Bitwy- wątek ogólny

Warhammer Fantasy!
Awatar użytkownika
kamel
Posty: 151
Rejestracja: 24 wrz 2015, 9:38
bitewniaki:

Re: Bitwy- wątek ogólny

Post autor: kamel »

W sumie Settra i nekrosfinks kosztują 900 pkt, a kolejne 2000 się znajdzie - węże, ushabti z łukami (ostatnie 2 paczki w Polsce kupilem), rydwany, konnica z dzidami, konnica z łukami, łuki, katapulta + pomniejsi bohaterowie i wychodzi 3000.
Chętnie zagram, ale narazie terminy nie pasują.
Awatar użytkownika
Pilliquetzal
Posty: 187
Rejestracja: 10 gru 2015, 23:31
bitewniaki: AoS, Hinterlands, Mordheim, Necromunda, KoW

Re: Bitwy- wątek ogólny

Post autor: Pilliquetzal »

A to w porządku, kiedy się umówimy na wojowanie, mi też póki co terminy słabiutko, nie wiem nawet czy na turniej się pyknę.
Support Undeath and report all Sigmarites to your local Mortarch
Awatar użytkownika
kamel
Posty: 151
Rejestracja: 24 wrz 2015, 9:38
bitewniaki:

Re: Bitwy- wątek ogólny

Post autor: kamel »

To jest w końcu ktoś chętny na dużą grę?
Awatar użytkownika
Pilliquetzal
Posty: 187
Rejestracja: 10 gru 2015, 23:31
bitewniaki: AoS, Hinterlands, Mordheim, Necromunda, KoW

Re: Bitwy- wątek ogólny

Post autor: Pilliquetzal »

kamracie Kamelu, nehekharski woju- jak mówiłem, ja jestem chętny, ale dwie rzeczy:
i tutaj po mniejsze, to moja kiedyś wspomniana odraza do grania nieskończonym dziadostwem, co ewentualnie, jak wtenczas gdyś mnie pouczająco sklepał, mógłbym pominąć; nie jest to aż taka herezja, choć mój osobisty pedantyczny wstyd.
i po większe, to transport. Wdrożyłem w ostatnich tygodniach projekt magnesów, powolutku zmierza do przodu, blachę mam żelazną śliczną i tylko czekać wolnych koron w sakiewce aż skrzynka narzędziowa jakaś większa zostanie zmodyfikowana plus brakujące magnesy dokupione. Póki co na razie zatem trupaki stoją na półce hordą krasnala nie odwiedziwszy, także muszę Cię przeprosić, przynajmniej do czasu zmagnesowania wszystkich i znalezienia bezpieczniejszego transportu, tym bardziej na takie spore punkta. Schowaj proszę zatem na razie zapał w zabalsamowanym sercu i nie zapomnij o antagonizmach dzielących nasze żołnierzyki wedle tych śmiesznych książeczek, gdzie opisane są ich dzieje!

Ale chętnie pyknąłbym sobie jakiś mały skirmiszek, nie powiem, czas to już pomordować jakichś nieprzyjaciół.
Support Undeath and report all Sigmarites to your local Mortarch
Awatar użytkownika
kamel
Posty: 151
Rejestracja: 24 wrz 2015, 9:38
bitewniaki:

Re: Bitwy- wątek ogólny

Post autor: kamel »

zbierze się jakaś ekipa na turniej aosa w kwietniu? odpada 16-17, bo jest Master w t9a.
Awatar użytkownika
Pilliquetzal
Posty: 187
Rejestracja: 10 gru 2015, 23:31
bitewniaki: AoS, Hinterlands, Mordheim, Necromunda, KoW

Re: Bitwy- wątek ogólny

Post autor: Pilliquetzal »

Mi wszystkie weekendy od połowy kwietnia raczej wypadną zajęte, ale w najbliższą sobotę chętnie niezobowiązująco zagram, jak ostatnio z Mateuszem- jak chcesz nas, kamracie Kamelu, zaszczycić pozaturniejowym mordowaniem to będzie nam miło, ostatnio testowałem dwa składy każdy po 1000 punktów; no i urządziliśmy operację most- rzeka z tkaniny przez środek, jeden most zwykły, drugi jako zatopiona kładka, kto po kładce lazł to k3 obrażeń na oddział za każdy model w wodzie, bo rzeka była przeklęta; potem misja wąwóz między wielkimi górami, dużo lasów, plus szybki strumień z mostkiem na drugiej połowie, nie powiem- sympatyczne wojowanie. Teraz może przytacham makietę starą z grobem i będzie wight kinga przywoływał kto pierwszy wlezie. Trzeba, jak powiadają, trochę nasze wyrzynki modyfikować dla uciechy. Teraz może 1500 punktów by spróbować było warto, bo tamte składy na 1000 zupełnie nietrafione.
Support Undeath and report all Sigmarites to your local Mortarch
Awatar użytkownika
kamel
Posty: 151
Rejestracja: 24 wrz 2015, 9:38
bitewniaki:

Re: Bitwy- wątek ogólny

Post autor: kamel »

Niestety ten weekend odpada - trzeba potrenować przed masterem
Awatar użytkownika
Pilliquetzal
Posty: 187
Rejestracja: 10 gru 2015, 23:31
bitewniaki: AoS, Hinterlands, Mordheim, Necromunda, KoW

Re: Bitwy- wątek ogólny

Post autor: Pilliquetzal »

To powodzenia tam na turnieju, godnie reprezentuj, z jednej strony, trupoludzi, z drugiej zaś modelarzy z troską malujących!
Mam cichą nadzieję, że jak tylko dostawię trochu manticowych zombiaków lub kościaków nie odmówisz mi kiedyś małego instruktażu w dziewiąty wiek, mam pewną słabość do podstawek zbiorczych prostokątno-kwadratowych.
Support Undeath and report all Sigmarites to your local Mortarch
Awatar użytkownika
Przeor
Posty: 75
Rejestracja: 31 lip 2015, 11:56
bitewniaki: Sigmar, Warheim, Bolt, 40k, Hordes

Re: Bitwy- wątek ogólny

Post autor: Przeor »

Na jakim formacie gra się teraz w Crazy Dwarfie w AoS? Ktoś chętny na przyszły tydzień?
Awatar użytkownika
kamel
Posty: 151
Rejestracja: 24 wrz 2015, 9:38
bitewniaki:

Re: Bitwy- wątek ogólny

Post autor: kamel »

PPC comp. Ja jestem chętny na sobotę. Proponuje format 1500-2500 pkt.
ODPOWIEDZ