Pokaz bitewniaków na Gamegrinderze XII

Pogadanki, plotki i takie tam...
Awatar użytkownika
Janosik
Posty: 393
Rejestracja: 28 lip 2015, 20:27
bitewniaki:

Re: Pokaz bitewniaków na Gamegrinderze XII

Post autor: Janosik »

No i git :)
Marian
Posty: 511
Rejestracja: 22 lut 2016, 21:19
bitewniaki: X-Wing, Bolt Action, Blood Bowl, Warhammer Underworlds: Shadespire, STAR WARS Przeznaczenie

Re: Pokaz bitewniaków na Gamegrinderze XII

Post autor: Marian »

Krystus pisze:Jak trzeba to mogę się wykuć zasad do Malifaux na Gamegrindera. Myślę, że mógłbym na jednym stole ogarnąć dwie gry. Zestawy startowe nie potrzebują dużo miejsca. Chciałem jeszcze Blood Bowla wziąć, ale to się jeszcze zobaczy. Tereny przyniosę swoje.
Weź Blood Bowla jak się uda to zagramy, a przynajmniej zobaczę jak to wygląda, bo też chciałem to kupić.
Prezes; Władca Ogrów; Rebel scum
Awatar użytkownika
Pilliquetzal
Posty: 187
Rejestracja: 10 gru 2015, 23:31
bitewniaki: AoS, Hinterlands, Mordheim, Necromunda, KoW

Re: Pokaz bitewniaków na Gamegrinderze XII

Post autor: Pilliquetzal »

Niestety druhowie, wypadły mi pewne istotne sprawy i muszę być w weekend poza Olsztynem, w związku z tym nie będzie mnie, ku smutkowi mojemu, na gamegrinderze, jeśli ktoś byłby jakoś w stanie coś tam powojować w zakresie Sygmara to będzie fajnie, chociaż modele pokazać; w Heliosie raczej na sto procent będę na tych pokazach z dziećmi.
Support Undeath and report all Sigmarites to your local Mortarch
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Pokaz bitewniaków na Gamegrinderze XII

Post autor: danyboy »

No to bardzo smutna wiadomość Patryk. Niestety nie mamy nikogo, kto przejąłby pokaz AoS. Chociaż może @Iliach ;)

A poza tym, to Ci którzy mają i mogą być to spotykamy się o 8:30 w Bibliotece UWM.
Awatar użytkownika
Krystus
Posty: 288
Rejestracja: 19 sie 2015, 12:58
bitewniaki: .

Re: Pokaz bitewniaków na Gamegrinderze XII

Post autor: Krystus »

Mogę wziąć mój starter z AoS. Niestety niepomalowany :(
AVE DOMINUS NOX
Obrazek
Marian
Posty: 511
Rejestracja: 22 lut 2016, 21:19
bitewniaki: X-Wing, Bolt Action, Blood Bowl, Warhammer Underworlds: Shadespire, STAR WARS Przeznaczenie

Re: Pokaz bitewniaków na Gamegrinderze XII

Post autor: Marian »

Ja będę ok 8:55.
Prezes; Władca Ogrów; Rebel scum
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Pokaz bitewniaków na Gamegrinderze XII

Post autor: danyboy »

Podsumowując Gamegrindera, myślę, że impreza się udała - kilka osób się przewinęło i pokazaliśmy, że coś takiego jak bitewniaki istnieje ;)
Jak zwykle wyciągamy wnioski i nauczki na przyszłość, np:
- jeszcze bardziej uprościć rozpiski,
- zmniejszyć ilość modeli,
- zwiększyć rotację graczy przy stole,
- pominąć skomplikowane zasady,
- wystawić bardziej widowiskowe modele,
- dopracować tereny.

I mam nadzieję, że zmiana miejsca na Bibliotekę UWM wpłynie na jeszcze lepsze rozreklamowanie imprezy i w przyszłym roku będzie jeszcze więcej odwiedzających (a już w tym roku podobno padł rekord) :)

Dziękuję wszystkim przybyłym. Świetnie się było spotkać, poznać systemy i pogadać nad stołem bitewnym w takim gronie :)
Poznałem Blood Bowla i Warmachinę, doszkoliłem się w Warzone Resurrection, niestety nie zdążyłem na Bolt Action...
Takie spotkania powinny się odbywać w gralni minimum raz w tygodniu ;)
Marian
Posty: 511
Rejestracja: 22 lut 2016, 21:19
bitewniaki: X-Wing, Bolt Action, Blood Bowl, Warhammer Underworlds: Shadespire, STAR WARS Przeznaczenie

Re: Pokaz bitewniaków na Gamegrinderze XII

Post autor: Marian »

danyboy pisze: 23 sty 2017, 9:42
Takie spotkania powinny się odbywać w gralni minimum raz w tygodniu ;)
Spotkania są co czwartek :o

A na poważnie efekty akcji zobaczymy za jakiś czas ile osób z pokazu przyjdzie do gralni. Ja jestem zadowolony, X-WING cały czas miał "klientów", a sam zobaczyłem, zagrałem i wygrałem ;) mecz w Blood Bowla.
Prezes; Władca Ogrów; Rebel scum
Awatar użytkownika
Jurgen
Posty: 229
Rejestracja: 13 lip 2016, 9:51
Lokalizacja: Barczewo
bitewniaki: Bolt-Action, Spectre Operation

Re: Pokaz bitewniaków na Gamegrinderze XII

Post autor: Jurgen »

Nikt nie zdążył na Bolta poza mną i Leszkiem :)
Plan był taki, że będę do końca i zagram z Grześkiem albo z innym chętnym, ale moja żona musiała zostać w pracy do wieczora i trzeba się było zwijać bo drugi syn został sam w domu...
Inna sprawa, że przygotowaliśmy rozpiskę na 1250 punktów i się zeszło z graniem :)
Przyszłościowo będziemy na takich pokazach grać na 500-600 i na połowie stołu - wtedy w godzinkę lub dwie można partię skończyć.
Przez to, że nam się przeciągnęła partia do 6-ciu godzin to i ja nie zagrałem w nic innego, a chciałem pograć w Warzona i 1p40k jeszcze.

Nic to - pierwsze koty za płoty.
Miejscówka superancka - można by tam wpadać częściej - ciekawe czy jest taka opcja?
Awatar użytkownika
Grzechu12
Posty: 711
Rejestracja: 01 sie 2015, 18:31
bitewniaki: Kings of War, 9th Age, Age of Sigmar, Malifaux

Re: Pokaz bitewniaków na Gamegrinderze XII

Post autor: Grzechu12 »

Fajnie było, trochę mniej ludzi na 40k ale za to x-wing cały czas pełny :D Proponuję tak jak posty wyżej-mniej punktów, może więcej armii do wyboru? Tereny odpicować i będzie super :D
"Your doom is coming, man-things."
ODPOWIEDZ