Gamegrinder 3 czerwca 2017

Pogadanki, plotki i takie tam...
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Gamegrinder 3 czerwca 2017

Post autor: danyboy »

To mamy takie coś:
1p40k - 1 duży blat: Grzechu/Dany/Krystus
X-Wing - 2 małe blaty (1 duży): Marian/Marcin/Bartek
SWA - 1 mały blat (chyba że dwa na dużym blacie): Dany/Krystus/Grzechu
BB - stolik: Krystus
SW: Przeznaczeenie: - stolik: Marcin

Pierwsze imiona to główni "pokazywacze", po / zmiennicy i gracze. Generalnie impreza zacznie się o 10 lub 12 i potrwa do 22:00.
I teraz fajnie, żeby osoby które się tu deklarują nie wpadły na pokazy nie wpadły tylko na jedną grę, ale raczej były przez większość czasu.
Dlatego poproszę o wszelkie propozycje i uwagi, zmiany, bo trzeba organizować blaty i tereny!
Musimy także już zadeklarować co będziemy pokazywać bo pojawi się to na stronie GG.

Jurgen - Bolt czy Armada? Bo nie wiem jaki blat organizować. Będziesz na dłużej, czy może Armada na chwilę kosztem stolika od X-Winga?
Jakieś pomysły inne? Malifaux? Warzone? Warmachine?

Jeszcze raz, proszę o uwagi do listy powyżej, ewentualnie dopisywać siebie wraz z grą i wielkością blatu potrzebną.
Awatar użytkownika
Krystus
Posty: 288
Rejestracja: 19 sie 2015, 12:58
bitewniaki: .

Re: Gamegrinder 3 czerwca 2017

Post autor: Krystus »

Ja się piszę na cały dzień.

Mogę wziąć też Warmachine, bo czemu nie, a modele mogą się dzielić stolikiem z Age of Sigmar. W razie czego to oferuję też swoje tereny - kilka górek, które pewnie dam radę przytaszczyć, a jak trzeba będzie to ruiny do armageddonu też, ale z tym się na piechotkę nie zabiorę i będę potrzebował wsparcia kogoś z transportem :)

Wolę jednak żebyśmy się skupili na prezentacji systemów łatwych, jak ktoś tylko podejdzie to pokazujemy mu modele, kostki w rękę i niech turla. Musimy zwerbować więcej pasjonatów.

Będę potrzebował wsparcia przy Blood Bowlu. Mam na razie tylko jedną drużynę pomalowaną i chciałbym prosić kogoś o udostępnienie mi swoich zawodników na czas imprezy. Będzie ładniej :)
AVE DOMINUS NOX
Obrazek
Awatar użytkownika
Jurgen
Posty: 229
Rejestracja: 13 lip 2016, 9:51
Lokalizacja: Barczewo
bitewniaki: Bolt-Action, Spectre Operation

Re: Gamegrinder 3 czerwca 2017

Post autor: Jurgen »

Jak będzie duży blat to na części możemy wystawić Bolta a na części Armadę.

Dla mnie i Leszka na Bolt Action mały blat - jak pod X-Winga.
Plan jest taki żeby pokazać coś w mniejszym rozmachu - tak do 5-6 oddziałów na stronę,
by dać chętnym szansę zagrania takiego 30-45 minutowego meczyku i poznania mechaniki gry.

Armadę wezmę opcjonalnie do auta - jak się uda zorganizować na nią miejsce to mogę zaprezentować chętnym - czy to na oddzielnym stole - czy na chwilę na zamienkę z X-Wingiem - wtedy Leszek zajmie się Boltem.

Tym razem nie zabieram młodego to będę mógł zostać do końca imprezy.

