnośnie regulaminu proponuję trzymać points limit niski żeby naszym otwierać możliwości.
Nie wiem jakie są wytyczne dla takich turniejów jeżeli masz Grzesiu linka to podeślij, bo może pole manewru jest niewielkie.
Jednak powiem Wam, że jeżeli mamy się wyróżnić jakoś na plus na całej scenie proponuję zrobić zasady jakich nie ma nigdzie indziej tak żeby nasz turniej się wyróżniał i był inny niż wszystkie! :)
Blood for the Blood God!
Khorne for the Corn Flakes!
ODPOWIEDZ