Koordynator ligowy

Poprzednia edycja i inne raczej stare tematy
Awatar użytkownika
Grzechu12
Posty: 711
Rejestracja: 01 sie 2015, 18:31
bitewniaki: Kings of War, 9th Age, Age of Sigmar, Malifaux

Re: Koordynator ligowy

Post autor: Grzechu12 »

Hej,
mamy 1 grudnia, byłoby fajnie jakbyśmy do 15 wybrali koordynatora na 2017r. Takie sobie zrobiłem krótkie podsumowanie kadencji ;) Oto co odwaliłem:
-reprezentowanie Olsztyna na wyjazdach
-turnieje ligowe
-kontakt z ligą i Głównym Koordynatorem
-rozwój 40k w Olsztynie, inicjatywy typu czwartek z 40k lub pokazy w Planecie, organizowałem ligę Patrolową w celu reaktywacji graczy
-pomoc w ogarnianiu regulaminów eventów, sam jeden event zorganizowałem :P
-pomoc młodym, namawianie ludzi na 40k, pożyczanie nowym modeli lub pomoc w pisaniu rozpisek
-udział w każdym evencie jaki był organizowany
Ogólnie mam nadzieję że dość godnie reprezentowałem Olsztyn, jak patrzę na to co z Danym udało nam się osiągnąć to 40k kiedyś a dziś to zupełnie inna bajka. Mamy masę nowych osób i zreaktywowanych starych, gramy kampanię i mimo odejścia starej gwardii dalej mamy graczy! To jeszcze podziękuję po kolei:
Danemu-za organizację eventów i wielki wkład w rozwój 40k w Olsztynie, a także tereny na battlefielda, organizację kampanii i wiele innych!
Rambowi-za przetłumaczenie polskich zasad do One Page40k. Dzięki, początkujący na pewno to docenią!
Tornowi i Janosowi-za wprowadzenie mnie do świata 40k i naukę gry ;)
Macy-za to, że jest najlepszym graczem w Olsztynie i wiele się od niego nauczyłem, jeszcze więcej mogę się nauczyć, pomagał mi w ogarnianiu co gra w jakiej armii, a że zmieniałem armię 8 razy to był bardzo pomocny ;)
Krzysiowi-za tereny, które przyniósł do CD :D
Myśkowi-za to, że wprowadził mnie w mastery i turnieje wyjazdowe!
Wiakowi-za krzycz wiakson na dice crusherze!
Darkowi-za udostępnianie sali w Planecie na pokazy ;)
Markowi-za pomalowanie mi nekronów ;)
Iliachowi-za ogarnianie 40k, jak jeszcze mnie nie było i próbę rozruszania na YT!
Albertowi-za to, że cisnął CSM i 3 razy wygrał nimi turniej. Widać można!
I wszystkim, których pewnie pominąłem, bardzo dziękuję za fajne środowisko 40k w Olsztynie. :D A teraz kandydatury do czwartku zbieram, ja raczej koordynatorem w 2017 nie będę, sprawy prywatne. :p Pozdro!
"Your doom is coming, man-things."
MaCa
Posty: 188
Rejestracja: 28 lip 2015, 14:41
bitewniaki:

Re: Koordynator ligowy

Post autor: MaCa »

Ja to bym Daniela nominował, jeśli jest zainteresowany obv :)
Awatar użytkownika
Grzechu12
Posty: 711
Rejestracja: 01 sie 2015, 18:31
bitewniaki: Kings of War, 9th Age, Age of Sigmar, Malifaux

Re: Koordynator ligowy

Post autor: Grzechu12 »

No jeśli danego przekonasz to będzie super-w 2017 mogę nie mieć czasu, do końca tygodnia mi sie wyjaśni.
"Your doom is coming, man-things."
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Koordynator ligowy

Post autor: danyboy »

Grzechu wyjaśniaj i zostawaj koordynatorem, a nie jakieś dziwne nominacje wymyślacie. Jak pokazał zeszły rok, Grzechu świetnie ogarnia temat, jeździ po kraju i w ogóle jest the best :D
Awatar użytkownika
Grzechu12
Posty: 711
Rejestracja: 01 sie 2015, 18:31
bitewniaki: Kings of War, 9th Age, Age of Sigmar, Malifaux

Re: Koordynator ligowy

Post autor: Grzechu12 »

Dobra, temat wyjasniony-od 2 semestru mialem miec treningi w czwartki i soboty, przez do nie mógłbym jezdzic na eventy i grac w czwartki, zostaje po staremu wiec możemy robić głosowanie ;)
"Your doom is coming, man-things."
Awatar użytkownika
Grzechu12
Posty: 711
Rejestracja: 01 sie 2015, 18:31
bitewniaki: Kings of War, 9th Age, Age of Sigmar, Malifaux

Re: Koordynator ligowy

Post autor: Grzechu12 »

Oficjalnie rezygnuję z bycia koordynatorem wh40k-mogę być na papierze do końca roku, chyba że jest ktoś chętny.
"Your doom is coming, man-things."
ODPOWIEDZ