Co do terenów to domki, płotki mamy swoje - przywieziemy.
Względnie - jakby dało radę to przydałyby się ze dwie górki i ze cztery drzewka.
Awatar użytkownika
rambo
Posty: 251
Rejestracja: 08 gru 2015, 17:00
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: Horus Heresy, OnePageRules, Bolt Action, Kings of War, Warmachine & Hordes

Re: Gamegrinder 3 czerwca 2017

Post autor: rambo »

Mogę użyczyć swoich terenów.
Awatar użytkownika
Seba_stian
Posty: 557
Rejestracja: 07 paź 2015, 17:38
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: Malifaux, Legenda 5 Kręgów LCG, Infinity, Blood Bowl
Kontakt:

Re: Gamegrinder 3 czerwca 2017

Post autor: Seba_stian »

Krystus pisze: 17 maja 2017, 14:53 Będę potrzebował wsparcia przy Blood Bowlu. Mam na razie tylko jedną drużynę pomalowaną i chciałbym prosić kogoś o udostępnienie mi swoich zawodników na czas imprezy. Będzie ładniej :)
W razie czego mogę pożyczyć swoje krasnoludy ;)
Chociaż na tyle się przydam :P
Obrazek
Marian
Posty: 511
Rejestracja: 22 lut 2016, 21:19
bitewniaki: X-Wing, Bolt Action, Blood Bowl, Warhammer Underworlds: Shadespire, STAR WARS Przeznaczenie

Re: Gamegrinder 3 czerwca 2017

Post autor: Marian »

JA będę na całą imprezę.
Prezes; Władca Ogrów; Rebel scum
Awatar użytkownika
Pilliquetzal
Posty: 187
Rejestracja: 10 gru 2015, 23:31
bitewniaki: AoS, Hinterlands, Mordheim, Necromunda, KoW

Re: Gamegrinder 3 czerwca 2017

Post autor: Pilliquetzal »

Ja odpadam, panowie, z prezentowania Sygmara, bo w ramach Olifantu z Korkiem i jego druhem robimy pokaz Kings of War (taki warhammer z mantica), pewnie do tego będzie turniej z veto, ale to nie ma pewności. Na gamegrinderze zatem będę, ale pod sztandarem AKMF, nie OKGB. Jakby ktoś chciał jakieś tereny, bo będę je brał, to mogę użyczyć.
Support Undeath and report all Sigmarites to your local Mortarch
Awatar użytkownika
danyboy
Posty: 1493
Rejestracja: 28 lip 2015, 17:14
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: no chyba we wszystko!
Kontakt:

Re: Gamegrinder 3 czerwca 2017

Post autor: danyboy »

Fajnie że będzie KoW, chętnie zobaczę jak wygląda.
AoS wypada, bo nie ma chętnych do promowania.
Mogę zajechać po Ciebie Krystian to weźmiemy tereny.
Rambo mogą się przydać Twoje maty, czy tereny to jeszcze nie wiem.

Skoro Korek będzie zapewne wiózł blat, to postaram się go poprosić o zabranie i dla nas - to już nie będziemy kombinować swojego transportu.
Awatar użytkownika
rambo
Posty: 251
Rejestracja: 08 gru 2015, 17:00
Lokalizacja: Olsztyn
bitewniaki: Horus Heresy, OnePageRules, Bolt Action, Kings of War, Warmachine & Hordes

Re: Gamegrinder 3 czerwca 2017

Post autor: rambo »

danyboy pisze: 19 maja 2017, 12:05 Rambo mogą się przydać Twoje maty, czy tereny to jeszcze nie wiem.
Żaden problem, mogę przed pokazem w czwartek w CD mogę zostawić lub w piątek Ci do pracy przywieść.
Awatar użytkownika
Krystus
Posty: 288
Rejestracja: 19 sie 2015, 12:58
bitewniaki: .

Re: Gamegrinder 3 czerwca 2017

Post autor: Krystus »

Jeśli to Gamegrindera dostanę książeczkę to mógłbym też pokazać AoS Skirmish.
AVE DOMINUS NOX
Obrazek
ODPOWIEDZ