KeyForge

Awatar użytkownika
Seba_stian
Posty: 567
Rejestracja: 07 paź 2015, 17:38
Lokalizacja: Olsztyn
Gram w: Malifaux, Legenda 5 Kręgów LCG, Infinity, Blood Bowl
Kontakt:

KeyForge

Post autor: Seba_stian » 09 kwie 2019, 20:31

Obrazek

Tak tu tylko wrzucę info ;)
Już od jakiegoś czasu gramy w nową karciankę KeyForge.
Jest to unikalna gra, o niespotykanym do tej pory podejściu do talii i zbierania kart ;)
Unikatowa gra, która podbija Polskę i Świat ;)
Pierwsza gra, w której próg wejścia jest niewielki i na każdym etapie taki sam. Kupujesz talię i grasz. Talię, która jest unikalna i nikt nie ma drugiej takiej samej. Nie ma tu zbierania kart, składania talii i kolekcjonowania masy zbędnych kart.
Jest to coś nowego i jak do tej pory sprawdza się pięknie :) A sama gra jest świetna.
W razie czego zapraszamy do grupy na fejsie „KeyForge Olsztyn” ;)

Ale starczy informacji ode mnie... Kilka słów od polskiego wydawcy (Rebel.pl)...

KeyForge to pierwsza na świecie unikalna gra karciana. Podczas rozgrywki dwóch graczy wciela się w Archontów rywalizujących o to, kto pierwszy odkryje skarby Tygla - niezwykłego świata stworzonego z elementów planet.
Czym jest unikalna gra karciana?
Rozpoczynając swoją przygodę z KeyForge, możesz mieć pewność, że każda talia jest równie unikalna, co osoba, która nią włada, a każdy pojedynek - niepowtarzalny. Dzięki ogromnej liczbie dostępnych artefaktów, stworzeń i umiejętności, możliwe było wydrukowanie setek tysięcy różniących się między sobą talii. Co więcej - zestawy KeyForge są kompletne i nie podlegają modyfikacjom.
Jakkeykey to działa?
Rozgrywka KeyForge składa się z szeregu tur, podczas których wcielasz się w Archonta stojącego na czele kompanii. Wykorzystując istoty, technologie, artefakty i umiejętności związane z wybranym rodem, będziesz pozyskiwać cenny Æmber, odpierać ataki wroga i wykuwać klucze, którymi otworzysz Skarbiec Tygla. Na początku tury wybierasz jeden z trzech rodów znajdujących się w twojej talii i możesz zagrywać jedynie karty tego rodu.

P.S.
Największy światowy serwis o grach planszowych Board Game Geek, jak co roku przeprowadził wśród swoich użytkowników głosowanie i przyznał nagrody. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że "Najlepszą grą dwuosobową" (oraz drugie miejsce w kategoriach: "Najlepsza gra karciana" i "Najlepsza gra innowacyjna") został KeyForge: Zew Archontów.
Obrazek

ODPOWIEDZ