Warzone Resurrection

Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Warzone Resurrection

Post autor: danyboy »

Obrazek

Warzone Resurrection to dynamiczna, figurkowa gra bitewna w skali 28mm, przeznaczona dla dwóch (lub więcej) graczy. Każda z wystawianych jednostek pochodzi z jednej z potężnych megakorporacji Ludzkości bądź z Bractwa, lub też od jego nikczemnego wroga – Legionu Ciemności.
WZR jest przywróceniem do życia niesamowitego, mrocznego świata Kronik Mutantów. Przybliża nam wizję tętniącego życiem ale i przerażającego 27-ego wieku, wykreowanego w latach 90’tych i uderza z pełną mocą w odświeżonej wersji w nowe tysiąclecie.

Rozgrywka w WZR obejmuje zarówno modele i karty. Modele są twoimi wojskami na polu bitwy. Tymczasem karty stanowią zasoby w grze, dodatkowy sprzęt wojskowy, efekty globalne i lokalne na polu bitwy itd… Takie nieoczekiwane efekty mogą zmienić prawdopodobieństwo wykonania twojej Misji Priorytetowej, Drugorzędnej lub Misji Korporacyjnej na łatwiejsze lub na prawie niemożliwe.

Zasady
Podręcznik do gry dostępny jest do ściągnięcia za darmo (wersja 2.1) na stronie producenta: http://warzone.prodosgames.com/

Intro
https://www.youtube.com/watch?v=MILAcWI3W-k
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Warzone Resurrection

Post autor: danyboy »

Jeśliby kogoś interesowało dołączenie do grupy graczy/posiadaczy modeli WZR, a chciałby mieć coś innego, to informuję, że następujące frakcje są już w posiadaniu kilku znanych mi osób w Olsztynie:
Bauhaus: Norb
Bractwo: Snipa
Capitol: danyboy
Dark Legion: Rambo
Imperial MOW: Wrzesiek
Mishima: Fafiej, Iliach (?)

Frakcje "nieobsadzone":
Cybertronic, Wolfbanes
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Warzone Resurrection

Post autor: danyboy »

A jakby kogoś interesowało zagranie lub poznanie systemu WZR to niech się do mnie odzywa - umówimy się na pokazową grę!
Awatar użytkownika
rambo
Posty: 251
Rejestracja: 08 gru 2015, 17:00
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: Horus Heresy, OnePageRules, Bolt Action, Kings of War, Warmachine & Hordes

Re: Warzone Resurrection

Post autor: rambo »

Czuje się pominięty w zestawieniu :P U mnie Dark Legion
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Warzone Resurrection

Post autor: danyboy »

rambo pisze: 13 lut 2017, 12:13 Czuje się pominięty w zestawieniu :P U mnie Dark Legion
A bo myślałem, że zmieniasz ;)
A powiedz od razu, bo tam jest kilka subfrakcji, to którą zbierasz?
happykirin
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2016, 15:18
bitewniaki: Warzone Resurrection

Re: Warzone Resurrection

Post autor: happykirin »

Jestem nowy na forum, gdzie można zobaczyć jak wygląda gra?
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Warzone Resurrection

Post autor: danyboy »

Cześć, musimy się po prostu umówić na pokaz/granie. W kwestii dokładnego umówienia wysyłam Ci PW.
Peterk
Posty: 50
Rejestracja: 18 sie 2016, 0:36
bitewniaki: Whr 40k, AoS

Re: Warzone Resurrection

Post autor: Peterk »

Hej, ma ktoś może jeszcze z was chęci do gry w Warzona? Bo natrafiłem na niego na Pyrkonie, nawet pierwsze modele zakupiłem i zastanawiam się tylko czy znajdzie się ktoś w Olsztynie by pograć ewentualnie. Jakby się z dwie osoby znalazły to myślę, że skompletowałbym armię i w drugiej połowie czerwca już po sesjach chętnie bym pograł. (Brotherhood)
ODPOWIEDZ