Gralnia

Poprzednia edycja i inne raczej stare tematy
Awatar użytkownika
Grzechu12
Posty: 711
Rejestracja: 01 sie 2015, 18:31
bitewniaki: Kings of War, 9th Age, Age of Sigmar, Malifaux

Gralnia

Post autor: Grzechu12 »

OGŁOSZENIE!
Z powodu zmiany warunków użytkowania gralni w CD,pomyślałem nad gralnią w bibliotece, pomysł obgadałem z Macą i bah,mamy nową! ;) . Dzięki uprzejmości Darka i kierownika biblioteki, dostaniemy gralnię w Planecie 11 (sala konferencyjna). Proszę o zglaszanie sie osób które mają tereny/blaty. Bedziemy mogli grać turnieje, i dostaniemy dwa dni w tygodniu na luźne granue, trzeba bedzie jeszcze dogadać godziny :D. Planeta jest fajnym miejscem na granie, a nuż jak byndziem grać to ktos nowy sie pojawi i sie wciagnie. Dokładniejsze info na priv.
Pozdro!
P.S
Oczywiscie gracze w x-winga, malifaux, warmaxhine itd mile widziani ;)
"Your doom is coming, man-things."
MaCa
Posty: 188
Rejestracja: 28 lip 2015, 14:41
bitewniaki:

Re: Gralnia

Post autor: MaCa »

To teraz jakieś zasady co do tego. Rozumiem, że sala konferencyjna? Które dni tygodnia? Godziny? Jakiś hajs?
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Gralnia

Post autor: danyboy »

Póki co gralnia w CD się nie zamknęła! Nie powinniśmy przestać ściągnąć do niej graczy, tak aby jakakolwiek przyszła inicjatywa CD była na korzyść jej bitewniakowego rozwoju.
Twoja inicjatywa Grzechu to wyniesienie się z CD już teraz, spadek ilości graczy w CD zapewne będzie oznaczał w niedalekim czasie definitywną likwidację gralni. Osobiście bardzo bym tego nie chciał, bo może Olsztyn sobie z tego nie zdaje sprawy, ale to naprawdę jest super opcja (którą olsztyńscy bitewniakowcy chyba bardzo chcą docenić dopiero po stracie...)
Salka konferencyjna w Planecie to dwa duże blaty - fajne do casuala, nie na turniej dla więcej niż 4 osób, przynajmniej jeśli o 40k chodzi.

Tak więc osobiście nawołuję do spokoju i do nie podejmowania zbyt pochopnych działań. Zostawmy Planetę jako deskę ratunku na ewenutalne mroczne czasy...
MaCa
Posty: 188
Rejestracja: 28 lip 2015, 14:41
bitewniaki:

Re: Gralnia

Post autor: MaCa »

Daniel: Dla mnie osobiście gralnia jest praktycznie zamknięta, bo w sierpniu nie mam totalnie czasu przychodzić na granie w weekendy a od września ma być gralnia dostępna tylko w 1 sobotę miesiąca. Więc jak dla mnie to fajnie, że jest jakaś alternatywa na to. I nie, nie chcę dzielić środowiska, ale tego rodzaju decyzje robią to same, bo wymuszają powolne poszukiwania alternatywy. Wisi mi osobiście z jakiego powodu gralnia w Dwarfie będzie dostępna tylko na 1 sobotę w miesiącu, ale prawda taka, że BĘDZIE, więc jednak asekurowanie sobie planety to bardzo dobra opcja, jeśli ktokolwiek będzie chciał zagrać powiedzmy sobotni casual po sierpniu.
Awatar użytkownika
Grzechu12
Posty: 711
Rejestracja: 01 sie 2015, 18:31
bitewniaki: Kings of War, 9th Age, Age of Sigmar, Malifaux

Re: Gralnia

Post autor: Grzechu12 »

Kiedy nowy regulamin gralni?
"Your doom is coming, man-things."
Crazy Dwarf
Posty: 63
Rejestracja: 29 lip 2015, 10:32
bitewniaki:

Re: Gralnia

Post autor: Crazy Dwarf »

A po co regulamin?

Pierwsze wstępne informacje: we wtorki i środy od godz. 16.30 nie będzie możliwości grania ze względu na zajęcia szachowe. Czwartki zostają, jak do tej pory.
Awatar użytkownika
Pilliquetzal
Posty: 187
Rejestracja: 10 gru 2015, 23:31
bitewniaki: AoS, Hinterlands, Mordheim, Necromunda, KoW

Re: Gralnia

Post autor: Pilliquetzal »

To jak to ostatecznie się, kamraci prezentuje? W tej Planecie, jak powiadacie, obowiązuje jakieś myto za granie? A w które soboty będzie jeszcze można przychodzić do krasnala?
Support Undeath and report all Sigmarites to your local Mortarch
Awatar użytkownika
Grzechu12
Posty: 711
Rejestracja: 01 sie 2015, 18:31
bitewniaki: Kings of War, 9th Age, Age of Sigmar, Malifaux

Re: Gralnia

Post autor: Grzechu12 »

Na razie nie przenosimy sie do planety, w dwarfie jest dalej miejsce do grania
"Your doom is coming, man-things."
Awatar użytkownika
Grzechu12
Posty: 711
Rejestracja: 01 sie 2015, 18:31
bitewniaki: Kings of War, 9th Age, Age of Sigmar, Malifaux

Re: Gralnia

Post autor: Grzechu12 »

"Your doom is coming, man-things."
Awatar użytkownika
Pilliquetzal
Posty: 187
Rejestracja: 10 gru 2015, 23:31
bitewniaki: AoS, Hinterlands, Mordheim, Necromunda, KoW

Re: Gralnia

Post autor: Pilliquetzal »

nie mieć fejsbuka wesoło, choć czasem przykro, gdyby ktoś wspomniał tutaj o ostatecznych ustaleniach to będę wdzięczny, kamraci!
Support Undeath and report all Sigmarites to your local Mortarch
ODPOWIEDZ